Alprazolam - Wątek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

• 6837 / 630 / 0

@rodozz313
Dla wielu osób alprazolam jest wybawieniem przy stanach lękowych.Oczywiście nie branie całej paczki na raz tylko odpowiednie dawkowanie i nie branie w ciągach tylko doraźnie.
  • 33 / 3 / 0

Co naściemniać lekarzowi żeby dostać na to recke? Próbuje nerwy i że mam wrażenie że ktoś mnie śledzi i sie boje ale powiedzieli że mam asentre dłużej brać a na te lęki to neuroleptyk.

Stworzył program badania mikrodawkowania psychodelików

Dr James Fadiman jest psychologiem, który od ponad pięćdziesięciu lat zajmuje się badaniem oddziaływania psychodelików na ludzki potencjał. Wywiad z uczonym, który prezentujemy pochodzi z książki "Czy psychodeliki uratują świat", Macieja Lorenca, wyd. Krytyka Polityczna

"Wino też upija". Tak Francja chce walczyć z powszechnym alkoholizmem

Po ogłoszeniu raportu, z którego wynika, że nadmierne spożycie napojów wyskokowych jest we Francji drugą, po tytoniu, przyczyną możliwej do uniknięcia śmierci, władze tego kraju rozpoczęły we wtorek walkę z nadmiernym spożywaniem alkoholu.
  • 136 / 21 / 0

Stany lękowe, strach przed wychodzeniem z domu, stres przy kontakcie z ludźmi, powinieneś dostać benzo. Zresztą, poszukaj sobie tematu "co powiedzieć lekarzowi"
  • 1013 / 143 / 0

silne stany lękowe, zespół lęku napadowego. co do asentry to jest to lek przeciwdepresyjny a nie neuroleptyk.
  • 13 / / 0

Dziś wziąłem 3x 0.25mg Xanaxu i nic po tym czuje. Ile potrzeba na przyjemne efekty tego zażyć?
  • 48 / / 0

17 maja 2019wincentrzbik pisze:
Co naściemniać lekarzowi żeby dostać na to recke? Próbuje nerwy i że mam wrażenie że ktoś mnie śledzi i sie boje ale powiedzieli że mam asentre dłużej brać a na te lęki to neuroleptyk.
powiedz ze masz stany lękowe i depresje. nie mozesz normalnie funkcjonowac.. wczesniej ( np rok temu) Tobie pomogla alpra i potrzebujesz na okolo 6-8 tygodni bo masz nowy projekt lub ze bierzesz obecnie i potrzebujesz zejsc z dawek typu 1-2 mg dziennie.
  • 794 / 178 / 0

ja bym nie kombinowala z jakas redukcja benzo, dla lekarza to brzmi jak- jestem w ciagu od 15 lat, nie zamierzam przestac, szkuam dodatkowego zrodla.

lepiej naopowiadac o stanach lekowych itp.
  • 359 / 16 / 0

alpra to NAJWIĘKSZA kurwa
Po bawiłem się 1.5 mc nie było nawet jakoś mega super
Skręt kurwa jakbym balowal rok
  • 477 / 51 / 0

Dzisiaj przy okazji uzyskania recepty na 025, zakupilem Afobam. Na gorsze chwile w sloiczku czeka na mnie 7.5 mg alprazolamu. Mialem w ogole nie kupowac, ale choc troche benzo musze miec w szafce - poczucie bezpieczenstwa (tym bardziej, ze redukuje alkohol).
  • 284 / 37 / 0

@siostrorelanium Z tego co pamiętam to nie jechałeś jakoś dosyć długo na tej alprze, ale pod koniec zacząłeś popijać pod benzo, co było już dużym znakiem ostrzegawczym.
Ja również schodzę z benzo/alkoholu/opio, więc redukujemy razem. Obyś alpre brał tylko w kryzysowych sytuacjach i będzie dobrze :extasy:

@rodozz313 Przez 1.5 miesiąca na alprze objawy odstawienne mogą być dosyć nasilone w zależności od dawki, ale to nie był jakiś bardzo długi ciąg, więc myślę, że pomęczysz się tydzień i wszystko wróci do normy.
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 83 uczestników Wejdź na czata