Alprazolam - Wątek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

• 13 / / 0

Dziś wziąłem 3x 0.25mg Xanaxu i nic po tym czuje. Ile potrzeba na przyjemne efekty tego zażyć?
  • 54 / / 0

17 maja 2019wincentrzbik pisze:
Co naściemniać lekarzowi żeby dostać na to recke? Próbuje nerwy i że mam wrażenie że ktoś mnie śledzi i sie boje ale powiedzieli że mam asentre dłużej brać a na te lęki to neuroleptyk.
powiedz ze masz stany lękowe i depresje. nie mozesz normalnie funkcjonowac.. wczesniej ( np rok temu) Tobie pomogla alpra i potrzebujesz na okolo 6-8 tygodni bo masz nowy projekt lub ze bierzesz obecnie i potrzebujesz zejsc z dawek typu 1-2 mg dziennie.

Byłem żołnierzem i nie znosiłem narkotyków. Na emeryturze zacząłem leczyć się psychodelikami

Mike Cooley leczy się z PTSD psychodelikami. Rozmowa Jerzego Afanasjewa z bohaterem filmu dokumentalnego „Wyzwolenie”, który można było obejrzeć na festiwalu WatchDOC w Warszawie.

Morawiecki: Nie używajcie dopalaczy, to straszne świństwo

Nie używajcie dopalaczy, dajcie sobie z tym spokój, to straszne świństwo – przekonywał młodych ludzi premier Mateusz Morawiecki, pytany w sobotę w RMF FM o możliwość legalizacji „rekreacyjnej” marihuany.
  • 1108 / 258 / 0

ja bym nie kombinowala z jakas redukcja benzo, dla lekarza to brzmi jak- jestem w ciagu od 15 lat, nie zamierzam przestac, szkuam dodatkowego zrodla.

lepiej naopowiadac o stanach lekowych itp.
  • 662 / 53 / 0

alpra to NAJWIĘKSZA kurwa
Po bawiłem się 1.5 mc nie było nawet jakoś mega super
Skręt kurwa jakbym balowal rok
Użytkownik zbanowany
  • 999 / 113 / 0

Dzisiaj przy okazji uzyskania recepty na 025, zakupilem Afobam. Na gorsze chwile w sloiczku czeka na mnie 7.5 mg alprazolamu. Mialem w ogole nie kupowac, ale choc troche benzo musze miec w szafce - poczucie bezpieczenstwa (tym bardziej, ze redukuje alkohol).
  • 301 / 45 / 0

@siostrorelanium Z tego co pamiętam to nie jechałeś jakoś dosyć długo na tej alprze, ale pod koniec zacząłeś popijać pod benzo, co było już dużym znakiem ostrzegawczym.
Ja również schodzę z benzo/alkoholu/opio, więc redukujemy razem. Obyś alpre brał tylko w kryzysowych sytuacjach i będzie dobrze :extasy:

@rodozz313 Przez 1.5 miesiąca na alprze objawy odstawienne mogą być dosyć nasilone w zależności od dawki, ale to nie był jakiś bardzo długi ciąg, więc myślę, że pomęczysz się tydzień i wszystko wróci do normy.
Użytkownik zbanowany
  • 999 / 113 / 0

04 w sumie dobrze kojarzysz - mam slabosc do mixu alprazolamu z alko. Tzn. nie praktykuje tego czesto (staram sie korzystac z benzo alternatywnie do alko w jakis 90%) - ale mi sie zdarza. Staram sie unikac, aby nie windowac tak tolerancji i nie siekac mozgownicy. Ale nie powiem, dzis tez sobie zapijam afobam (05 mg) piwkami i jest przyjemnie.
  • 7235 / 734 / 0

17 maja 2019PaulNegrin pisze:
Dziś wziąłem 3x 0.25mg Xanaxu i nic po tym czuje. Ile potrzeba na przyjemne efekty tego zażyć?
Jak nie masz lęków czy jakiegoś niepokoju to taka dawka powinna Ciebie wyciszyć.
Nie wiem...może spróbuj wrzucić 0,75 mg + 1 piwko i się powinieneś wyluzowany.Najlepiej to wyjdź do ludzi i wtedy będzie sprawdzian jak działa.Na wiele osób alprazolam działa aktywizująco.Do posiedzenia na kanapie czy przed komputerem polecam bardziej klonazepam czy diazepam.
Użytkownik nieaktywny
  • 181 / 19 / 0

1 pytanie mam.Rozumiem że jeżeli jestem uzależniony od alkoholu to pod żadnym pozorem mam tego nie brać rekreacyjnie? Żadnych lęków,fobi nie posiadam.
Mam 3 tabsy 0.5mg nigdy benzo nie brałem.A chciałem zobaczyć jak po tym jest.
  • 7235 / 734 / 0

@ZieloonyWidmo
Jak masz tylko trzy tabletki to możesz wypróbować, nic to nie zaszkodzi a zobaczysz jak działają benzo.Tylko po tych trzech tabletkach nie wybierz się do psychiatry po cala paczkę. :korposzczur:
Potraktuj to jedynie jako eksperyment a i jeszcze jedno... nie łącz alpry z alkoholem. :uwaga:
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 404 uczestników Wejdź na czata