Alprazolam - Wątek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

• 171 / 13 / 0

No musiało być grubo. 7,5mg na pierwszy raz.. Z resztą ja też jak jadłem 1 raz xana (wgl pierwszy raz benzo) zajebalem blackouta i otarlem się o naprawdę niemały przypał.. To było co najmniej 2mg a może nawet do 4-5,nie wiem, sami wiecie jak jest z tym benzo %-D (aha, przypalałem tego dnia też jakas słaba siejkę :liść:)
  • 592 / 70 / 0

A na mnie alpra nigdy nie działała amnezyjnie w żadnym stopniu i nie chodzi tu o dawki, bo nawet słabsze benzodiazepiny jak lorazepam, czy nawet z-drugs w mniejszych dawkach powodują częściową amnezję i w sumie wszystkie działają podobnie, tak alpra jako jedyna ze wszystkich benzo, które brałem ma zupełnie inny profil działania.

Ketamina może zmniejszyć chęć sięgnięcia po alkohol

Pojedyncza dawka ketaminy może pomóc osobom nadużywającym alkohol w zmniejszeniu jego spożycia – wynika z nowych badań.

Ta miss nie pragnie tylko pokoju na świecie. Chce walczyć o legalizację marihuany

Wybory najpiękniejszych kobiet świata wzbudzają wiele emocji i szumu medialnego. Najgłośniej jest o Miss Kanady, która będzie promować marihuanę.
Użytkownik zbanowany
  • 999 / 112 / 0

Nie dzialala amnezyjnie, bo pewnie nie naduzywales / przeginales. Amnezja pojawia sie najczesciej w mixach z alkoholem. Ja dzisiaj do pracy jade uzbrojony w 05 alproxu - zarzuce do porannej kawki. Lubie efekt "fast forward" tego leku, tak bardzo przydatny w robocie ;)
  • 7620 / 952 / 0

^
Jesz codziennie? Jak długo? Ile razy na dobę i ile łącznie?
Ja zrobiłem głupotę w zeszłym tygodniu i w przeciągu 5 dni zjadłem 2 x 0.5 mg Afobamu i 6 mg Sedamu. W niedzielę (już na czysto) podczas biegania nagle zacząłem odczuwać delikatny niepokój i derealizację. Wydolność spadła - ledwo 7 km zrobiłem (w planie było co najmniej 10). Odczułem takie 10% "potencjału", ale wystraszyłem się solidnie. Przeszło po ok 24 h.
NEVER AGAIN. Straszne jest to, jak niewiele potrzeba (kiedy było się już w to wjebanym).
Użytkownik zbanowany
  • 999 / 112 / 0

Jezus - przerobilem sloik jedynek zakupiony 4 kwietnia - zostalo mi juz tylko pol tabletki. W tym w jeden weekend przerobilem troche wiecej ok 2 mg na dzien, bo akurat wtedy potrzebowalem tego bardzo.
Wczesniej caly marzec bez benzo, kolejna alpre chyba kupie jakos w czerwcu (w maju odpoczne).
  • 7620 / 952 / 0

^
Koniecznie!
Czyli nie wjebałeś się jeszcze w tego diabła wcielonego, tak? : ) Przypomniał mi się Tony Soprano nawalony wódą i Xanax'em : ) W ogóle jak sobie przypomnę ilość filmów / seriali, w których ktoś brał Xanax, to dochodzę do wniosku, że Pfizer to musi wspierać kinematografię : )
Użytkownik zbanowany
  • 999 / 112 / 0

Tony Soprano zazywal PROZAC! <wywraca oczami> Jak ogladalem Soprano nie mialem pojecia o tych wszystkich xanaxach, wiec moglem przeoczyc- poprosze o info np na priv jaka to scena :-)
Co do tego, ze sie nie wjebalem - no niestety nie do konca. Ale z drugiej strony nie wjebalem sie jakos grubo - nie ten etap, ze musialem dorzucac co kilka godzin albo w srodku nocy.
  • 263 / 51 / 0

Czy jednorazowe wziecie alpry w duzej ilosci zwieksza tolerke? Czy ona sie zwieksza tylko przy braniu w ciagach?
  • 1531 / 323 / 0

jednorazowe przyjęcie sporej ilości nie zwiększa tolerancji. tolerancja zwiększa się stopniowo i tylko przy braniu w ciągach.
  • 1 / / 0

Cześć, jak się skończy branie alpry 3 dni 3 razy po 0.5 mg? Może spowodować jakieś problemy? Benzo brałem raz w życiu, po za alkoholem zerowe doświadczenie z substancjami psychoaktywnymi. Może lepiej brać 0,25 lub mniej dawek w ciągu dnia?
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 120 uczestników Wejdź na czata