Alprazolam - Wątek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

Posty: 6175 Strona 615 z 618
Rejestracja: 2016
  • 359 / 16 / 0


Dopiero w trakcie odstawki widzę jak to musiało nakurwiac w organizm.
Rejestracja: 2011
  • 6811 / 623 / 0


14 maja 2019yogivemebrown pisze:
wziolem 7.5 mg na pierwszy raz
:cojest: 7,5 mg ? alprazolamu ? Przecież to murowany blackout, kto Ci podpowiedział żebyś wziął taka dawkę ? Jak sam wpadłeś na ten pomysł to gratuluje, wal dalej takie dawki to będziesz miał bardzo fajna fazę a najlepiej to wyłącznie Xanax bo on tylko klepie :niewiem:

W Warszawie wszyscy biorą dopalacze. Ale często myślą, że to koks

Tu był. Tu ćpał. Tu pił. Jaś Kapela o tym, jak się bawił (i jak zgonował) po dopalaczach.

Policja tropi dopalacze u zbiegu ul. Wschodniej i Włókienniczej w Łodzi. Zatrzymała 14 osób

Policjanci ścigają przestępców, którzy u zbiegu ul. Wschodniej i ul. Włókienniczej w Łodzi handlują narkotykami i dawnymi dopalaczami, które teraz nazywają się „nowymi substancjami psychoaktywnymi”. Od początku roku zatrzymali tam 14 delikwentów, wśród których był 16-latek posiadający syntetyczny narkotyk na bazie marihuany.
Rejestracja: 2019
  • 133 / 19 / 0


7,5 mg na pierwszy raz? Rozumiem, że zasnąłeś po godzinie?
Rejestracja: 2019
  • 15 / / 0


@UJebany wiesz co nikt mi nie powiedział ile mam wziąć byłem wgl nie w temacie nie wiedziałem co i jak. Skończyło się tak że wylądowałem w szpitalu.

14.05.2019 scalono - 04pain
rockens pisze:
7,5 mg na pierwszy raz? Rozumiem, że zasnąłeś po godzinie?
W ogóle nie zasnąłem sobie wyobraź, a przynajmniej sobie tego nie przypominam
Byłem wycięty z życia nie było że mną żadnego kontaktu kontaktu. Naczy mogłem chodzić ale nogi ugięte jakbym się miał zaraz wyjebać. Więcej info z fazy ci nie podam bo film mi się urwał , jedyne co to może 3 krótkie sytuację pamiętam.
Rejestracja: 2019
  • 38 / 3 / 0


No musiało być grubo. 7,5mg na pierwszy raz.. Z resztą ja też jak jadłem 1 raz xana (wgl pierwszy raz benzo) zajebalem blackouta i otarlem się o naprawdę niemały przypał.. To było co najmniej 2mg a może nawet do 4-5,nie wiem, sami wiecie jak jest z tym benzo %-D (aha, przypalałem tego dnia też jakas słaba siejkę :liść:)
Rejestracja: 2016
  • 321 / 24 / 0


A na mnie alpra nigdy nie działała amnezyjnie w żadnym stopniu i nie chodzi tu o dawki, bo nawet słabsze benzodiazepiny jak lorazepam, czy nawet z-drugs w mniejszych dawkach powodują częściową amnezję i w sumie wszystkie działają podobnie, tak alpra jako jedyna ze wszystkich benzo, które brałem ma zupełnie inny profil działania.
Rejestracja: 2019
  • 456 / 50 / 0


Nie dzialala amnezyjnie, bo pewnie nie naduzywales / przeginales. Amnezja pojawia sie najczesciej w mixach z alkoholem. Ja dzisiaj do pracy jade uzbrojony w 05 alproxu - zarzuce do porannej kawki. Lubie efekt "fast forward" tego leku, tak bardzo przydatny w robocie ;)
Rejestracja: 2014
  • 5830 / 617 / 0


^
Jesz codziennie? Jak długo? Ile razy na dobę i ile łącznie?
Ja zrobiłem głupotę w zeszłym tygodniu i w przeciągu 5 dni zjadłem 2 x 0.5 mg Afobamu i 6 mg Sedamu. W niedzielę (już na czysto) podczas biegania nagle zacząłem odczuwać delikatny niepokój i derealizację. Wydolność spadła - ledwo 7 km zrobiłem (w planie było co najmniej 10). Odczułem takie 10% "potencjału", ale wystraszyłem się solidnie. Przeszło po ok 24 h.
NEVER AGAIN. Straszne jest to, jak niewiele potrzeba (kiedy było się już w to wjebanym).
Rejestracja: 2019
  • 456 / 50 / 0


Jezus - przerobilem sloik jedynek zakupiony 4 kwietnia - zostalo mi juz tylko pol tabletki. W tym w jeden weekend przerobilem troche wiecej ok 2 mg na dzien, bo akurat wtedy potrzebowalem tego bardzo.
Wczesniej caly marzec bez benzo, kolejna alpre chyba kupie jakos w czerwcu (w maju odpoczne).
Rejestracja: 2014
  • 5830 / 617 / 0


^
Koniecznie!
Czyli nie wjebałeś się jeszcze w tego diabła wcielonego, tak? : ) Przypomniał mi się Tony Soprano nawalony wódą i Xanax'em : ) W ogóle jak sobie przypomnę ilość filmów / seriali, w których ktoś brał Xanax, to dochodzę do wniosku, że Pfizer to musi wspierać kinematografię : )
Posty: 6175 Strona 615 z 618
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 72 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości