Alprazolam - Wątek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

Posty: 5837 Strona 579 z 584
Rejestracja: 2016
  • 19 / / 0


Po 3 dniowyn tankowaniu wódy (chyba z 5 poszlo) i z 8 tabsow 2 mg. Teraz meczy mnie czkawka . Jakies rady co pomoże ? Standardowe metody nie pomagaja
Rejestracja: 2019
  • 94 / 17 / 0


Czkawka często się pojawia przy łączeniu alprazolamu z alkoholem. Piszę z doświadczenia- trzeba przeczekać.

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Kasowanie wspomnień zniechęca szczury do poszukiwania narkotyków

Łamanie powiązań między sygnałami (wyzwalaczami) i wspomnieniami jest dobrze znaną strategią w leczeniu fobii, uzależnień i PTSD. Ta metoda jednak - powszechnie znana jako "terapia ekspozycji" - nie jest zbytnio skuteczna w leczeniu uzależnień. Powód? Znaczenie kontekstu.
Rejestracja: 2018
  • 31 / 3 / 0


Ja powiem szczerze nie uważam Xanaxu za lek rekreacyjny. Dla osób silnymi lekami sprawdzi się świetnie bo wycisza lęki i to jest fakt. Raz spróbowałem 6mg na raz i jedyne co mi się stało to to, że zasnąłem po 30 minutach. Xanax to lek a nie tabletki do ucpania się, do tego to kodeina, DXM czy chociażby tantum Rosa, kto co woli :)
Rejestracja: 2019
  • 42 / 2 / 0


Czy spotkał się ktoś z zawrotami głowy przy odstawianiu alprazolamu? Nie są one jakieś szczególnie nieprzyjemne ale jednak nie podoba mi się to.
Rejestracja: 2019
  • 94 / 17 / 0


Tak, to jest jeden z powszechnych objawów odstawiania benzodiazepin. Może być tak, że masz to jakimś innym tle, więc nie lekceważ, ale najprawdopodobniej jest to po prostu jeden z efektów odstawiennych i tyle.
Rejestracja: 2018
  • 31 / 3 / 0


Mam pytanie: czy przez 6 miesięcy jest szansa że tolerancja na benzo spadnie chociaż trochę? Wcześniej przyjmowałem spore dawki ale nie codziennie np 6mg 2-3 razy w tygodniu
Rejestracja: 2017
  • 239 / 47 / 0


Jest spora szansa i na 90% tolerancja spadnie, ale jak bardzo tego Ci nikt nie powie - kwestia zbyt osobnicza.
Rejestracja: 2019
  • 42 / 2 / 0


Wziąłem 1mg wczoraj na sen i zawroty głowy przeszły jak ręką odjął. Masakra jakie to jest fizycznie uzależniające, żałuję, że to wziąłem. Teraz znowu wróciły, ale wolę już wypić dwa piwa bo pewnie inaczej nie zasnę.
Rejestracja: 2017
  • 239 / 47 / 0


@Roade no niestety takie uroki alpry. Ile tego przerobiłeś i w jakim okresie czasu? Jeżeli miałeś ciąg tygodniowy/dwutygodniowy na umiarkowanie niskich dawkach (1-2 mg dziennie) to zalecam odstawić cold turkey, kilka dni się przemęczysz ale po jakimś tygodniu powinno wszystko wrócić do normy. I pod żadnym pozorem nie dojadaj ani nawet 0,25 mg alpry bo objawy zmaleją, ale następnego dnia zaczniesz całą "zabawę" od początku. Gorzej jak jadłeś garściami przez dłuższy czas, wtedy to już zamiana na benzo o dłuższym T1/2 i powolna redukcja dawek.
Rejestracja: 2019
  • 42 / 2 / 0


30 mg w tydzień niestety w niektóre dni po 1 mg a raz wjebałem z 6. Na pewno to nie było mądre. Pierwsza używka, z którą przecholowałem. Najgorsze, że miałem tabsy 1mg i nawet tego nie dzieliłem.
Posty: 5837 Strona 579 z 584
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 50 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: MrDeepSense i 6 gości