Alprazolam - Wątek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Leki, GABA

Użytkownik zbanowany
  • 999 / 110 / 0

Tak, to jest jeden z powszechnych objawów odstawiania benzodiazepin. Może być tak, że masz to jakimś innym tle, więc nie lekceważ, ale najprawdopodobniej jest to po prostu jeden z efektów odstawiennych i tyle.
  • 42 / 4 / 0

Mam pytanie: czy przez 6 miesięcy jest szansa że tolerancja na benzo spadnie chociaż trochę? Wcześniej przyjmowałem spore dawki ale nie codziennie np 6mg 2-3 razy w tygodniu

NOWA SÓL. Radny miasta podejrzany o posiadanie narkotyków. - Nie czuję się przestępcą - podkreśla

Posiadanie środków odurzających w postaci marihuany – taki zarzut usłyszał nowosolski radny z klubu PiS Jacek Stronka. – Wystąpiłem o zawieszenie mnie w partii. Nie chciałbym nikomu zaszkodzić – mówi radny.
  • 314 / 84 / 0

Jest spora szansa i na 90% tolerancja spadnie, ale jak bardzo tego Ci nikt nie powie - kwestia zbyt osobnicza.
  • 172 / 8 / 0

Wziąłem 1mg wczoraj na sen i zawroty głowy przeszły jak ręką odjął. Masakra jakie to jest fizycznie uzależniające, żałuję, że to wziąłem. Teraz znowu wróciły, ale wolę już wypić dwa piwa bo pewnie inaczej nie zasnę.
  • 314 / 84 / 0

@Roade no niestety takie uroki alpry. Ile tego przerobiłeś i w jakim okresie czasu? Jeżeli miałeś ciąg tygodniowy/dwutygodniowy na umiarkowanie niskich dawkach (1-2 mg dziennie) to zalecam odstawić cold turkey, kilka dni się przemęczysz ale po jakimś tygodniu powinno wszystko wrócić do normy. I pod żadnym pozorem nie dojadaj ani nawet 0,25 mg alpry bo objawy zmaleją, ale następnego dnia zaczniesz całą "zabawę" od początku. Gorzej jak jadłeś garściami przez dłuższy czas, wtedy to już zamiana na benzo o dłuższym T1/2 i powolna redukcja dawek.
  • 172 / 8 / 0

30 mg w tydzień niestety w niektóre dni po 1 mg a raz wjebałem z 6. Na pewno to nie było mądre. Pierwsza używka, z którą przecholowałem. Najgorsze, że miałem tabsy 1mg i nawet tego nie dzieliłem.
  • 314 / 84 / 0

No to czeka Cię ciężki tydzień. Przygotuj sobie coś na sen (żadnego benzo ani z-drugs!) i totalna absta od GABA-ergików. Następnym razem będziesz już wiedział, że z benzo nie ma żartów. :)
  • 5 / / 0

Czy ten czeski Xanax firmy Pfizer czymś się różni? Tabletki są o wiele mniejsze w formie 2mg. Próbował ktoś to?
  • 314 / 84 / 0

NIE! Ile razy można wałkować ten temat, alprazolam to alprazolam i nieważne czy czeski, polski czy kurwa afgański. Działanie zawsze będzie takie samo, chyba, że się kupi jakieś podróbki.
  • 5 / / 0

Bo łyknąłem 2mg tego czeskiego i nie widzę żadnej różnicy. Lęki nadal te same
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata