Alprazolam - Wątek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

Posty: 6368 Strona 564 z 637
Rejestracja: 2018
  • 762 / 169 / 0


Dorzucanie działa normalnie. Będzie przez jakiś czas mocniej jeżeli poprzednia dawka jeszcze działa, poza tym będzie działać dłużej bo przecież przyjmujesz kolejną porcję. Radzę uważać bo po benzo wydaje się zawsze że jesteśmy trzeźwiejsi niż naprawdę i kusi żeby dokładać, jak nie masz tolerki to łatwo nawet na samych benzosach zerwać film. Sprawdź sobie ile alpra teoretycznie działa to będziesz miał jakiś punkt odniesienia.
Rejestracja: 2011
  • 7139 / 676 / 0


@newlifefloods
1. - Rozkrusz na pyl i wymieszaj z woda i wypij.Bedzie działać jak ``zwykły``.
2. - Ma sens, mniej więcej co 4 - 5 godzin, ale uważaj bo możesz się zdziwić na tym dorzucaniu i na odpierdalasz coś. :patrzy:

Kiedy konopia zaczyna być inna, niż włóknista

...czyli o przedmiocie czynności wykonawczej przestępstwa uprawy.

Imigrantka zostanie deportowana za posiadanie marihuany. Pomimo legalizacji

Sąd apelacyjny w Kalifornii orzekł, że legalizacja marihuany nie chroni imigrantów przed deportacją, jeśli zostali skazani, zanim wyborcy podjęli w 2016 roku decyzję o legalizacji.
Rejestracja: 2018
  • 106 / 5 / 0


Czy po alprze też macie lekkie zaczerwienienie skóry na twarzy. Z reguły jestem blady, bo od udaru słonecznego z 2013 roku ani razu nie byłem opalony. Wczoraj pytano się mnie w robo czy nie jestem trachnięty- oczywiście przy liderze i kiero musiałem dmuchnąć, mimo naturalnego zachowania na swoim stanowisku pracy.

Czym to zaczerwienienie jest spowodowane?
Rejestracja: 2014
  • 6267 / 682 / 0


http://lmgtfy.com/?q=alprazolam+zaczerwienienie

Jeden z możliwych skutków ubocznych.
Rejestracja: 2019
  • 11 / 1 / 0


Witam, pisze z nastpepującym problemem : dzisiaj miałem pierwszy raz doczynienia z alprazolam (alpragen - 1 mg) rano ok godziny 10 zażyłem dawke około 0,3, nic nie czułem po 30 min oprócz lekkiej checi spania, wiec dorzuciłem reszte 0,2 mg odczekałem troche i nadal nic, dorzuciłem kolejne 0,5 no miałem i ochote bardziej spać, natomiast nie tak bardzo żebym usypiał, lecz po chwili położyłem sie o 11 i obudziłem o 16, czy to możliwe żeby to na mnie działało tylko w sposób usypiający? czy może powinienem odrazu zarzucić 2 mg? dodam ze dzień wcześniej wieczorem brałem okolo 250 mg pregabaliny i 25 mg hydroksyzyny ( była chyba to za dużka dawka bo czułem sie jak pijany)
Rejestracja: 2018
  • 762 / 169 / 0


Nie byłeś w stresującej lub wywołującej fobie/lęki sytuacji więc nie możesz ocenić jak działa. Ja biorę alpre w domu tylko jak mam mocne paranoje, zwykle po stimach. Albo z nudów. Tak czy inaczej ciężko ten lek docenić jak nic cię w danym momencie nie przeraża albo nie denerwuje.
A z takim dorzucaniem wróżę ładną kariere w benzo biznesie.
Rejestracja: 2011
  • 7139 / 676 / 0


@Monitoring123
Jesteś w tej grupie osób na które alprazolam ``działa``.
1 mg powinno zadziałać prospołecznie, lepsza gadka, ogólny luz a tylko Ciebie uśpiło.Na mnie tak samo działa.Nie zależnie czy 1 mg czy 2 mg - chęć do spania i ogólna nie przyjemna zamułka.
Rejestracja: 2018
  • 762 / 169 / 0


Najlepiej zrób teraz przerwę, za jakiś czas - tak, za jakiś czas a nie jutro - wrzuć sobie 0.5 mg, wypij kawę i idź gdzieś do ludzi, zrób coś przed czym powstrzymują cię na trzeźwo lęki, nie wiem - zagadaj do kogoś obcego na ulicy? Zobaczysz wtedy w praktyce jak to w końcu jest z tym działaniem alprazolamu na ciebie.
Rejestracja: 2016
  • 360 / 29 / 0


Na mnie alpra w pewnym momencie po prostu przestała działac, po 6mg nie czuję nic, więcej nie próbowałem bo nawet jeśli zaskoczy to i tak nie ma to sensu. Oczywiście byłoby to dla mnie zrozumiałe, gdyby nie fakt, że po kilku miesiącach nie brania nic się nie zmienia. Tak jakby tolerka skakała do pewnego poziomu i już się nigdy nie cofała. Za to lorka czuję już od 1,5mg (co w teorii odpowiada ~1mg alpry).
Rejestracja: 2018
Użytkownik nieaktywny
  • 23 / 1 / 0


Po jakim czasie od wzięcia Xanaxu można spokojnie się napić alkoholu aby nie urwał się film i żebym nic nie naodpierdalał? Mówię tu o wersji SR czyli o przedłużonym działaniu, który wziąłem wczoraj około 22.
Posty: 6368 Strona 564 z 637
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 60 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości