Alprazolam - Wątek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Leki, GABA

• 338 / 19 / 0

Zgadzam się z Tobą punk. Możemy jedynie porównywać ją do substancji których działanie jest podobne lub z tej samy grupy substancji. Swoją drogą pamiętam jak kiedyś mnie alpra fajnie robiła, nie to co teraź. Jak byłem młodszy to pamiętam jak podbierałem mamie tabsy żeby zarzucić pod jęzorka :*)
  • 609 / 15 / 0

Z tym porównywaniem z tą samą grupą to też niezupełnie. Bo weź takie klony, alpre i rolki. Jak dla mnie, to szczególnie te dwie ostatnie działają inaczej, różnica jest zauważalna.

Jak działają dopalacze?

Dobrze wiedzieć przed Sylwestrem ;) Dość obszerny i w większości całkiem do rzeczy artykuł z periodyku „Służba Zdrowia”.

Specjalistyczny ośrodek do bezpiecznego przyjmowania narkotyków

W przyszłym roku na terenie Reykjavíku powstanie specjalistyczny ośrodek, w którym będzie można podawać sobie narkotyki dożylnie w bezpiecznych warunkach.
  • 338 / 19 / 0

No też prawda. Ale jeżeli mamy mówić o jakimkolwiek porównywaniu działania to już róbmy to do innych benzodiazepin a nie naprzykład majki czy dexa lub grzybów jak ktoś tam wyżej napisał. Ja naprzykład jakbym miał wybierać między rolkami ,klono czy alprą wybrał bym alpre.
  • 609 / 15 / 0

Ja bym wybrała rolki, ale szybko rosła mi na nich tolerancja.
alprę byłam w stanie stosować w mniejszych dawkach, na pewno nie pobijałam takich rekordów jak co poniektórzy.
  • 1510 / 181 / 2

Ja napisałem posta do tych wszystkich, którzy wpadają tutaj z tekstem "Zajebałem xx alpry i nic nie czuję". Jak ktoś wie, co to benzo - do czego służą - kiedy się najlepiej sprawdzają - a, już najgorzej, jest nerwicowcem - to się nie zawiedzie. Druga grupa, która szuka mocnej rekreacji, albo "nic nie poczuje" albo im się zerwie film.

A alpra jest spoko, bardzo spoko - dopóki bierzesz i jest pod ręką ;-)
  • 338 / 19 / 0

Chodzi o ciągi czy dawki jednorazowe? Ja miałem raz dość ciekawą historię związaną właśnie z alprą i zajebiście dużymi dawkami. Z ponad pół roku temu byłem u psychiatry i wypisał mi dwa opakowania Xanaxu 0.5mg. Byłem pojebany i te 30mg zjadłem w dwa dni. Pierwszego dnia poszło jakieś 20mg (tolerancję miałem prawie zerowa). Od rana co jakiś czas szły dorzutki w dawkach 4-5mg. Drugi dzień też szybko zleciał bo już do południa zjadłem wszystko. Z opowieści rodziców, kumpli i dziewczyny to tak naodopierdalałem że głowa mała. Nigdy nie myślałem że człowiek do takich rzeczy jest zdolny (nawet po benzo)
  • 1510 / 181 / 2

Oczywiście że o ciągi, ten lęk, "banie się chuj wie czego" to jest prze paskudny objaw abstynencyjny. A na krótkiej alprze, będąc w ciągu, takie przyjemności dopadają bardzo szybko - już pisałem tutaj że po nocnej przerwie, jak alpra spadnie odczuwalnie we krwi, nad ranem człowiek już się budzi z lękiem i mysli tylko o tabletce. Serio, jak czytam że ktoś leciał na alprze solo ileś lat to nie wiem jak on to wytrzymał, to jest po prostu arcy męczące.

Jeszcze gwoli wyjaśnienia, przekaz był taki, iż w przypadku gdy jesteśmy w ciągu i nagle nam się kończy alpra, a nie będzie możliwości np 2-3 dni jej załatwienia - jesteśmy w dupie. Dlatego wszystko jest spoko, dopóki bierzemy i mamy ją pod ręką. Jak się zapas kończy, to ojjojjoj.
  • 144 / 11 / 0

up, Właśnie w alprze jest to slabe, krótki okres działania. Wieczorem jak zarzuci się dawke to w nocy puszcza i się budzi człowiek z lękiem...
  • 338 / 19 / 0

Dla tego moim zdaniem przekleństwem alpry jest jej krótki czas dzialania przez co dorzutki idą ciągle a potem to łatwo można przegiąć.
  • 744 / 27 / 0

No właśnie kiedy wrzucić dorzutke o 5rano zjadlem klono alpre trampka kwetiapine akineton dorzutka tylko alpry reszta ma bardzo długi t2 więc można raz dziennie
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata