Crack - Wątek ogólny

Półsyntetyczna pochodna alkaloidów krasnodrzewu pospolitego.
Więcej informacji: Kokaina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Gdybyś miał możliwość spróbowania

63%
Tak
1432
37%
Nie
844

Liczba głosów: 2276

• 68 / 4 / 0

Siema, ziomek mi dzisiaj powiedzial jak zrobic sobie speedballa do jarania i powiem wam ze bania jest kozak 😁 na folie wrzucasz mala grudke cracka i dwa razy tyle helu, nie dosc ze plynie dwa razy dluzej niz sam hel to bania naprawde gruba 😁pozdro
@CristianoTramaldo to akurat racja osratnio moj ziomek palil pierwszy raz i nic go nie zrobilo, jak zajaral drugi raz to od razu co inmego
  • 293 / 39 / 0

zawsze to jakieś urozmaicenie, ale moim zdaniem o wiele lepiej zapierdolić bucha crackena na pokładzie z helu. wpierw palisz/pukasz hel i po jakiś 10-15 minutach poprawiasz wolną zasadą. no ale na takie szaleństwa to trzeba mieć zaufanie do swojego serduszka, moje już raczej nie dźwignie takiej zabawy

ONZ uznaje, że marihuana ma właściwości lecznicze. To przełom?

ONZ zmieniła klasyfikację marihuany i w końcu uznała jej właściwości lecznice, a Izba Reprezentantów amerykańskiego Kongresu przegłosowała ustawę dekryminalizującą posiadanie konopi i wymazującą wyroki za to przestępstwo. Ostatnie tygodnie to dobre wieści dla działaczy na rzecz racjonalnego podejścia do marihuany.

Polska ma świetne warunki, by na konopiach zarobić miliardy

Rynek konopi nabiera coraz większych obrotów. Również i w Polsce. O skali zainteresowania inwestorów branżą może świadczyć krajowy rekord crowdfundingu, który w listopadzie ustanowił Kombinat Konopny. W kilkadziesiąt minut spółka pozyskała ponad 4 miliony złotych od prawie tysiąca inwestorów
  • 4703 / 823 / 32

Z wiadra to palcie.
  • 293 / 39 / 0

no co ty ziomeg, crack tylko z bonga.
  • 68 / 4 / 0

@CristianoTramaldo No wlasnie, co do bonga, to probowales lub kto kolwiek inny probowal jarac krakena z normalnego bonga? ja jak zaczynalem jarac to pamietam ze wjebalem sobie grude normalnie do cybucha na popiol (bonio wyjebane z filtracjami) i zajebalem wielkiego bucha i nic mnie nie porobilo a jak pale normalnie.z.butli to jest gruba pizdeczka. Mozliwe ze ma to zwiazek z tym ze chmura zostala przefiltrowana przez wode czy raczej nie i temat byl slaby?(chociaz wygladal bardzo dobrze robiony na amonikau)
  • 293 / 39 / 0

żadnej wody w bongu mordo, marnacja towaru. sito w cybuch, popiół nań grudy, popiół i znów grudy i lecisz

edit: a no i rozmiar bonga: małe - średnie sprawdza się tu najlepiej
  • 68 / 4 / 0

Czy jest jakas roznica pomiedzy crackiem robionym na amoniaku a na sodzie ? moc jest lepsza ?
  • 60 / / 0

Czy jest jakaś różnica w działaniu między kokainą a crackiem? Jeżeli kokaina może u mnie miesiącami leżeć nie ciągnie mnie jakoś bardzo do niej chociaż jest spoko w działaniu czy z crackiem będzie tak samo?
  • 4703 / 823 / 32

Nie.
Wyjarasz wszystko do ostatniego okrucha i będziesz szukał więcej łażąc na czworaka po podłodze.
Pisane było po stokroć.
Szybkość działania, palony crack działa szybciej niż kokaina podana dożylnie.
  • 2 / 1 / 0

Paliłem 4 razy, wszyscy dookoła porobieni, a ja nic nie poczułem prócz przyspieszonego bicia serca. Jak dla mnie strata czasu i kasy.
Wróć do „Kokaina”
Na czacie siedzi 1946 uczestników Wejdź na czata