Napoje energetyzujące

Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 2325 / 1299 / 34

5l i można żyć
  • 123 / 6 / 0

08 czerwca 2021ema112 pisze:
wam robia cokolwiek te energetyki? raz po blacku zasnelam :D
No to masz tolerancję wyrobioną na 80mg lub 160mg kofeiny.

Jak posiadać, aby nie posiadać?

"Kilka refleksji nad orzecznictwem sądowym ostatnich lat w sprawach narkotykowych" - materiał bardzo ciekawy, acz zwracamy uwagę, że te "ostatnie lata" były ponad dekadę temu.

Hiszpańskie służby przejęły drony lokalnych narcos

Hiszpańska i francuska policja rozbiły gang, który zajmował się przemytem haszyszu i marihuany z Maroka. Ku zaskoczeniu śledczych do operacji tych przestępcy najprawdopodobniej wykorzystywali nowoczesny dron o rozpiętości skrzydeł 4,35 metrów, który mógł utrzymać się w powietrzu przez siedem godzin. Wiadomo, że został on przystosowany do przewożenia paczek narkotyków z Afryki.
  • 486 / 58 / 16

Odkąd sam sobie robię napój energetyzujący to zaoszczędziłem masę kasy.
100/150mg kofeiny + sól + inozytol+ żeń szeń (jeżeli chce)
Dodatkowo, bo na keto jestem to osobno 30ml oleju MCT + 80g oleju kokosowego i jest fest
  • 123 / 6 / 0

@Morfeo a jak odmierzasz takie ilości kofeiny w prochu?
  • 486 / 58 / 16

Dostałem miarkę. Do tego wrzucam sobie CDP-choline, fenylopiracetam i noopept, ale nie radzę fenylo wrzucać do napoju, akurat jego lepiej w kapsułce.
PYTACIE CZY TO JEST NIEDOBRE?|
Niedobre, ale jestem przyzwyczajony do tego. Nawet mi się podoba jak coś jest obrzydliwe. Sam kiedyś byłem tym co mefedron rozsypywał na język i go smakował, ale to stare czasy.
  • 123 / 6 / 0

@Morfeo jaka to jest konkretnie kofeina?
  • 486 / 58 / 16

kofeina bezwodna w prochu z biedafirmy na "O"
  • 306 / 60 / 0

16 czerwca 2021SzukamPracy pisze:
08 czerwca 2021ema112 pisze:
wam robia cokolwiek te energetyki? raz po blacku zasnelam :D
No to masz tolerancję wyrobioną na 80mg lub 160mg kofeiny.
to ciekawe, bo w ogole nie pije kawy. z napojow ktore moga miec kofeine to tylko pepsi/cola (oczywiscie nie codziennie) i raz na jakis czas inne slodkie napoje gazowane.
  • 123 / 6 / 0

@ema112 ja w sumie też mam tolerancje zbitą na kofeine (raczej) i kawa mk cafe sypana z 5 srogich łyżeczek razy 2 słabo mnie kopie.
No cóż, następnym razem spróbuj 320mg lub max 480mg czyli dwie lub trzy puszki 0.5l energetyka na raz, na pusty żołądek.
  • 306 / 60 / 0

kurde, boje sie faszerowac taka iloscia cukru (mimo ze jem duzo za duzo cukru, ale 1.5l energola na raz to przesada nawet dla mnie). moglabym ewentualnie sprobowac rozpuszczac kofeine w proszku w napoju. swoja droga sniffowalam kiedys taka sproszkowana kofeine dla zabawy i oprocz pieczenia w nosie nie czulam za bardzo efektu, ale moze wzielam za malo.
Wróć do „Substancje psychoaktywne”
Na czacie siedzi 2469 uczestników Wejdź na czata