Oksazepam - wątek ogólny

Pochodne dwuazepiny, które produkowane są jako preparaty lecznicze.

Moderatorzy: GABA, Leki

• 868 / 42 / 1

Przeliczcie mi moc rekreacyjną oksazepamu na 2 mg Xanaxu i dajcie równoważnik Elenium.
  • 2731 / 219 / 0

jak się ma to benzo do rekreacji? np. taki diazepam, mimo, że uważane za najsłabsze benzo jako rekreacyjne benzo jest w moim top 5. warto się oksazepamem interesować? dawkowo jaki ma przelicznik do diazepamu i czy prócz działania leczniczo jak każde benzo jest warte uwagi? staram się pożegnać z alprą i szukam jakiegoś fajnego, słabego benzo. diazepam nawet daje radę, bromki niestety drogo wychodzą mocno, a to benzo nie jest drogie. czy przez to niewarte uwagi?

Czy LSD i inne psychodeliki mogą pomóc chorym i cierpiącym?

Psychodeliki same w sobie świata raczej nie uratują, ale wiele wskazuje, że w odpowiednich warunkach mogą przyczynić się do ratowania indywidualnego świata wielu cierpiących osób – mówi w rozmowie z Onetem Maciej Lorenc, socjolog zajmujący się tematyką środków psychodelicznych, autor książki "Czy psychodeliki uratują świat?".

Ukraina zalegalizowała medyczną marihuanę

Ukraińskie władze zdecydowały się wykluczyć niektóre preparaty medyczne na bazie konopi z listy środków odurzających, substancji psychotropowych i prekursorów – wynika z rozporządzenia Rady Ministrów z 7 kwietnia, opublikowanego w piątek na rządowej stronie internetowej.
  • 2137 / 559 / 5

@p420
Słaby, krótko trzyma i długo się rozkręca. Ja na twoim miejscu bym w RC benzo zainwestował. Diclazepam/flubromazolam/flubromazepam.
  • 2731 / 219 / 0

za stary już jestem na testowanie rc XD a tak serio to bardziej niż stary to się ich boję po swoich przygodach parę lat temu m.in. z rc benzo. apteka to apteka, masz co do miligrama dokładnie 100% czystą substancję i dzięki temu masz 100% kontrolę co bierzesz i ile

w grę wchodzi tylko apteka, ale mam ten plus, że mogę każde benzo chcieć i dostać reckę, więc i tak wybór jest spory
diazepam pewnie ciężko będzie przebić, ale kto wie, może się coś znajdzie mniej znanego, co mnie miło zaskoczy
Wróć do „Apteczne”
Na czacie siedzi 2323 uczestników Wejdź na czata