Oksazepam - wątek ogólny

Pochodne dwuazepiny, które produkowane są jako preparaty lecznicze.

Moderatorzy: GABA, Leki

Posty: 154 Strona 16 z 16
Rejestracja: 2018
  • 868 / 42 / 1

Przeliczcie mi moc rekreacyjną oksazepamu na 2 mg Xanaxu i dajcie równoważnik Elenium.
Rejestracja: 2007
  • 2731 / 219 / 0

jak się ma to benzo do rekreacji? np. taki diazepam, mimo, że uważane za najsłabsze benzo jako rekreacyjne benzo jest w moim top 5. warto się oksazepamem interesować? dawkowo jaki ma przelicznik do diazepamu i czy prócz działania leczniczo jak każde benzo jest warte uwagi? staram się pożegnać z alprą i szukam jakiegoś fajnego, słabego benzo. diazepam nawet daje radę, bromki niestety drogo wychodzą mocno, a to benzo nie jest drogie. czy przez to niewarte uwagi?

Czy LSD i inne psychodeliki mogą pomóc chorym i cierpiącym?

Psychodeliki same w sobie świata raczej nie uratują, ale wiele wskazuje, że w odpowiednich warunkach mogą przyczynić się do ratowania indywidualnego świata wielu cierpiących osób – mówi w rozmowie z Onetem Maciej Lorenc, socjolog zajmujący się tematyką środków psychodelicznych, autor książki "Czy psychodeliki uratują świat?".

Ukraina zalegalizowała medyczną marihuanę

Ukraińskie władze zdecydowały się wykluczyć niektóre preparaty medyczne na bazie konopi z listy środków odurzających, substancji psychotropowych i prekursorów – wynika z rozporządzenia Rady Ministrów z 7 kwietnia, opublikowanego w piątek na rządowej stronie internetowej.
Rejestracja: 2014
  • 2137 / 559 / 5

@p420
Słaby, krótko trzyma i długo się rozkręca. Ja na twoim miejscu bym w RC benzo zainwestował. Diclazepam/flubromazolam/flubromazepam.
Rejestracja: 2007
  • 2731 / 219 / 0

za stary już jestem na testowanie rc XD a tak serio to bardziej niż stary to się ich boję po swoich przygodach parę lat temu m.in. z rc benzo. apteka to apteka, masz co do miligrama dokładnie 100% czystą substancję i dzięki temu masz 100% kontrolę co bierzesz i ile

w grę wchodzi tylko apteka, ale mam ten plus, że mogę każde benzo chcieć i dostać reckę, więc i tak wybór jest spory
diazepam pewnie ciężko będzie przebić, ale kto wie, może się coś znajdzie mniej znanego, co mnie miło zaskoczy
Posty: 154 Strona 16 z 16
Wróć do „Apteczne”
Na czacie siedzi 2323 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: JohnnyThunders i 2 gości