Oksazepam - wątek ogólny

Pochodne dwuazepiny, które produkowane są jako preparaty lecznicze.

Moderatorzy: GABA, Leki

Posty: 154 Strona 16 z 16
Rejestracja: 2018
  • 868 / 42 / 1

Przeliczcie mi moc rekreacyjną oksazepamu na 2 mg Xanaxu i dajcie równoważnik Elenium.
Rejestracja: 2007
  • 2731 / 219 / 0

jak się ma to benzo do rekreacji? np. taki diazepam, mimo, że uważane za najsłabsze benzo jako rekreacyjne benzo jest w moim top 5. warto się oksazepamem interesować? dawkowo jaki ma przelicznik do diazepamu i czy prócz działania leczniczo jak każde benzo jest warte uwagi? staram się pożegnać z alprą i szukam jakiegoś fajnego, słabego benzo. diazepam nawet daje radę, bromki niestety drogo wychodzą mocno, a to benzo nie jest drogie. czy przez to niewarte uwagi?

Łodzie podwodne do przemytu narkotyków made in Europe

W Europie coraz bardziej pożądanym staje się rozpoczęcie dyskusji nad przygotowaniem zróżnicowanych służb do walki z przemytnikami narkotyków wykorzystującymi jednostki morskie o dużym zanurzeniu i przez ten profil na wodzie będącymi trudniejszymi do wykrycia. Technologie postrzegane jako zarezerwowane dla karteli z obu Ameryk zostały bowiem wyłapane w Hiszpanii już w 2019 roku. Teraz dowiedzieliśmy się, że na Półwyspie Iberyjskim zarekwirowano pierwszą jednostkę tego typu wybudowaną w pełni już w Europie. Swoista "podwodna" wojna z narkotykami staje się czymś, co za chwilę może być problemem nie tylko dla Hiszpanów i Portugalczyków, ale też chociażby państw basenu Morza Śródziemnego.

Nowy Jork: ustawa legalizująca marihuanę przegłosowana

We wtorek (30.03) nowojorski senat przyjął ustawę o legalizacji marihuany rekreacyjnej. Następnie Zgromadzenie Stanowe przegłosowało (100-49 głosów) przyjęcie projektu. Gubernator Andrew Cuomo zapowiedział, że ją podpisze.
Rejestracja: 2014
  • 2137 / 560 / 5

@p420
Słaby, krótko trzyma i długo się rozkręca. Ja na twoim miejscu bym w RC benzo zainwestował. Diclazepam/flubromazolam/flubromazepam.
Rejestracja: 2007
  • 2731 / 219 / 0

za stary już jestem na testowanie rc XD a tak serio to bardziej niż stary to się ich boję po swoich przygodach parę lat temu m.in. z rc benzo. apteka to apteka, masz co do miligrama dokładnie 100% czystą substancję i dzięki temu masz 100% kontrolę co bierzesz i ile

w grę wchodzi tylko apteka, ale mam ten plus, że mogę każde benzo chcieć i dostać reckę, więc i tak wybór jest spory
diazepam pewnie ciężko będzie przebić, ale kto wie, może się coś znajdzie mniej znanego, co mnie miło zaskoczy
Posty: 154 Strona 16 z 16
Wróć do „Apteczne”
Na czacie siedzi 2322 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: FocusF13, tramalowysong i 4 gości