Benzodiazepiny – wątek ogólny v.1

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

Posty: 7329 Strona 674 z 733
Rejestracja: 2011
  • 5376 / 384 / 0


Wrocilem do mojej standardowej dawki czyli 2 mg lorka/ dzien i 2 mg klonazepamu /dzien.
O wiele lepiej sie czuje na takich dawkach, czekam tylko az nadejdzie godzina klona i wtedy jest pieknie :*)
Rejestracja: 2011
  • 149 / 102 / 0


UJebany pisze:
16 maja 2018
trufla1989 pisze:
16 maja 2018
Dużo tego bierzesz,aż w tak ciężkim stanie jesteś czy po prostu lekarz przesadza z dawkami?Ja się dziwie,że dajesz rade funkcjonować...
Biore 600 mg klozapiny.2-2-2
Funkcjonuje normalnie, jestem po prostu lekooporny. ;-)
Boję się tego w przyszłości...

Jak działają dopalacze?

Dobrze wiedzieć przed Sylwestrem ;) Dość obszerny i w większości całkiem do rzeczy artykuł z periodyku „Służba Zdrowia”.

Warszawa: Ojciec uprawiał konopie, syn handlował marihuaną

Śródmiejska policja rozbiła „rodzinny biznes” narkotykowy. Funkcjonariusze zatrzymali 52-latka, który uprawiał konopie indyjskie w Wielkopolsce i jego 31-letniego syna, który sprzedawał marihuanę w Warszawie.
Rejestracja: 2018
Użytkownik zbanowany
  • 137 / 9 / 0


UJebany pisze:
16 maja 2018
Wrocilem do mojej standardowej dawki czyli 2 mg lorka/ dzien i 2 mg klonazepamu /dzien.
O wiele lepiej sie czuje na takich dawkach, czekam tylko az nadejdzie godzina klona i wtedy jest pieknie :*)
Od jakiego czasu stosujesz te dwie benzodiazepiny? Zakładając, że trochę tak ciągniesz- nie uważasz, że lekarz (a zakładam, że lora i klona lekarz Ci przepisuje), robi Ci straszną krzywdę?

Jesteś krzyżowo wtopiony w dwa twarde dragi, w dodatku łączenie benzodiazepin to absurd.
Na ulotkach jest napisane, że można stosować do kilku tygodni.

Wiesz co bym zrobił na Twoim miejscu? Ogarnął się (detox, ośrodek) a w międzyczasie pozwałbym lekarza / szpital za uzależnienie od twardych narkotyków jakimi są benzodiazepiny, w dodatku krzyżowo.

Myślę, że niezależnie od diagnozy, jest to błąd lekarski, za który ktoś powinien odpowiedzieć a Ty możesz sobie ugrać ładne zadośćuczynienie, jeśli sprawnie to rozegrasz.
Rejestracja: 2011
  • 149 / 102 / 0


[mention]haze_warrior [/mention]

Jeszcze nikt z lekarzem nie wygrał.Pewnie nie wiesz,ale teraz większość lekarzy ma równocześnie ukończone studia prawnicze lub przynajmniej prawo medyczne.
Myśle,że akurat UJebany wiedział w co wchodzi bo jest w podobnej sytuacji co ja.


Nie cytuj całych postów jeżeli znajdują się na tej samej stronie. Użyj opcji @mention DexPL
Rejestracja: 2018
  • 718 / 82 / 0


Po wjebaniu opakowania relanium, po którym nic nie poczułem (niby) jednak kolacja uruchomiła metabolizm i zasnąłem jak kłoda. Na drugi dzień czułem lekkie przymulenie a po porannej kawie byłem trochę rozdygotany. Ale teraz piję zioła typu GOTU KOLA i mieszanki "dla nerwusów" i wchodzą jak nigdy wcześniej, to odczucie zahacza wręcz o tzw haj. Może to przedawkowanie relanium wyczuliło nerwy bo mam tak relaksujące fazy po tych ziołach że szkoda że dzień jest krótki bo chciałbym długo mieć taką fazę po ziołach jak teraz.
Rejestracja: 2018
Użytkownik zbanowany
  • 137 / 9 / 0


[mention]trufla1989[/mention]

No i co z tego? Poza tym co to za bzdura, mój ojciec jest lekarzem, babcia też, mamy wielu znajomych rodziny i nie spotkałem się, aby któryś ze znanych mi lekarzy był również prawnikiem, co za bzdura typie.

A skoro benzo ulotkowo można stosować max do kilku tygodni a ktoś mu przepisuje 2 mocne benzodiazepiny od lat (!), jest to błąd lekarski i narażenie pacjenta na trwały uszczerbek na zdrowiu, który w przypadku przedmiotowego delikwenta na pewno już nastąpił, chociaż zapewne on to odczuwa odwrotnie.

Nie cytuj całych postów jeżeli znajdują się na tej samej stronie. Użyj opcji @mention DexPL
Rejestracja: 2011
  • 5376 / 384 / 0


Wiem co robia benzodiazepiny z czlowieka, ale to dla mnie idealne leki.Czynia ze mnie innego czlowieka, potrafie sie otworzyc na ludzi, po rozmawiac bez léków i nie miec zadnych schiz.
Rejestracja: 2017
  • 1515 / 182 / 2


W niektórych przypadkach lekarze przepisują benzo przez dużo dłuższy okres niż parę tygodni - i to nie są mocno odosobnione przypadki. Jest coś takiego jak bilans plusów i minusów, jeśli u danego pacjenta jest więcej "za" jeśli chodzi o branie, to wtedy są robione wyjątki od reguły. Ulotka nie jest w stanie zweryfikować wszystkich czynników, są tam ogólne informacje.
Rejestracja: 2017
  • 249 / 6 / 0


UJebany pisze:Wiem co robia benzodiazepiny z czlowieka, ale to dla mnie idealne leki.Czynia ze mnie innego czlowieka, potrafie sie otworzyc na ludzi, po rozmawiac bez léków i nie miec zadnych schiz.
A nie masz ciśnienia na większe dawki,ja dzisiaj niestety wjebalem 8mg clona jutro może mi się uda wrócić do 2 mg jak zawsze brałem. Jestem 'ujebany'Obrazek 9 lat w Benz wszystko od lekarzy którzy mi wmowili padaczkę której nie mam przez te 9 lat brałem zolpidem, relanium, i karbamazepine pod różnymi nazwami.Myslisz ze da rade jutro wskoczyć spowrotem na 2 mg clona bez większych turbulencji.Ostatnio wjebalem pake rolek 5 tak po trzy tabsy dziennie
Rejestracja: 2011
  • 5376 / 384 / 0


marcin05121 pisze:
17 maja 2018
A nie masz ciśnienia na większe dawki
Nie, max. biore 4 mg dziennie i nie mam cisnienia.
Posty: 7329 Strona 674 z 733
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości