Benzodiazepiny – wątek ogólny v.1

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

• 468 / 28 / 0

Żeby nie telepało w sensie padaczki? to jakąś Depakinę sobie lepiej ogarnij czym prędzej. Później przeczytaj wątek o odstawce, masz tam różne sposoby odstawiania.
  • 1515 / 182 / 2

marcin05121 pisze:
16 kwietnia 2018
[mention]UJebany[/mention] A jakis lek nie pomogłby wczoraj jak pisałem jeblem te 8 mg nie naraz ale dokladalem i jeszcze tramapar jeblem obudzilem sie na korytarzu.Chodzi mi o lek zeby mna tak nie telepało
Ja bym pomyślał o pregabalinie, ale koniecznie skonsultuj to z lekarzem bo staż masz nie krótki...

Wojna z dopalaczami pod flagą brytyjską. Czy Theresa May wygrała z Mocarzem?

Brytyjski Home Office podsumowuje dwa lata działania ustawy antydopalaczowej. Podobno wszystko działa jak należy, ale żeby powiedzieć coś konkretnego, „brakuje danych”. Polska znowelizowała prawo narkotykowe w sierpniu 2018 roku. Co dziś możemy powiedzieć o skutkach tej reformy?

Kawie grozi wyginięcie

Wskutek wylesiania, zmiany klimatu i związanego z tym rozprzestrzeniania się chorób, aż 60% dzikich gatunków kawy jest zagrożonych wyginięciem.
  • 2109 / 258 / 3

A sciąć dawkę klona i wskoczyć na rolki?
Do tego pregabalina/depakina (acz według opinii raczej to pierwsze) pomocniczo i w razie bezsenności miasneryna - IMO dość dobre zaplecze lekowe, na podobnom bezboleśnie zszedłem z eti, acz nie byłem mocno wjebany.
I j.w. lekarz, który prowadziłby Ci odstawkę to must have
  • 543 / 28 / 0

jak ktos ma obstawę lekową zapewnioną , to po huj ten lekarz?
  • 249 / 6 / 0

a czy cos nie z benzodiazepin moze pomoc w atakach leku panicznego bo to jest chyba dla mnie najgorsze,u mnie atak trwa okolo godziny,przejebane.Dzieki wszystkim za pomoc
  • 1515 / 182 / 2

No pregabalina skutecznie tłumi lęki więc powinna się sprawdzić w takim przypadku.

Co do lekarza, jesli ktoś chce wziąć odpowiedzialność za odstawkę internetową od A do Z uzależnionego prawie 10 lat od klonów, to śmiało
  • 2109 / 258 / 3

hertz pisze:
16 kwietnia 2018
jak ktos ma obstawę lekową zapewnioną , to po huj ten lekarz?
To co napisał guccilui + trzeba umieć z tej obstawy korzystać, żeby nie było jeszcze gorzej.
  • 468 / 28 / 0

Koniecznie pod nadzorem lekarza, wymyślanie dawek samemu może pogorszyć problem.
  • 1515 / 182 / 2

Mimo, że dla mnie schemat nie jest jakiś mega skomplikowany: tak, jak napisał Strejt88 zamienić część klona na relanium - dodać pregabalinę i SKRUPULATNIE redukować dawki, aż zejdziemy z klona do zera (oczywiście będąc nadal na rolkach i predze) - później ciąć rolki a potem jak je wyzerujemy, brać dalej pregabalinę i regenerować organizm. Zejdzie z tym dużo czasu, pregabalina ułatwi i przyśpieszy proces - ale tak rozjebane gaba może się regenerować bardzo długo. Jednak jak już się wytrzyma i zetnie całość (co może zająć pół roku), można spokojnie lecieć na pregabalinie solo następne pół roku albo dłużej - niech gaba się podregeneruje.

Do tego sport, suplementacja i organizm powinien dojść do ładu. Będzie dążył do homeostazy, ale trzeba mu w tym pomóc. A prócz naszej pomocy, najważniejsze żeby ktoś kompetentny na to spojrzał, zapewne lekarz rodzinny nie ma takiej wiedzy - ale może dać odpowiednie skierowanie do specjalisty od benzo. Wszak 9 lat to nie rok...
  • 744 / 27 / 0

Mi udało się dziś bez dorzutki klono i tramca no ale zjadlem kodeina ładnie wygrało druga dorzutka już słabiej klepie

Ma być wygrzaloo nie wygraloo ten tablet wprowadza jakąś chorą autokorekte

6mg klona to rownowaznik ilu mg rolek?
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata