Dyskusja na temat grzybów halucynogennych, m.in. łysiczki lancetowatej i muchomora czerwonego.
Więcej informacji: Grzyby w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 6310 • Strona 621 z 631
  • 2579 / 345 / 1
Awatar użytkownika

podbijam pytanie o grzyby a ssri (escitalopram) + grzyby a pregabalina
"Które dragi brać, żeby nie musieć brać żadnych dragów?"

Jacek Dukaj, "Król Bólu"
  • 988 / 543 / 1
Awatar użytkownika
CATCHaFALL
Chat mod
Chat mod

Nie ma ryzyka wystąpienia zespołu serotoninowego łącząc grzyby z SSRI, to na pewno. Jednakże osłabią one znacznie działanie grzybów, przez co wiekszosc która ma w menu SSRI zażywa ich więcej. Najlepiej byłoby odstawić, ale to zajęłoby minimum dwa tygodnie, a warto nadmienić, że skoro ktoś je bierze to widocznie ma powód, więc warto się zastanowić czy dla jednego tripu warto.
Z drugiej strony trip również może zadziałać antydepresyjnie, ale jak mam być szczera – tylko na jakiś czas.

Z ciekawostek: mikrodawkowanie obecnie staje się konkurencją dla leków właśnie z w/w grupy, choć wciąż jest to badane, pewnie nigdy nie dojdzie do skutku aby móc takiego newsa sprzedać społeczności. Po pierwsze koncerny farmaceutyczne nigdy by do tego nie dopuściły, a po drugie... Przecież to nielegalne 😉

👉🏻 https://5ht2a.pl/badanie-psylocybina-vs-escitalopram/ esci vs psylo.
  • 14 / 2 / 0
Awatar użytkownika

Hej, ostatnio grzyby zadziałały na mnie dość mocno ale krótko, wiecie może czym to było spowodowane?
Tego dnia przed zjedzeniem grzybów przeszliśmy z kolegą jakieś 14km jedliśmy mało i wypiliśmy po jednym piwie jakieś 4h przed zarzuceniem. Po zjedzeniu po 2,5g suszonych golden teacher w całości, bez wspomagaczy, ruszyliśmy w dalszą trasę, zaczęły się ładować dość szybko i mocno gdzieś po przejściu dodatkowych 3km, był nieogar na bani i strasznie bujało, jakby podłoże było łóżkiem wodnym, gdzieś po kolejnych 2km faza zaczęła się klarować, głowa się oczyściła i można było się skupić na efektach wizualnych, jednak krótko po tym faza zaczęła słabnąć i w miarę sensowne działanie zamknęło się gdzieś w ciągu godziny od zarzucenia. Po 3-4h nie było już czuć kompletnie nic. Zastanawialiśmy się czy może ilość za mała, czy za słabo przeżuliśmy, no ale na wejściu było dość mocno i zapowiadała się konkretna faza, jednak po kilkudziesięciu minutach była już ledwo wyczuwalna. Czy może dość długie spacery tego dnia przyspieszyły nam metabolizm? Czy może jakaś inna przyczyna może być?

Mimo wszystko tak pięknego nieba tuż po zachodzie słońca w życiu nie widziałem. :D
  • 53 / 12 / 0
Awatar użytkownika

05 sierpnia 2021nematic pisze:
03 sierpnia 2021Isyander pisze:
Yo! Mam pytanie co do inhibitorów MAO przed tripem. Ile brać?

Mój ostatni trip to było 5.5g suszonych cubensisów. Po takiej ilości powinno mnie zmieść z nóg , ale miałem tripa poziomu 3/2. Chujnia całkowita. Myślałem że jestem po prostu oporny na psylocybinę naturalnie (przed tripami odczekiwałem 2/3 tygodnie oraz po 2 tygodnie nie brałem escitalopramu), i tak zapewne jest, tyle że ostatnio dowiedziałem się o MAOI, które ponoć zmniejszają dawkę grzybów a dają takie same/lepsze efekty. Nie mam dostępu do farmaceutycznych MAOI z apteki, więc jest to pytanie o jakieś MAOI naturalne (najlepiej tanie). Jaka dawka, jak długo przed tripem je wziąć?

Z góry dzięki za odpowiedzi!
Jeśli bierzesz SSRI to nie baw się w MAOi, takie zabawy mogą mieć śmiertelne skutki. Możesz sobie odczekać tyle, ile jest wskazane w ulotce np. moklobemidu, która mówi jak długa powinna być abstynencja od SSRI i innych leków zanim przyjmiesz MAOi. Problem w tym że raczej nic ci to nie da, bo masz przepalone receptory od dużej ilości serotoniny, wobec czego odstawienie SSRI przed przyjęciem grzybów abyś odczuł ich prawdziwą moc to kwestia czasu zdecydowanie dłuższego niż dwa tygodnie.
Słyszałem jednak że są również ludzie którzy zażywają SSRI i tripują bez problemu, jest ktoś w stanie się do tego odnieść?
Jaki byłby to wtedy czas? Wolałbym mieć informację na cito bo za +- 4 tygodnie wyruszam na następną psychodeliczną wędrówkę, tym razem z kolegą.
  • 937 / 125 / 32
Awatar użytkownika
Klamm
NeuroGroove
NeuroGroove

06 sierpnia 2021Acho pisze:
Tego dnia przed zjedzeniem grzybów przeszliśmy z kolegą jakieś 14km jedliśmy mało i wypiliśmy po jednym piwie jakieś 4h przed zarzuceniem. Czy może dość długie spacery tego dnia przyspieszyły nam metabolizm?
Spacer, browar odpowiednio wcześniej wypity i ogólnie puste żołądki. To jest odpowiedź.

Szybko wlazło i szybko zlazło. Tak też nie sugeruj się na przyszłość tym co piszą, że faza trwa 8h - czasem trwa 2h.
Kto pisze, ten pamięta! Pisząc dla NeuroGroove.info nie tylko nie zapomnisz swoich doświadczeń z substancjami odmieniającymi świadomość, ale również powierzysz je pamięci tysięcy czytelników. Wiesz, co to oznacza? Pisz!
  • 4 / / 0

Siemano. Chcę na dniach wszamac goldeny. Mam 5g, ale chcę lajtowo 1g w domu. Chciałem całość zmielić i odważyć. Dobry pomysł? Jak reszta 4g będzie leżało to coś się z tym stanie? Czy w mielonej formie tylko od razu do spożycia?
  • 29 / 9 / 0
Awatar użytkownika

Zmiel tylko ten 1g, grzyby lepiej przechowywać w całości, wtedy powłoka z celuzozy chroni cenną psylocybinę przed utlenieniem.

Pamiętaj że 1g nie da ci typowej psychodeli, ale za to taka dawka działa bardzo euforycznie, takie serotoninowe wyniesienie jak po małej porcji MDMA.
Także ten
  • 4 / / 0

Kilka miesięcy temu jadłem 4g, ale innej odmiany no i było grubo. Nie był to etap łączenia się z jądrem ziemi, ale dalej grubo :)
Teraz chciałem taki lajtowy trip. Konsola, DOM. Chillout.
Poruszyłeś temat serotoniny. Jeśli wczoraj jadłem pixy to one mogę wpłynąć na fazę gdybym chciał dzisiaj jeść grzybki?
  • 937 / 125 / 32
Awatar użytkownika
Klamm
NeuroGroove
NeuroGroove

Jeśli wczoraj jadłem pixy to one mogę wpłynąć na fazę gdybym chciał dzisiaj jeść grzybki?
I tak i nie.
06 maja 2021DelicSajko pisze:
Euforyki po psychodelikach działają często nawet przyjemniej. Psychodeliki po euforykach mają większą szansę na badtripa - obniżony poziom serotoniny.
@sergio88 jak już się nie chce czytać, to można użyć wyszukiwarki ;)
Kto pisze, ten pamięta! Pisząc dla NeuroGroove.info nie tylko nie zapomnisz swoich doświadczeń z substancjami odmieniającymi świadomość, ale również powierzysz je pamięci tysięcy czytelników. Wiesz, co to oznacza? Pisz!
  • 29 / 9 / 0
Awatar użytkownika

09 sierpnia 2021sergio88 pisze:
Poruszyłeś temat serotoniny. Jeśli wczoraj jadłem pixy to one mogę wpłynąć na fazę gdybym chciał dzisiaj jeść grzybki?
Raczej wpłyną, receptory serotoniny potrzebują po pixach min. 2 tygodnie do pełnej regeneracji.
Także ten
ODPOWIEDZ
Posty: 6310 • Strona 621 z 631
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.