Grzyby - Wątek Ogólny

Dyskusja na temat grzybów halucynogennych, m.in. łysiczki lancetowatej i muchomora czerwonego.
Więcej informacji: Grzyby w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Psychodeliki

• 32 / 1 / 0

Ehh, zjadłem wczoraj 15 gramów i kompletnie NIC nie czułem. Żadnych wizuali, nic. Pewnie to przez trazodon, którego zjadłem 100mg kilka dni wcześniej.
  • 48 / 11 / 0

Ale świeżych czy suchych?

Co mi zrobisz jak mnie złapiesz – jak się zachować podczas zatrzymania przez policję z marihuaną

W skrócie: "Pamiętaj żeby wiedzieć co mówić, a nie mówić co wiesz" ;)

Kulesza o projektach ws. legalizacji marihuany: koślawy kroczek w dobrą stronę, złożymy poprawki

Posłowie Konfederacji zapowiedzieli złożenie poprawek do pakietu projektów ustaw ws. legalizacji marihuany, aby doszło w Polsce do "zniesienia prohibicji narkotykowej" i "pełnej legalizacji wszystkich środków". Wypracowane w Sejmie propozycje uznali za "koślawy kroczek w dobrą stronę".
  • 32 / 1 / 0

świeżych
  • 898 / 460 / 1

No to zjadłeś przy dobrych wiatrach jakieś 1.3 grama, czyli taka dawka mysia bym powiedziała, pytanie czy spożywasz trazodon regularnie, czy jednorazowo wtedy, bo zabrzmiało jakbyś użył doraźnie a nie zazywał w ramach leczenia.
Jako SARI stosowany na dłuższą metę mógł się przyczynić do braku efektów spożycia, jeśli raz to raczej nie i wina zdecydowanie dawki, albo innych leków.

Spróbuj kolejny raz podwoić i przyjąć "na czysto".
  • 4 / / 0

Witam wszystkich.
Otóż planuje w niedlugim czasie sprobowac magicznych grzybkow (psylocibe cubensis golden teacher).
W zwiazku z tym mam pytanie, czy grzybki moga zle wplynac na moj nadwrazliwy zoladek ?
Jeszcze z dwa lata temu zjezdzalem szpital srednio 3 razy do roku z powodu odwodnienia (nie przez narko). Teraz jest troche lepiej ale jednak mam te obawy. Jest tu moze ktos kto ma jakies problemy gastryczne i odwazyl sie na spozycie grzybkow ? Lub czy sa jakies sposoby zeby zniwelowac tą ciezkostrawnosc grzybkow ? Pozdrawiam koledzy
  • 32 / 1 / 0

@CATCHaFALL

Zjadłem łącznie 5 tabletek trittico 75mg w przeciągu tygodnia. Szkoda, bo na grzyby wydałem ponad 50zł i zero fazy.
  • 291 / 56 / 0

@adamo3211231
lemon-tek
zmiel grzyby, wyciśnij cytrynę w to i wypij. Polecam też zatykać nos podczas konsumowania grzybów w jakikolwiek sposób.
  • 162 / 70 / 0

Lemon-tek jest rzeczywiście spoko jeśli chodzi o łatwość przyjęcia, smak i szybkość działania, szczególnie jeśli doda się do niego np. herbaty owocowej czy innego płynu. Ale kwas cytrynowy może spowodować zgagę lub mdłości, jeśli kolega cierpi na nadkwaśność żołądka. Szkoda @adamo3211231, że nie sprecyzowałeś, o jakie problemy konkretnie chodzi, ale skoro piszesz o jakichś poważniejszych przypadkach odwodnienia, które kończyły się wizytami w szpitalu, to pewnie męczyły Cię wymioty. Polecałabym Ci z własnego doświadczenia nie spożywać grzybów całkowicie na czczo, szczególnie lemon-teka. Zjedz np. małą kanapkę, niedużo, ale żeby cokolwiek było w żołądku. Możesz też zmielić grzybki i dać właśnie na kanapkę np. z jakimś miodem/kremem czekoladowym albo samym masłem/margaryną.
Pozdrawiam, oby obyło się bez sensacji żołądkowych :grzybki:
  • 4 / / 0

@PogromcaDzików Tak chodzilo mi o dość ostre wymioty ktore konczyly sie raz gorszym raz slabszym odowdnieniem. Lemon-teka odpuszcze ze wzgledu na nadkwasowosc, ale zmielone grzybki jako glowny dodatek do jakiegos posilku brzmi dobrze. Dziekuje za rady, niech moc bedzie z wami! Pozdrawiam
  • 898 / 460 / 1

@adamo3211231

Zrób sobie delikatnego szejka, na przykład mały banan, kilka borówek i ulubione mleko, zblenduj całość z grzybami.

Bodyload nieunikniony, ale pomimo tego że większość poleca wrzucanie grzybów na pusty żołądek, to ja odradzam to robić właśnie ze względu na późniejsze dolegliwości, bo wcale ich nie unikniemy a tylko wzmożymy. Zawsze jem coś lekkiego na 3/4h przed i zawsze jest ok. Próbowałam na wiele sposobów i nie ma złotego środka niezależnie czy żołądek pusty, czy pełny.
Wróć do „Grzyby”
Na czacie siedzi 2398 uczestników Wejdź na czata