Grzyby - Wątek Ogólny

Dyskusja na temat grzybów halucynogennych, m.in. łysiczki lancetowatej i muchomora czerwonego.
Więcej informacji: Grzyby w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Psychodeliki

• 10 / / 0

Po deszczach i przymrozkach najwięcej powinno sie pojawić tak w tamtym roku nazbierana byla cala siata z biedry
  • 33 / 11 / 0

Zawsze można zbierać sztywne nie ma z tym problemu normalnie się suszą i działają lecz czy rosną w takich warunkach to nie wiem. Co prawda niektóre gatunki grzybów mogą sie rozwijać w ujemnych temperaturach ale nie brałbym tego pod uwagę.

Zastosowanie substancji psychoaktywnych w medycynie

Czasami działanie psychoaktywne jest skutkiem ubocznym substancji, a czasami właśnie ten wpływ jest pożądanym działaniem sprawiającym, że dana substancja jest lekiem.

Helikopter transmitujący wyścig Vuelta a Espana odkrył plantację konopi

Śmigłowiec używany do kręcenia ujęć z powietrza w czasie słynnego hiszpańskiego wyścigu kolarskiego Vuelta a Espana przypadkiem odkrył plantację konopi na dachu bloku w katalońskim mieście Igualada.
  • 72 / 1 / 0

Przymrozki i pierwsze śniegi im niestraszne. Dopiero całodobowe mrozy je wykańczają.
  • 2 / / 0

Witam, co sądzicie o grzybach Golden Teacher? Czy są to mocne grzybki? Jadłem raz kiedyś jakieś brazylijskie i uważam, że zmarnowany potencjał, bo zrobiliśmy z nich herbatę i nie potrzaskało jakoś porządnie. Teraz chcę spróbować po raz drugi grzybków i jest taka opcja, żeby to był złoty nauczyciel
  • 58 / 4 / 0

07 października 2019wilczysko pisze:
Dzień dobry.

To mój pierwszy post i pierwsze pytanie.
Wczoraj pierwszy raz w życiu zjadłem garść łysic (kilkanaście) w miarę spore.
Trip był w lesie. Kolorowe spirale, wyginające się drzewa, fraktale. Byłem tak zaskoczony, że aż z radości miałem napady śmiechu. To było niesamowite. Zeszło po 3-4 godzinach.
Po powrocie dozbierałem 30 szt.
Dzisiaj, dzień po jeszcze trochę czuję się dziwnie.
Kiedy pożreć te 30 sztuk, żeby przeżyć to ponownie? Ile czasu odczekać, bo czytam, że natychmiastowa tolerancja może się pojawić.
Dozbieraj troszke chociaz, zeby miec te 50 sztuk. Kilka dni wystraczy tydzien dla pewnosci. Jak jestes szamanem fanatykiem religijnym to tylko 2 razy w roku bo stracą magie i nie będzie przezyć mistycznych %-D hehe
  • 7 / / 0

Zachowałem te 30 szt. i będę zbierał dalej. Niestety habitat niezbyt hojny i zebranie tych 30 szt. (malutkie owocniki) zajęło ze dwie godziny.
Chętnie porwę się na 50 szt. tylko tym razem się przygotuję (wolny dzień), a nie jak za pierwszym razem na pałę (telefony, postronni ludzie itp.), co zepsuło mi wiele . Liczę, że znajdę, bo ostatnie 4 lata szukałem i nie było ani jednej sztuki nigdzie.
  • 853 / 93 / 0

Golden Teachery, cubensis jak cubensis, bardzo spoko. Nie rób herbaty tylko lemon tek. :)
  • 1 / / 0

Szanowne grono, Trojmiasto zasypane łysiczkami. Niestety nie moge konsumowac na swiezo, wszystko juz zasuszone i w sloikach. teraz moje pytanie - jaka dawka najlepsza na pierwszy raz. Ja juz jadlem wielokrotnie, chodzi o dziewczyne. na forum duza rozbiernosc, jedni pisza 0.6g suszonych, inni 4g suszonych. czy ktos ma jakies propozycje.
pozdrawiam
  • 717 / 145 / 0

Istnieje pięciostopniowy podział mocy działania w odniesieniu do ilości spożytych łysiczek.

Poziom 1- 6g świeżych, lub 0,6g suszonych

Poziom 2- 10g świeżych, lub 1g suszonych

Poziom 3- 18g świeżych, lub 1,8 suszonych

Poziom 4- 27g świeżych, lub 2,7g suszonych

Poziom 5- 37g świeżych lub 3,7g suszonych

Źródło
https://hyperreal.info/narkopedia/%C5%8 ... ancetowata
  • 7365 / 870 / 0

Ja zaczynałem od ok 1.5 g suszonych i było rewelacyjnie. Nie polecam palić zioła na fazie, bo cholernie ją wzmacnia - jeśli już, to na zejściu.
Wróć do „Grzyby”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata