Grzyby - Wątek Ogólny

Dyskusja na temat grzybów halucynogennych, m.in. łysiczki lancetowatej i muchomora czerwonego.
Więcej informacji: Grzyby w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Psychodeliki

• 839 / 117 / 0

To jest głupie, dzięki takim postom "obcy agenci" zbierają argumenty żeby zlikwidować, czy też zablokować HYPERREALA. To jest niedopuszczalne żeby brać coś w przypadku padaczki, a grzyby lub LSD to w ogóle pytanie jest zadane jak łysy grzywą o parapet. NIE MOŻNA!!!!!!!!!!!!
Kto by miał to w ogóle ocenić poprzez posty na forum? Już zadanie takiego pytania jest bezsensowne, a co dopiero szukanie odpowiedzi na nie. NIE MOŻNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 129 / / 0

Jutro mam tomografie a 4 kwietnia wyniki wiec nie wiadomo czy padaczka byla spowodowana odstawieniem benzo czy nie. Ale na 99% tak i bylo to jednoraze. Psychodelikow nie bralem od grudnia. Planuje zjesc mala ilosc grzybkow pod koniec maja na nieduzym festiwalu z moja ukochana muzyka w dodatku w plenerze. Nie sadze by zaszkodzilo ale w sumie jestem w NL wiec spytam lekarza co sadzi :) :grzybki:

Australia: Pytamy dilerów, jak wpłynęły na nich związane z narkotykami zgony na festiwalach

"Zdecydowanie widzę większą ostrożność i słyszę więcej pytań. Kupujący chcą teraz zobaczyć produkt przed jego zakupem i wiedzieć, jak zareagowali inni."

Harry Potter i Syntetyczne Kanna

Zdarzenie miało miejsce w więzieniu w Nottingham. Jeden z egzemplarzy "Harry'ego Pottera" cieszył się dużą popularnością wśród osadzonych...
  • 839 / 117 / 0

Zajebisty trip będziesz miał jak zjesz te grzyby. Przez całą fazę będziesz się zastanawiał czy padaczki nie dostaniesz, mega odlot, super haj.
  • 129 / / 0

Jesli w wynikach nie wykryja mi padaczki to nie mam sie czego obawiac, pozatym trip to za duze słowo :) zobacze jak bede sie czuc w tyn okresie i zadecyduje. Mozecie mnie uznawac za szalenca.
Chwala szalencom :)
  • 44 / 8 / 0

Siemano!
Na początku czerwca wybieramy się pod Połoninę Wetlińską. Jest szansa na jakieś zbiory? :D
  • 128 / 49 / 0

Nie.
  • 1 / / 0

witam.czy ktos może ma doświadczenia z wyekstrachowaną psylocybiną w formie szarego proszku? mam ją ze słowacji i jestem ciekaw czego można się spodziewac.z góry dzięki za odpowiedź
  • 2613 / 218 / 0

nie miałem bezpośredniego kontaktu i może będę teraz protekcjonalnym dupkiem, ale...
prawdopodobniejszym wydaje się, że jest to cokolwiek tylko nie psylocybina

Jeśli jakimś cudem jednak jest to psylocybina w takiej formie to możesz przypuszczać, że będzie się rozpuszczać w wodzie i że będzie szybko degradować. Dawkowanie wylicz sobie ze średniej zawartości psylocybiny w grzybach
Wróć do „Grzyby”
Na czacie siedzi 61 uczestników Wejdź na czata