Grzyby - Wątek Ogólny

Dyskusja na temat grzybów halucynogennych, m.in. łysiczki lancetowatej i muchomora czerwonego.
Więcej informacji: Grzyby w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Psychodeliki

• 196 / 134 / 0

14 lutego 2019cr pisze:
Myślałem o prostym sposobie, zagotowac strzykawki Z WODĄ - którą po wystygnieciu była by juz czysta i gotowa do wstrzyknięcia do słoika z zarodnikami, i mamy gotowy płyn.
Można i tak - ja za pierwszym razem właśnie gotowałem strzykawki z wodą - i wszystko działało jak trzeba, ale najlepsze są takie metody, w których jest jak najmniej kontaktu zarodników z obcymi przedmiotami, i JAK NAJMNIEJ SAMODZIELNEJ STERYLIZACJI. Brzmi dziwnie, ale kurde, skoro można kupić w aptece sterylną strzykawkę, wodę i igłę, to po co je jeszcze sterylizować w domu? :D Mam wrażenie, że te hulające w polskich (i nie tylko) internetach poradniki są źle napisane i wprowadzają masę ludzi w błąd.

Aż mi się zachciało grzybić, chociaż tak po prawdzie, to chyba więcej frajdy sprawia mi uprawa niż konsumpcja. Z jednego cyklu można uzyskać zapas na cały rok i jeszcze dłużej, a to przecież tylko około dwa miesiące stosunkowo prostej pracy...
  • 659 / 53 / 0

16 lutego 2019nietrzezwy pisze:
50 łysiczek na pizzy to było to. Dobrze wspominam cubansisy (chyba taka była nazwa choć mogę się mylić) ze shopów w Holandii.
Ale nie mdliło? Ja tylko LSD znam i nie wiem czy nie byłoby zbyt mocno gdyby zjeść grzyby zwłaszcza jako potrawę. Pozdrawiam.

Lewico, dlaczego się boisz marihuany?

Jaś Kapela przypomina Lewicy o polityce narkotykowej, bo chyba zapomniała.

Kończy się zapas medycznej marihuany. To wina reorganizacji urzędu

Kanadyjska spółka Spectrum Cannabis od niemal miesiąca czeka na decyzję głównego inspektora farmaceutycznego na wprowadzenie do obrotu następnej transzy suszu.
  • 10 / / 0

Znalazł ktoś z was Psilocybe Cyanescens w polsce ? W listopadzie 2018 byłem na wypadzie w poszukiwaniu łysic i znalazłem takie właśnie grzybki , jestem pewien że to były one , po uszkodzeniu barwiły sie na niebiesko , falowane kapelusze . W najbliższym sezonie zamierzam je zebrać i byćmoże podjąć hodowlę z zarodników pzdr
  • 2941 / 281 / 0

Szanse na uzyskanie sterylnego odcisku z dziko rosnącego grzyba, są w domowych warunkach nikłe. Właściwie zerowe
  • 151 / / 0

Powiedzcie czy mozna trzymac trufle w zamrazarce?
  • 220 / 11 / 0

23 lutego 2019Fatmorgan pisze:
Szanse na uzyskanie sterylnego odcisku z dziko rosnącego grzyba, są w domowych warunkach nikłe. Właściwie zerowe
Zawsze można spróbować go sklonować, w tym przypadku to lepsza opcja
  • 314 / 50 / 0

13 marca 2019Joey93 pisze:
Powiedzcie czy mozna trzymac trufle w zamrazarce?
tak
Użytkownik zbanowany
  • 999 / 110 / 0

Grzyby nie są dla mnie. Po zjedzeniu 50 sztuk, którymi przyprawiłem pizzę, bez opiekuna bym się chyba skrzywdził. Bad trip mojego życia, być może zbyt wiele na pierwszy raz zjadłem.
  • 7241 / 725 / 0

@siostrorelanium
Wszedles na wysoki poziom, zdecydowanie za duzo.Na poczatek styknie 25 lysiczek na czysto.Jak sie boisz o bad tripa posiadaj ze soba jakies benzodiazepiny.
  • 659 / 53 / 0

Przede wszystkim brać je z kimś zaufanym, dobrym..
Wróć do „Grzyby”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata