Grzyby - Wątek Ogólny

Dyskusja na temat grzybów halucynogennych, m.in. łysiczki lancetowatej i muchomora czerwonego.
Więcej informacji: Grzyby w Kuchni [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Psychodeliki

Radioaktywny Pakt
17
31

@Ancymon
To były naturalnie występujące w Meksyku? Masz porównanie z łysiczkami?
Ciekawi mnie temat naturalnie występujących gatunków.

AntonSpakara
1
2

Mogę brać bezpiecznie grzyby, jeśli biorę winpocetynę (rozszerza naczynia krwionośne)?

Jeśli nie to jaka powinna być przerwa po odstawieniu jej?

gdzie indziej na hyperrealu
Wysokie marże sprawiają, że dodawanie do kokainy innych substancji jest dla jej dilerów lukratywną opcją. Większość użytkowników jest zazwyczaj świadoma potencjalnych zanieczyszczeń, ale nie wiedzą zbyt wiele o ich poziomie czy aktualnie używanych do tego celu substancjach...
Na giełdzie papierów wartościowych w Toronto od kilku dni można kupować tytuły uczestnictwa w funduszu, który inwestuje w firmy z branży marihuany. To pierwszy na świecie notowany na giełdzie fundusz tego typu.

leuckart
5

Tak, możesz. Winpocetyna jest lekka i bezpieczna, a grzyby nie wjeżdżają mocno na ciało.

Juma
1

Opłaca się iść na łączek za jakieś 2 tygodnie czy nie bardzo w poszukiwaniu grzybów?

Fatmorgan
Kompetentny
Kompetentny
41

nie

fraktal123
2
5

Hejka, ile cubensisów na pierwszy raz żeby było było optymalnie ? Chodzi mi o świeże grzybki. Niestety nie mam wagi, więc będzie ciekawie ^^
Mam psychodeliczne doświadczenia z Nbomami, 4-ho-miptem, i analogami LSD

Makrela
1

16 marca 2017fraktal123 pisze:
Hejka, ile cubensisów na pierwszy raz żeby było było optymalnie ? Chodzi mi o świeże grzybki. Niestety nie mam wagi, więc będzie ciekawie ^^
Bez wagi nie oszacujesz i nikt Ci nie powie, bo róznice w rozmiarach grzybów są tak duże, że nie da się tego określić "na sztuki". 20 - 25 gramów świeżych pewnie wystarczy na początek. Jeśli nie dasz rady załatwić zwykłej wagi spożywczej, bo tu akurat taka w zupełności wystarczy żeby odmierzyć 20g, to zbuduj sobie jakąs prymitywną wagę szalkową. Odmierzysz sobie ile trzeba, a i to przy okazji fajna zabawa, takie budowanie wagi z tego co się akurat ma pod ręką.

Fatmorgan
Kompetentny
Kompetentny
41

Najmniejszy grzyb jakiego zebrałem ważył 1g, a największy ponad 50g.
Nie da sie określić dawkowania po ilości grzybów nawet w przybliżeniu.
Zrób sobie prostą wagę szalkową

Triptamine77

Kup wagę, przeciez to wydatek rzędu 15 pln, i masz dokładnie odważone 😉

cebex
3
6

Jadlem ostatno grzyby 2.5 tyg temu, mam plan zjesc znowu jakeis 2g w weekend (minie 3 tyg) jak to oceniacie? :D bedzie taka sama magia ?

Wróć do „Grzyby”
Na czacie siedzi 10 uczestników Wejdź na czata

AwatarxSzuLeRx  Awatarvirr  AwatarMondengel  AwatarpasoŻyd  Awatarczarli  Awatarmatiguzior  Awatarmochi7  Awatarsandradobrze  AwatarMasakracja  AwatarAlfaBot