Psychedeliki - Szkodliwość

Dział dotyczący grzybów i roślin wykazujących działanie halucynogenne, psychodeliczne, lub dysocjacyjne.

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Psychodeliki

czy waszym zdaniem powinno się zalegalizować psychodeliki?

33%
tak, bez ograniczeń
517
59%
tak, lecz pod pewnymi warunkami
918
4%
bezwzględnie nie
69
3%
nie mam zdania
50

Liczba głosów: 1554

Użytkownik nieaktywny
  • 181 / 38 / 0

19 listopada 2019wario122 pisze:
mam do was pytanie, jak wygląda u was dokładnie czas po tripie? u mnie utrzymuje się przez około 1/2 miesiące dziwny stan depersonalizacji, i lekko podwyższona paranoiczność ale to tak mniej więcej 1tydzien, czy jest się czego obawiać jeżeli mi to nie przeszkadza? 3 próbowałem psychodelików i za każdym razem przechodziło, zastanawia mnie czy jest to normalne i mogę z nimi eksperymentować dalej?
Radzę zmienić zainteresowania
  • 611 / 103 / 1

@wario122 Po pierwszym spożyciu psychodeliku ( ipomea tricolor ) miałem derealizację utrzymującą się przez parę miesięcy ( nawet trochę więcej chyba ) która przeszła, bo się nieźle prowadziłem ( sport, wysypianie się, dobre jedzenie itd ) ... Z czego się ona wzięła? Ano doznałem absolutnego szoku w trakcie tripowania pierwszy raz, nie spodziewałem się takiego oddziaływania na psychikę, można powiedzieć, że nieźle mnie odkleiło, ale i zachęciło do dalszych eksperymentów %-D Nie była to może paranoja ( w której przypadku odradzałbym spożywanie psychodelików ) ale z pewnością nie było to przyjemne odczucie, czułem się jak ktoś kto z boku obserwuje własne życie, wszystko wydawało się nieprawdziwe i dalekie od obserwatora - już nie uczestnika. Jeśli naprawdę nie przeszkadza Ci to w życiu, to bym nie przesadzał z odstawianiem tych substancji na bok, musisz sam znać dobrze swoją psychikę i widzieć czy coś Ci szkodzi lub nie. Już przy następnych przygodach z psychodelikami nie odczułem żadnych psychicznych powikłań i kontynuuję zażywanie ich od 7 lat regularnie, powój był niestety wyjątkowo nieprzyjemnym choć i ciekawym wstępem.

Czy odczuwam jakąś zmianę nastroju w następujących dniach i tygodniach? Następny dzień jak najbardziej, następne dni delikatnie i później to już nie odczuwam praktycznie nic. Efekty pozytywne? Zależy jak uda się trip - dobry trip pozostawia dobry humor na naprawdę wiele dni i tu naprawdę mogę przyznać, że istnieje wartość terapeutyczna takiego doświadczenia. To właśnie takie doświadczenie zakotwiczyło mnie ponownie - nie mam tu absolutnie żadnych wątpliwości - w "tu i teraz" kiedy to z pomocą dzikiego lancelotu doznałem już nie negatywnego, lecz pozytywnego szoku psychicznego %-D

Adam Nyk: polskie dzieciaki cierpią głównie na to, że nikt nie ma ochoty ich słuchać

– Przychodzą z uzależnieniem, po próbach samobójczych. Rodzice chcą, żeby od razu zająć się problemem. Są zdziwieni, gdy terapeuta najpierw próbuje się dowiedzieć, co w ogóle dzieje się z ich dzieckiem, oprócz tego, że ich dziecko sięga po dragi – mówi Adam Nyk, specjalista terapii uzależnień.

Wysyp pacjentów po dopalaczach. Jeden z nich wyrywał znaki drogowe

Nawet 10 pacjentów dziennie trafia do kliniki ostrych zatruć przy ul. św. Teresy. Tak jest od kilkunastu dni po ponad trzymiesięcznej przerwie, kiedy to trafiało tu najczęściej nie więcej niż troje zatrutych dziennie. Jeden z pacjentów, który niedawno tu trafił, został zatrzymany, gdy wyrywał znaki drogowe na ulicach Łodzi. Mężczyzna był bardzo pobudzony.
  • 398 / 56 / 0

ImAloneInAComa pisze:
18 listopada 2019Buuszek pisze:
a wracając do tych nieudanych eksperymentów, co. Może powodować brak efektów wizualnych?

Może bierzesz SSRI lub jakieś inne leki?
Niee, żadnych leków nie biorę, zrobiłem sobie 3tyg przerwy od wszystkich dragow i w końcu udało się przeżyć dobry trip na 2C-B
  • 866 / 207 / 0

@Buuszek
A nie mówiłem , że potrzebna jest przerwa.
  • 398 / 56 / 0

No. Miałeś rację, zamierzam robić tripy co 2-3 tygodnie, udało mi się ogarnąć kryształ MDMA i za jakiś czas będę robił nexus flip, mam nadzieję że będzie jeszcze lepiej
Wróć do „Psychodeliki”
Na czacie siedzi 1334 uczestników Wejdź na czata