Alkohol - Uzależnienie

Alkohol etylowy pod każdą postacią.
Więcej informacji: Etanol w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

• 680 / 31 / 0

tee glody alkoholowe sa najgorsze , czlowiek wroci z roboty siedzi przy tym kompie i ciagle mysli o browarze, jak zesz to opanowac i nie isc do sklepu.,.
  • 668 / 68 / 0

Jeden, ogarniety, to opanuje. Drugi jest za glupi i ogarnie to po OZT albo po innych powaznych konsekwencjach zdrowotnych, ktore po prostu uniemozliwia dalsze picie alkoholu.

Stworzył program badania mikrodawkowania psychodelików

Dr James Fadiman jest psychologiem, który od ponad pięćdziesięciu lat zajmuje się badaniem oddziaływania psychodelików na ludzki potencjał. Wywiad z uczonym, który prezentujemy pochodzi z książki "Czy psychodeliki uratują świat", Macieja Lorenca, wyd. Krytyka Polityczna

Na Śląsku powstaje pierwsza franczyzowa klinika lecząca marihuaną

Po Warszawie przyszedł czas na kolejne placówki, na początek Bielsko-Biała i Kraków. Jednak franczyzowych placówek specjalizujących się w ustawianiu terapii marihuaną na południu Polski może powstać już niebawem więcej.
  • 680 / 31 / 0

karma mnie dopadla :) jezdzilem po alko 7 lat wszystkim co mozliwe az mnie jebneli a teraz jezdze rowerem i mi w rowerze w przeciagu 2 dni pierolnely 3 dentki :) wierze juz w karme uwazajcie na siebie , teraz chodze na piechote i patrze pod nogi zeby nie wbic sobie gwozdzia w stope :) to jest niewiarygodne ale karma istnieje naprawde, cale zycie nie przebulem dentki w rowerze a jak stracilem prawko to dentke juz 3 przebilem w 2 dni :) to jebana karma :trucizna:
ide na odwyk i do kosciola pierdole to
  • 245 / 27 / 0

Hahaha juz widzę ten odwyk:D za tydzień znowi będziesz narzakał ze się najebales i odwyk chuj strzelil:D a co do karmy to się nie przejmuj. Nie ma czegoś takiego jak karma. Jedyny byt nadprzyrodzony w jaki wierze to Bóg i niektóre pierdole z nim zwiazane ale nie karma:)
  • 820 / 188 / 0

13 czerwca 2019Brutalny pisze:
karma mnie dopadla :) jezdzilem po alko 7 lat wszystkim co mozliwe az mnie jebneli a teraz jezdze rowerem i mi w rowerze w przeciagu 2 dni pierolnely 3 dentki :) wierze juz w karme uwazajcie na siebie , teraz chodze na piechote i patrze pod nogi zeby nie wbic sobie gwozdzia w stope :) to jest niewiarygodne ale karma istnieje naprawde, cale zycie nie przebulem dentki w rowerze a jak stracilem prawko to dentke juz 3 przebilem w 2 dni :) to jebana karma :trucizna:
ide na odwyk i do kosciola pierdole to
matematyka Cie dopadla, a nie karma %-D a ten odywk to juz widze, zwlaszcza z powodu przebitej dętki %-D
  • 217 / 26 / 0

13 czerwca 2019Brutalny pisze:
tee glody alkoholowe sa najgorsze , czlowiek wroci z roboty siedzi przy tym kompie i ciagle mysli o browarze, jak zesz to opanowac i nie isc do sklepu.,.
Na początku jest najciężej. Tak naprawdę walka z głodami polega na przebudowaniu sobie życia, szukaniu alternatywnych rzeczy które sprawiają nam przyjemność i bynajmniej nie są to inne substancje psychoaktywne. Pomaga szukanie nowego hobby, szukanie nowych zajęć, kreatywne spędzanie wolnego czasu z dala od uzależnienia. Unikanie wszystkiego co kojarzy nam się z alkoholem, wiele osób sugeruje nawet zmianę sklepów do których chodzimy na zakupy, a nawet drogi po których chodzimy czy jeździmy do pracy, zerwanie kontaktów z towarzystwem od kieliszka, miejscami i przedmiotami które przywodzą na myśl alkohol. Dobrze jest zajrzeć do AA, tam są między innymi ludzie którzy również zmagają się z głodami i mają już wypracowane jakieś sposoby radzenia sobie z nimi, mogą okazać się pomocni i nie należy się zrażać gdy jeden dwa meetingi nam nie podejdą, warto na początku się trochę zmusić, być może poznamy kogoś wartościowego kto trzeźwieje i będzie chętny nam pomóc.
Warto iść na terapię jeśli chcemy z tym skończyć, tam dają narzędzia jak sobie radzić z uzależnieniem.
Na początku głody są silne i mózg robi wszystko byle tylko się napić, później przychodzą falami, a w kolejnym etapie zanikają, tak naprawdę każdy etap jest zdradziecki, bo jedna wtopa powoduje bardzo silny nawrót głodów i ciężko się powstrzymać żeby znowu nie polecieć w ciągach.
  • 19 / / 0

@alkus wiejski
Ja się nie chcę bawić w złego wróżbitę, ale jak Ty masz akcje w stylu jak uciekanie przed zjawami, to uznaj, że już jesteś jedną nogą w psychiatryku. Nie będę Cię nawet pocieszał, że to minie. Kumpel mój sfiksował od picia, od kilku lat na ciężkich psychotropach jest.
  • 19 / / 0

@alkus wiejski
Jak na trzeźwo masz jeszcze jasny umysł to msz właśnie ostatni dzwonek na pożegnanie z procentami. Ja Ci mówię, to już kwestia kilku flaszek jak złapiesz zawiechę i tak Ci już zostanie. Ja mam wszywkę, to wiem o czym mówię.
Proszę o scalenie.
  • 2296 / 349 / 0

14 czerwca 2019Psychopatycznymisiu pisze:
@alkus wiejski
Jak na trzeźwo masz jeszcze jasny umysł to msz właśnie ostatni dzwonek na pożegnanie z procentami. Ja Ci mówię, to już kwestia kilku flaszek jak złapiesz zawiechę i tak Ci już zostanie. Ja mam wszywkę, to wiem o czym mówię.
I co robisz ze sobą oprócz tej wszywki ? Dupę zaszyłeś a co z głową przed którą tak nas przestrzegasz ?
Ja miałem dwie wszywki i wiem, że sam z siebie to gówno dają...
  • 245 / 27 / 0

14 czerwca 2019Psychopatycznymisiu pisze:
@alkus wiejski
Proszę o scalenie.
Takie jazdy mam tylko po ostrych ciągach i mózgojebach po 5 zl w plastiku gdzie kilka dni mój rytm wyglada tak ze upijam sie-zasypiam-budze sie zeby sie dopic i z powrotem spac i tak kilka dni. Po normalnym chlaniu np w weekend nie mam takich jazd. Mysle ze jak troche plastikuto picie to mam jeszcze troche czasu;) a to co napisal alienforms to mysle ze ma racje. Wszywka najwyzej dodatkiem do terapii a nie jej głownym elementem bez leczenia glowy
Wróć do „Etanol”
Na czacie siedzi 65 uczestników Wejdź na czata