Alkohol - Uzależnienie

Alkohol etylowy pod każdą postacią.
Więcej informacji: Etanol w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

• 293 / 16 / 0

12 czerwca 2019psycholek1 pisze:
Wczoraj byłem na kursie reedukacyjnym dla kierowców, w celu odzyskania prawa jazdy. Dla nie wtajemniczonych, to kurs mający na celu uwypuklić, wszechobecny alkoholizm i go demonizować. Jak najbardziej słusznie, moim zdaniem.
Też byłem na czymś takim, ale mi zabrali prawko za punkty, ale to jeszcze kilka lat temu, że żeby to odzyskać musiałem robić każdą kategorę od nowa i zdać za pierwszym razem. Cudem mi się udało. Ale byłem też na takim czymś, że najpierw robiłem testy psychologiczne, gdzie pani psycholog nie chciała mi dać zgody, bo stwierdziła, że jak złapałem tyle punktów karnych w przeciągu tak krótkiego czasu to system karny niby na mnie nie działa bo się nie boję kary.. Ale jakoś się dogadałem z nią. Z resztą można powiedzieć, że to był przypadek :P
Ale też byłem na całodniowym kursie, gdzie pokazywali jakie są skutki i szkody, pokazywali ludzi po wypadkach i inne takie. Pół dnia z policjantem, pół dnia z psychologiem.
  • 253 / 28 / 0

No chłopaki jak tak was czytam to nieźle się wpakowaliscie. Juz wam strzela cos w głowach i jasno na ułamek sekundy, rzyganie żółcią itp... uważajcie na siebie bo chyba to juz zaczyna wam szkodzic. To napawa mnie nadzieją ze nie jeszcze mam zdrowy organizm i nie mam takich szkód. Dobrze ze troche zwolnień z tym piciem bo jak bym się nie opamietal to za jakiś czas pisał bym to samo co wy o tych objawach:) trzymajta sie. Nie pociesze was ze będzie dobrze bo nie będzie, ale i tak życzę wszystkiego dobrego:)

Stworzył program badania mikrodawkowania psychodelików

Dr James Fadiman jest psychologiem, który od ponad pięćdziesięciu lat zajmuje się badaniem oddziaływania psychodelików na ludzki potencjał. Wywiad z uczonym, który prezentujemy pochodzi z książki "Czy psychodeliki uratują świat", Macieja Lorenca, wyd. Krytyka Polityczna

Pacjentka otrzymała zgodę na refundację leku na bazie konopi

Ministerstwo Zdrowia wydało zgodę na refundację leku na bazie medycznej marihuany pacjentce cierpiącej na algodystrofię nóg. Decyzja nastąpiła po wyroku Naczelnego Sądu Administracyjnego i wniosku Rzecznika Praw Obywatelskich.
  • 293 / 16 / 0

alkus wiejski pisze:
No chłopaki jak tak was czytam to nieźle się wpakowaliscie. Juz wam strzela cos w głowach i jasno na ułamek sekundy, rzyganie żółcią itp...
I pisze to gość, który po własnym domu przed zjawami ucieka :D
  • 253 / 28 / 0

12 czerwca 2019PolitoxyJunkie pisze:
alkus wiejski pisze:
No chłopaki jak tak was czytam to nieźle się wpakowaliscie. Juz wam strzela cos w głowach i jasno na ułamek sekundy, rzyganie żółcią itp...
No fakt. Zapomniałem o tym szczegole:D ale ważne ze tak mam jak pochleje dłuższy czas. Tak jak jestem od jakiegoś czasu trzezwy to jest git. Ani nic mnie nie obserwuje ani nic mnie nie straszy heh. Aż czuje się dziwnie samotny:D
  • 44 / 1 / 0

@alkus wiejski, wydaje mi się że to My(ja i @PolitoxyJunkie gonimy Ciebie a nie na odwrót :)
  • 253 / 28 / 0

@dziksk
Rozwiązanie kto kogo goni leży pośrodku bo mi akurat na rozum bardziej padło a u was bardziej neurologicznie chyba się to objawia bo jeszcze nie słyszałem od was o takich dziwnych przygodach jakie mnie spotkaly:)
  • 305 / 21 / 0

Się aeałem po nocce w pracy, szkoda że (nie zdarza mi się to nigdy, na pewno nie bez giebla) znoddowałem i po półtorej h już nie mogłem spać. Myślałem czy się przemęczyć do nocy czy isc spać, Ale z 10 osób mi radziło iść w pizdu lulu, A że nie jestem tak młody jak 4 lata temu i do moich skillsetów nie należy bezproblemowe funkcjonowanie na 48h bez snu, więc uznałem że pójdę. Ćwiartka o 7 w pracy, potem piwo, potem znowu piwo w trakcie picia którego usnąłem. I mam kolejne mocne, ale już sporo się zmarnowało gdy spałem. I skoro już się nawaliłem ("mocny cudzysłów"), czy tam napiłem to pójdę lulu
  • 305 / 21 / 0

Bełkocze bez ładu i składu chce lulu
  • 2315 / 355 / 0

12 czerwca 2019alkus wiejski pisze:
12 czerwca 2019PolitoxyJunkie pisze:
alkus wiejski pisze:
No fakt. Zapomniałem o tym szczegole:D ale ważne ze tak mam jak pochleje dłuższy czas. Tak jak jestem od jakiegoś czasu trzezwy to jest git. Ani nic mnie nie obserwuje ani nic mnie nie straszy heh. Aż czuje się dziwnie samotny:D
a białe myszy już widziałeś ? :) Ja osobiście myszek nie ale za to walczyłem z pająkami-gigantami popierdalającymi po ścianach mojego pokoju ;)
  • 253 / 28 / 0

@AlienForms

a białe myszy już widziałeś ? :) Ja osobiście myszek nie ale za to walczyłem z pająkami-gigantami popierdalającymi po ścianach mojego pokoju ;)
[/quote]
Myszy nie, ale jak się robiło szaro to już czułem coś na skorze wiec sie dramatem jak czubek ale nic drapanie nie dawało. Raz pamietam jak się po pysku zacząłem bić bo jakieś robale mi po oczach biegaly. Wtedy pamiętam nawet relanium nie pomagało. I tak najgorsze uczucie jak człowiek nie wie jak uciekać z domu bo zapomnial gdzie są drzwi wyjsciowe a tu jeszcze środek nocy i zupelnie sam. Brzmi trochę głupio ale człowiek po odstawieniu ma takie jazdy czasami:) ważne ze jeszcze mam zdrowie i trochę wyhamowalem:)
Wróć do „Etanol”
Na czacie siedzi 60 uczestników Wejdź na czata