Alkohol - Uzależnienie

Alkohol etylowy pod każdą postacią.
Więcej informacji: Etanol w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

• 640 / 1 / 0

Co w tym jest?Piwo na przyklad to tylko taki relaksik dla smaku,albo do tabsow.....wodka to jest dla mnie prawdziwy kopniak.Wiem,ze to nie poradnia,ale skoro zdarza mi sie(bez przechwalek,bo to chyba nie jest zabawne)zerowac na hejnal 0,7 vody,dosyc czesto i to nawet np.w autokarze na szkolnej wycieczce(dyrektor byl wtedy moim wychowawca,widzial to,ale nic nie powiedzial odrazu,dopiero pozniej[bylismy we 2],chyba go ladnie zamurowalo...mniejsza z tym,przeciez to nie blog z pamietnika starego narkusa....chodzi o to,ze nigdy nie pozyczalem pieniedzy na alkohol,nie mysle zbyt czesto o nim,ale skoro mam taki leb do tego i wodka wchodzi mi lepiej niz woda,a jazde mam strasznie euforyczna i kiedy jest okazja,to wszyscy chca ze mna tylko na wesele isc....czy skoro jestem takim ostrym zawodnikiem w tankowaniu vody......TO JAK SILNY JEST MOJ ALKOHOLIZM?Nie odczuwam symptomow abstynencji,uzaleznienia,tylko poprostu gdzie nie pojde to musze wszystkich rozjebac tym zerowaniem....zalozylem tego topica,bo chce wiedziec,czy jest ktos podobnie pijacy...i jakie ma z alko doswiadczenia.Sondy oczywiscie robil nie bede bo zaden ze mnie AA :-/

Kid

• 24 / / 0

boze swiety to chyba powinienes sie cieszyc a nie smucic nie?;)

W Warszawie wszyscy biorą dopalacze. Ale często myślą, że to koks

Tu był. Tu ćpał. Tu pił. Jaś Kapela o tym, jak się bawił (i jak zgonował) po dopalaczach.

Narkotykowa Wojna Światów w ONZ

W tym roku w klimatyzowanych salach wyłożonych drewnem mogło dojść do zmian, które miały szansę wzbudzić emocje poza wąską grupką entuzjastów, ekspertów i urzędników. Ale nie doszło.

• 687 / 4 / 0

Ale tak szczerze to wydaje mi się niewaiarygodne żebyś wypił 0,7 litra za jednym haustem. Takie stężenie chyba zabiłoby przeciętnego człowieka więc nawet jeśli jesteś super strong man co do wódki to musiałbyś być i tak naprawde ostro narąbany......na tyle ostro że KAŻDY GŁUPI by się skapnął że jesteś pijany. Jeśli chcesz mi powiedzieć że po wypiciu 0,7 w taki sposób chodzisz w miare prosto to sorry ale za chiny ludowe Ci nie uwierze, nie uwierze Ci nawet jeśli mi powiesz że się troche zataczasz. Uwierzyłbym może gdybyś mi napisał że Ci się film urwał ;-)

• 640 / 1 / 0

Gum@ pisze:
Ale tak szczerze to wydaje mi się niewaiarygodne żebyś wypił 0,7 litra za jednym haustem. Takie stężenie chyba zabiłoby przeciętnego człowieka więc nawet jeśli jesteś super strong man co do wódki to musiałbyś być i tak naprawde ostro narąbany......na tyle ostro że KAŻDY GŁUPI by się skapnął że jesteś pijany. Jeśli chcesz mi powiedzieć że po wypiciu 0,7 w taki sposób chodzisz w miare prosto to sorry ale za chiny ludowe Ci nie uwierze, nie uwierze Ci nawet jeśli mi powiesz że się troche zataczasz. Uwierzyłbym może gdybyś mi napisał że Ci się film urwał ;-)
NO WLASNIE,filmy mi sie urywaja i nie napisalem,ze sie nie zataczam,tylko spadlem pare razy ze schodow.....zreszta nie w tym problem.Wszystko dziala jak Ty podejrzewasz.Chodzi o to latwe wejscie.....poza tym lubie najebany wyrznac klina,bo to nic nie boli,a i nigdy po pijaku nic sobie nie zlamalem,a przede wszyskim to przez 2 minuty nic sie nie dzieje,tylko cieplutko na ryju i troche ciezko zlapac oddech......i nagle pierdolniecie....takie,jakie kocham
A moze ja psychiczny juz od tego jestem..?

• 687 / 4 / 0

No to już bardziej skłonny jestem uwierzyć ;-) A czemu masz być niby psychiczny??? Coś się z Tobą dzieje???

• 640 / 1 / 0

Gum@ pisze:
No to już bardziej skłonny jestem uwierzyć ;-) A czemu masz być niby psychiczny??? Coś się z Tobą dzieje???
Ogolnie nawet ostro najebany zachowuje sie w porzasiu,nie lapie agresorow,nie rozklejam sie...tylko szalone pomysly mi doglowy przychodza zwiazane wlasnie z piciem,np podnosze w kuflu kolegi gdzies w klubie moc jego piwa do zalozmy 25% i inne takie,ktore zapominam,dopiero kolezanki/koledzy na nastepny dzien mi mowia,ze ja to jestem zyciowy pijany kierowca,egzystencjonalny samobojca....byle sie tylko agresywnie u mnie nie zluzowalo,to mysle,ze bedzie wporzo....a jutro kupuje pare piwek ,a nie wodzie..no zobaczymy...nie,musze edytowac..25%to przesada,ale ze 2 razy m9ocniejsze bylo na bank delikatnie mowiac...
  • 640 / 1 / 0

My slowianie to jedna rodzina,a jak alko wkreci,to nie wykrecisz sie na dlugo,az sie przekrecisz.A dykty walic nie zamierzam.Poprostu lubie wodke....poprostu.I nikomu bym krzywdy w jej imieniu nie zrobil.W jej imieniu to moge toasta
strzelic.

Użytkownik nieaktywny
  • 157 / / 0

sieka pisze:
I nikomu bym krzywdy w jej imieniu nie zrobil.W jej imieniu to moge toasta
strzelic.
Mam prośbę. Choc wierzę, że nie jesteś madafaka, to zapamiętaj to, co napisałem wcześniej... Częścij wbrew nam złe rzeczy się dzieją. Dlatego jak zacznie sie jakaś agresja, przemoc, lepiej z tym alkosem przystopować. Take care..
P.s..też pochodzę z Lubelszczyzny, he.. :-)

h0b

• 114 / / 0

Ja osobiście nie lubię alkoholu, ponieważ wg. mnie jest on sprawcą wielu nieszczęść.
Bob Marley pisze:
"Rum (alkohol) tylko cię niszczy od środka i zabija, tak samo jak system. System jest przeciwko ziołu, bo ziele czyni cię niezłomnym. Kiedy palisz zioło - twoja świadomość staje przed tobą. I widzisz ją. Więc diabeł nie lubi, jak zawsze jesteś świadomy i robisz porządek ze swoim życiem. Diabeł wie, że wtedy nie będziesz robić głupot. Tak więc zioło jest uzdrowieniem narodu." - Bob Marley

Użytkownik nieaktywny
  • 157 / / 0

Nie przesadzałbym z tym zjarusem marleyem :-) ale Hob masz kurewską rację!
Alk jest kuuuurewsko niszczący, mnie omal w czerwcu nie zabił..
Do niczego nie dojdziemy w Polsce, jak będziemy tyle łoić.. Witkacy miał 100% racji...(patrz rzdz.Alkohol w "Narkotyki.Niemyte dusze" wg mnie najlepszyna świecie opis działania C2H5OH !!!)
Wróć do „Etanol”
Na czacie siedzi 64 uczestników Wejdź na czata