Z-drugs – substancje wykazujące powinowactwo do receptora benzodiazepinowego, nie dzielące jednak podobieństwa strukturalnego z benzodiazepinami. Przykłady to zolpidem, lub zopiklon.
ODPOWIEDZ
Posty: 4600 • Strona 455 z 460
  • 24 / 2 / 0

Jebać bo coś z serwerem i pisze 4 raz..Sniff - tak biere i znam ten smród chemi. MIX- tak robie z alko z kodą i diazepam był...Nooding Leaning obijanie głowy zawiecha na kiblu,zapominanie jak sie szczy, jedzenie zupy o 7 po nienprzespanej nocy i to spaniałe uczucie dopijajac browara nad ranem że zara będzie milusi sen 🤤. Inne razy to standardy sztuki kulinarnej zolpi ,klasyka gatunku- ja pokój blister zolpi , browar i gdzies tam po drodze pomysł (hmm a moze by tu wincyj zajebac) no i potem przebłyski jak sikam w kuchni matka się dr.dre potem rano znalezienie pustego blistra i ten wstyd 🥸.. klasyk pozdro
  • 2 / / 0

Hehe z tym standardem sztuki kulinarnej to prawda. Nie wiem jakim cudem ale zawsze włączy mi się "Makłowicz mode". Rano wszędzie produkty, przyprawy, sosy...
Jeśli na zimno to ok ale raz przyjechała straż pożarna- kuchnia czarna, plyta spalona, stopiony talerz który na niej stał i jakieś plastikowe pojemniki. Dymy było tyle, ze oddychaćsię nie dało. Gdyby nie otwarte okno nie wiem jak by sie skończyło. Widok strażaków otrzeżwił i obudzil. Spalem na jakims hamburgerze własnej produkcji, posikany telewizor i pusty listek
Stosowany w celach rekreacyjnych to straszny szatan i gowno ale jest mega pociągający.

Ten lek w połączeniu z alkoholem to masakryczny mózgojeb. Można tyle odwalić, że w najlepszym wypadku wielki wstyd i zdemolowana chata a w najgorszym zagrozenie życia...
  • 2503 / 189 / 0
Awatar użytkownika

Na skręcie morfinowym, po wcześniejszym przyjęciu fenibut oraz 1mg alpry sniffnąłem 20 mg zolpi per nos + 30mg doustnie. Zmiotło mnie,pamiętam tyle że meble zaczęły żyć, falować i urwanie filmu. Wstałem rano z jebitnym bólem brzucha.
  • 3911 / 554 / 0
Awatar użytkownika
lol
Kompetentny
Kompetentny

wczesniej pisales, ze ciebie to nie rusza 'jakbym witamine zjadl' :patrzy: %-D
duuza dawka, bardzo duza
  • 19 / 2 / 0

Co za dzień świra mam. Haha Załapałem poważną robote bo od dwóch miesięcy nie wale zolpa i jestem w stanie być w miarę poważny. Ale z tego napięcia strzeliłem sobie 300 dexa i dwa bronki a nowiutkie opakowanie zolpi leży w szafie i kusi... Kusi bo strzał dexa w napięciu i z lekkim bólem głowy to był błąd. Ale pozwoliło dojść do wniosku że zolpi to jest ostateczny szatan.
  • 2859 / 405 / 1
Awatar użytkownika

dxm i zolpi to jest megamix, tylko trudno tym sterować ;-)
Piekne oevy miałem, rzygałem na dywan i byłem studentem
"Które dragi brać, żeby nie musieć brać żadnych dragów?"

Akademicka analiza chałupniczej metody wytwarzania kota: http://www.forensicscience.pl/pfs/71_zuba.pdf
  • 828 / 113 / 23
Awatar użytkownika

U mnie zolpidem ratuje przed badtripami lub zejściami.
Tylko muszę uważać, żeby nie przesadzić, bo łatwo wejść w tryb zjeba wyżerającego wszystkie zapasy leków z domu.
  • 342 / 81 / 0
Awatar użytkownika
Pathfinder
Kompetentny
Kompetentny

Taki ten sen po zolpi niezbyt regenerujący. Owszem zasypia się wspaniale, jak w bajce, samopoczucie cudowne, ale po kilku godzinach od wybudzenia już wkręca się zmęczenie nadmierne i jest kiepsko.
  • 342 / 81 / 0
Awatar użytkownika
Pathfinder
Kompetentny
Kompetentny

Wziąłem 1 tabl zolpi bo dopadły mnie bardzo ciężkie lęki, ruminacje, nie mogłem wyjść z domu nawet do sklepu. Byłem w sklepie na totalnym czilu, miły small talk z ekspedientką, na wszystko wyjebane, zero fobii. Czuję si e wtym momencie zajebiscie odpręzony zupełnie jak normalna osoba. Znam to uczucie, byłem już tu.
Wiem, że te haj mija po jakiejś godzinie, a potem jest głównie zamuła i senność.
Ale powiedzcie chociaż, czy są tu osoby, które po prostu ćpają zolpi w ciagu dnia, np. by ogarnąć jakieś niewymagające operacji intelektualnych sprawy, jak choćby lot samolotem, nieprzyjemna wizyta u lekarza, jakieś badania? ALbo na spotkanie towarzyskie, gdzie inni piją, a wy nie chcecie?
Kocham ten stan, znam uboki w postaci amnezji następczej, pokus związanych z dorzucaniem innych substancji. Czy mimo ryzyka ktoś z was decyduje się brać zolpi bez zamiaru pójścia spać i to się u takiej osoby czasem sprawdza? Nie przeszkadza mi lekki nieogar, podoba mi się to.
  • 2859 / 405 / 1
Awatar użytkownika

Tak, sprawdza się świetnie- jak któregoś dnia pójdziesz do biedronki i small talk się przemieni w chlew, że będziesz wisiał na drzwiach jako zdjęcie z kamery przemysłowej z podpisem "tego pana nie obsługujemy".

Pół żartem pół serio, ale jak weźmiesz raz w tygodniu 1 tabse wydzielona przez trzeźwego domownika to może...

Strasznie głupie nastawienie.
"Które dragi brać, żeby nie musieć brać żadnych dragów?"

Akademicka analiza chałupniczej metody wytwarzania kota: http://www.forensicscience.pl/pfs/71_zuba.pdf
ODPOWIEDZ
Posty: 4600 • Strona 455 z 460
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.