Zolpidem - Wątek ogólny

Z-drugs – substancje wykazujące powinowactwo do receptora benzodiazepinowego, nie dzielące jednak podobieństwa strukturalnego z benzodiazepinami. Przykłady to zolpidem, lub zopiklon.

Moderatorzy: GABA, Leki

• 3157 / 878 / 0

25 listopada 2020lol pisze:
Czy zolpidem pomaga coś na skręta od opio? Czy powoduje jakies przyjemne efekty czy zamulacz typowy?
Znalazlem nasen blister tabletki 10mg
Czytam, ze moze miec dzialanie halucynogenne co mnie dosc zaskoczylo. Nie mam nic przeciwko halucynacjom, ale zeby tez nie miec fazy w stylu "zgubiłem portfel, zesrałem się na ulicy i zgubiłem 5h zycia" ;d ile walic na 1 raz? doswiadczenie z benzo i podobnymi lekami zerowe
Wykazuje szerokie jak rumak halucynacyjnego jeźdźca powinowactwo do podjednostki alfa-1 receptora GABA-A, co powinno stanowić dla nas dobrą podpowiedź. Powinno lekko podleczać, wnioskuję, ale czy przysedować czy przespać - wybierz to drugie, oglądanie halunków zaburza nam możliwość zaśnięcia w czasie dla tego krytycznym. "Albo się leczysz, albo..." :świnia:
  • 7 / 1 / 0

Mam pewien problem, ostatnio w moje ręce wpadł zolpidem. To mój pierwszy kontakt z tą substancją, na pierwszy raz skruszyłam sobie dwa tabsy po 10mg na sniffa. Jakby spoko, takie odrealnienie, ale żadnych wizuali czy coś, świadomie (no może półświadomie, bo pamiętam to jak przez mgłę, ale zdawałam sobie sprawę z tego co robię) nie wiem po jakim czasie (godzina max?) dorzucam kolejne 10mg i jakieś 20 min później jeszcze 10mg (wszystko także wąchane). Razem 40mg i mówię, dzień minął szybko w chuj, kilka dziur w pamięci i kilka rozmów, których nie pamiętałam (ale jak mi znajoma przypomniała, że rozmawiałyśmy to od razu sobie przypomniałam o czym), żadnych przypałów, więc zdawałoby się, że słabo zadziałało, a to był mój pierwszy raz, jednak 40mg dla kogoś bez tolerki to powinno być naprawdę sporo, może dlatego, że dorzucane to słabo zadziałało, (wcześniej nie brałam żadnego benzo jbc). Potem już na dobranoc skruszyłam sobie jeszcze jedną tabletkę, ale nawet nie położyła mnie spać, jakoś 3h później udało mi się usnąć i miałam dość ciekawe 'świadome sny', ale sam sen był dość płytki ://. To było w niedzielę, a wczoraj, we wtorek czyli dwa dni później zarzuciłam (znowu sniffem) 20mg zolpidemu + weed, (bo słyszałam, że mogą haluny być jak się wymiesza z ziółkiem) ale tutaj mam wrażenie, że jedno przyćmiło drugie i byłam trochę zajebana, ale raczej trzeźwa, a zjadłam dwa tłoki nie paląc już z tydzień czasu, więc powinno mnie porobić, a tu taki chuj. Teraz moje pytanie;

Ile odczekać i ile zarzucić tego zolpidemu, żeby podziałało (czy jeszcze nie mam wyrobionej tolerki po tych dwóch razach i mogę już dzisiaj zjeść, nie czekając?), a z racji, że też dałam kilka tabsów znajomym, to zostało mi już tylko 9 po 10mg, więc jak to rozegrać, kiedy i ile zjeść?

Od razu mówię, że jednorazowo bawię się z zolpidemem, bo wiem, że jest silnie uzależniający, nie mam też problemów ze snem, więc tak czysto rekreacyjnie ;))

Szokujące odkrycie pracowników supermarketu. W dostawie bananów znaleźli kilogramy kokainy

Ogromny szok musieli przeżyć pracownicy sklepu spożywczego w kanadyjskiej Kelownie. W niepozornej dostawie bananów z Kolumbii znaleźli kilkanaście cegieł z podejrzanym białym proszkiem. Jak się okazało, w ich ręce trafiła kokaina.

lol

• 3257 / 423 / 0

albo nie leczę. Haluny to ostatnie czego chciałbym na skręcie. Niemniej ciekaw jestem osób uzależnionych, które próbowały Zolpidemu na skręcie.
  • 726 / 35 / 1

Czemu psychiatrzy go nie lubią?
  • 177 / 18 / 0

nie mam pojęcia ale jak sobie przypomnę pierwsze fazy na zolpi jak moja tolerancja na benzo itd wynosiła 0 to było piękne. Raz zasypiasz i oglaądasz wyimaginowany film na ścianie, a drugi obijasz się o drzewa w parku wracając do domu z czego nic nie pamiętasz %-D
  • 2163 / 263 / 1

25 listopada 2020niikolavvv pisze:
Mam pewien problem, ostatnio w moje ręce wpadł zolpidem. To mój pierwszy kontakt z tą substancją, na pierwszy raz skruszyłam sobie dwa tabsy po 10mg na sniffa. Jakby spoko, takie odrealnienie, ale żadnych wizuali czy coś, świadomie (no może półświadomie, bo pamiętam to jak przez mgłę, ale zdawałam sobie sprawę z tego co robię) nie wiem po jakim czasie (godzina max?) dorzucam kolejne 10mg i jakieś 20 min później jeszcze 10mg (wszystko także wąchane).

Ile odczekać i ile zarzucić tego zolpidemu, żeby podziałało (czy jeszcze nie mam wyrobionej tolerki po tych dwóch razach i mogę już dzisiaj zjeść, nie czekając?), a z racji, że też dałam kilka tabsów znajomym, to zostało mi już tylko 9 po 10mg, więc jak to rozegrać, kiedy i ile zjeść?

Od razu mówię, że jednorazowo bawię się z zolpidemem, bo wiem, że jest silnie uzależniający, nie mam też problemów ze snem, więc tak czysto rekreacyjnie ;))
Skoro na czysto bez tolerancji bir zaskoczyl to tym bardziej cie nie porobi dalej.
Ogolnie to tabletki są do jedzenia a nie do wciągania. :nos: %-D

Więcej niż 3 na start nje bierz bo amnezja.
Zazyj po kilku dniach przerwy 2 lub 3 i ewnet dociagnij nosem jeszcze jedna w niedlugim czasie. Zolpi krotko dziala. Po 2-3h schodzi.
Daj z 5 dni przerwy, zazyj normalnie 2-3 i dopal jesli nie bedzie efektu. Jesli to nie zadziala jak bys chciala to znaczy ze nie ma sensu dalej sprawdzać

3di

• 16 / / 0

Czy apo zolpin nadaje się do sniffa?
  • 62 / 15 / 0

24 listopada 2020riv7 pisze:
Zauważyłem że przy nerwicy i depresji Zolpidem działa znacznie lepiej niż "chwalony" Alprazolam. Tzn u mnie od jakiegoś czasu rozluźnienie po alkoholu działa tak, że puszczają mi hamulce w głowie i wszystkie nerwicowe myśli wychodzą na wierzch przez co jestem tylko podenerwowany, i tak samo miałem po Alprazolamie, a Zolpidem nie uwalnia tak potoku tych myśli, za to uspokaja, może dlatego że działa selektywnie, na konkretne gaba.
Po zażyciu zolpidemu momentalnie staję się absolutnie normalny, wszystkie zaburzenia przestają istnieć w jednej chwili. Dokładnie jak gdyby działo się to samo, co u tych ludzi wybudzonych ze śpiączki.
Tylko że ten wspaniały stan trwa kilkanaście minut. Po tym czasie da się zauważyć zmiana zachowania, które stopniowo staje się nieprawidłowe, nienormalne, o czym wiele napisano.
  • 77 / 8 / 0

2x zjadłem zolpi bo nie mogę spać z powodu choroby i powiem że zadziałało krótko u mnie ok. 4-5h potem budził mnie zatkany nos, jak jestem zdrowy to normalnie śpie po 9h i jestem zajebiście wyspany po tym. Dodatkowo po obudzeniu jak znowu przysnęłem to miałem paraliż senny i 2 fałszywe przebudzenia, nic przyjemnego. Co polecacie żeby się nie budzić w środku nocy?
  • 251 / 92 / 0

@FocusF13 zopiklon, młodszy brat zolpidemu, który działa nieco słabiej ale dłużej. Ewentualnie coś z innej grupy, np. trazodon, mianseryna - do ustalenia z lekarzem prowadzącym.
Wróć do „Niebenzodiazepiny”
Na czacie siedzi 1968 uczestników Wejdź na czata