Zolpidem - Wątek ogólny

Z-drugs – substancje wykazujące powinowactwo do receptora benzodiazepinowego, nie dzielące jednak podobieństwa strukturalnego z benzodiazepinami. Przykłady to zolpidem, lub zopiklon.

Moderatorzy: GABA, Leki

• 2064 / 241 / 1

Zacznijmy od tego że gości na początku napisał że nie wiedział co wziął
  • 22 / 1 / 0

Nie wprowadziłem się w taki stan umyślnie,po prostu dziwi mnie to co się aktualnie dzieje. Możliwe jest,że to przez brak nie wiem np.serotoniny czy czegoś takiego?

Problem z dopalaczami nie zniknie, dopóki nie zniesiemy kar za tradycyjne narkotyki

Nowe substancje psychoaktywne, popularnie zwane dopalaczami, to najszybciej rozwijający się, a jednocześnie najmniej znany segment rynku narkotykowego. Piszemy o raporcie z Mołdawii, Białorusi, Gruzji, Kazachstanu, Serbii i Kirgistanu, który rzuca światło na sytuację w regionie.

Koncertowy proces dilerów narkotyków. Odbędzie się w filharmonii

Proces kilkunastoosobowej grupy narkotykowej będzie prowadzony w budynku… Filharmonii Świętokrzyskiej. Taką decyzję podjęto ze względu na obostrzenia epidemiczne: oskarżonych i konwojujących jest tak wielu, że żadna z sal Sądu Okręgowego nie pozawalała na bezpieczne prowadzenie rozpraw...
  • 25 / 3 / 0

Wiem, że zolpidem ma tolerancję krzyżową z benzo, ale czy jest to możliwe żeby ta tolerka na zolpidem (pierwszy raz brany) była już tak wyrobiona, że nawet 60mg mnie nie chce położyć? Dosłownie, nic nie czuję.
  • 699 / 122 / 1

Granice tolerancji są jak granice wszechświata. Fizycznie nikt tam nie dotarł.
  • 175 / 24 / 0

Ja ostatnio załatwiłem sobie 20x10mg i nawet z uśnięciem była kaszana, myślę, że to wchodzi w tolerancję krzyżową z benzolami bardziej niż sądzimy.
  • 2064 / 241 / 1

Benzo > zolpidem
Nie oczekujcie ziewania tylko urwanego filmu i niespodzianek day after.
Do ziewania jest olzapin, ketrel czy mianseryna
  • 129 / 33 / 0

Biorę 20mg rolek. Czy mogę zarzucić zolpidem przed snem? Np. 5mg?
Czy raczej będzie się to równało urwanym filmem i odpierdalaniem :D
Depresja oddechowa albo inne jazdy?
  • 35 / 11 / 0

Przed snem, najlepiej w lozku nic nie powinno sie stac. Tylko nie pij piwa do zolpidemu z tymi benzo bo wtedy dzieja sie rzeczy przerozne %-D
Użytkownik zbanowany
  • 801 / 154 / 0

Ja ostatnio mam na to ciekawe rozwiązanie ( z tym piciem ) Kiedy mam trzezwy dzień , co najwyzej benzo to normalnie biorę i idę spać. A Kiedy zdarzy mi się wypic to kładę się spać normalnie bez zolpi i kiedy alko schodzi np budzę się lać o drugiej / trzeciej w nocy wtedy wlasnie biorę zolpi i śpię dalej jak dziecko. A tak to jest dalej kac i albo nie ma snu albo jest przerywany...
  • 175 / 24 / 0

Zolpidem brany w dużych ilościach bardzo mocno uzależnia. Należy stosować tylko nasennie no i ten jeden, dwa razy dla specyficznych halunów.
Wróć do „Niebenzodiazepiny”
Na czacie siedzi 1609 uczestników Wejdź na czata