Zolpidem - Wątek ogólny

Z-drugs – substancje wykazujące powinowactwo do receptora benzodiazepinowego, nie dzielące jednak podobieństwa strukturalnego z benozdiazepinami.

Moderatorzy: GABA, Leki

• 29 / 1 / 0

Jednak spróbowałem, do tego 1200 mg piracetamu, faktycznie jedyny efekt to lekkie poprawienie nastroju i lekko zmieniona motoryka, jak ogarnąłem, że nic z tego to poszedłem spać. Zasnąć zasnąłem łatwiej i na dłużej.
  • 1926 / 212 / 1

Ciekawostka jest taka, że zolpi nie wydłuża snu. O dziwo go nawet skraca wzgledem sytuacji ustandaryzowanej

Polacy stworzyli symulator dilera narkotykowego. Gra zwróciła się godzinę!

Gdy słyszymy o polskich produkcjach na światowym rynku gier, pierwsze na myśl przychodzą nam na przykład cykl Wiedźmin albo Dying Light. Czy słyszeliście jednak o Drug Dealer Simulator? Jeżeli nie, to jest to czas najwyższy, aby zapoznać się z rodzimym tworem!
  • 29 / 1 / 0

Brałem go tylko wczoraj, ale nie powiedziałbym, że skraca, spałem jak dziecko z 10 godzin. Był to bardzo regenerujący sen gdyż wczoraj miałem stan przypominający przeziębienie (katar, kichanie, zamulone oczy ogólnie słabo mega) a dziś praktycznie jestem zdrowy.
  • 38 / 3 / 0

@przodownik : Cenię Twoją wiedzę, i to, że rzeczowo i bez durnego sarkazmu doradzasz użytkownikom, ( nie mam na myśli tylko tego tematu ) więcej takich użytkowników, ale nie zgodzę się w dwóch kwestiach : 1 ) Zolpidem donosowo działa inaczej, tak jak napisał str88, bardziej stymuluje, aczkolwiek nie polecam metody, bo łatwo przegiąć 2) Są ludzie mocno wrażliwi na zolpi ( ja ) i już po 1 tabsie przy pierwszych razach miałem ruszające się wzorki na dywanie ( większe ilości mnie kładły do snu, oczywiście potem już tolerka skacze ) wrażenie totalnej psychodeli, ale takiej total miłej, 0 opcji na jakiegoś badtripa jak po mj, i full czilera + euforia, a jak mam przerwę to i pół tabsa mnie robi lepiej niż jakiekolwiek alko, to 2 ga ulubiona subst. obok pst ( chociaż działanie różne) to uczucie ciała z gumy jest wspaniałe, przeciwbólowo działa też co dziwne, bo właśnie jakby krew mi słabiej krążyła, nie czuję tak kończyn,( i miejsca, które mnie bolały, przestały ) ktoś tez tak miał ? Ale ja to ja, na większość ludzi tak nie podziała fakt, inaczej by nie był tak popularny, w każdym razie nie jako lek nasenny
  • 87 / 4 / 0

musisz być bardzo wrażliwy na tę substancję jeśli nawet znieczulenie wchodziło w grę
  • 1932 / 504 / 0

07 kwietnia 2020mentol pisze:
@przodownik : Cenię Twoją wiedzę, i to, że rzeczowo i bez durnego sarkazmu doradzasz użytkownikom, ( nie mam na myśli tylko tego tematu ) więcej takich użytkowników, ale nie zgodzę się w dwóch kwestiach : 1 ) Zolpidem donosowo działa inaczej, tak jak napisał str88, bardziej stymuluje, aczkolwiek nie polecam metody, bo łatwo przegiąć 2) Są ludzie mocno wrażliwi na zolpi ( ja ) i już po 1 tabsie przy pierwszych razach miałem ruszające się wzorki na dywanie ( większe ilości mnie kładły do snu, oczywiście potem już tolerka skacze ) wrażenie totalnej psychodeli, ale takiej total miłej, 0 opcji na jakiegoś badtripa jak po mj, i full czilera + euforia, a jak mam przerwę to i pół tabsa mnie robi lepiej niż jakiekolwiek alko, to 2 ga ulubiona subst. obok pst ( chociaż działanie różne) to uczucie ciała z gumy jest wspaniałe, przeciwbólowo działa też co dziwne, bo właśnie jakby krew mi słabiej krążyła, nie czuję tak kończyn,( i miejsca, które mnie bolały, przestały ) ktoś tez tak miał ? Ale ja to ja, na większość ludzi tak nie podziała fakt, inaczej by nie był tak popularny, w każdym razie nie jako lek nasenny
oczywiście, że na niektóre osoby może zadziałać mocniej nawet jedna tabletka, ale to raczej mniejszość. sporo też zależy od wyrobionej tolerancji na inne GABAergiki, zapełniania żołądka, wagi oraz stanu psychicznego. na mnie też dawno temu jedna sztuka potrafiła zadziałać nieco "psychodelicznie", ale to nie było nic konkretnego poza działaniem nasennym. obecnie już tylko taki efekt osiągam biorąc ten lek. co do wciągania, to nawet sam nie pamiętam, czy testowałem w ten sposób, ale patrząc na to teraz, to mogę to ująć podobnie jak w kwestii benzodiazepin - bez sensu. biodostępność po podaniu doustnym jest wystarczająco wysoka i powinna zapewnić wyraźny efekt. po wciągnięciu substancja załadowuje się szybciej i stąd może masz to wrażenie innego działania. całkiem możliwe.
Użytkownik zbanowany
  • 2 / / 0

Witam czy ciężko jest o receptę na ten lek ?? Prywatny Psychiatra ?? z tego co wiem to prywatnie jak sie pojdzie zaplaci za wizyte 150zl wypisuje co chcesz . Natomiast moj kolega dostal onirex na 3 miesiace recepte 6 opakowan. Prywatnie jak zaplace 150zl tez bym chcial na 6 opakowan a nie 1
  • 163 / 4 / 0

@up Rodzinny wypisze bez problemu
  • 1926 / 212 / 1

Na pewno nie 6 opakowan!
! Max to zapas na 3 miesiące a zolpidem się zażywa doraźnie
Użytkownik zbanowany
  • 2 / / 0

Retro jakim cudem moja ciotka ma to jako staly lek i od 10 lat bierze ???
Wróć do „Niebenzodiazepiny”
Na czacie siedzi 1097 uczestników Wejdź na czata