Zolpidem - Wątek ogólny

Z-drugs – substancje wykazujące powinowactwo do receptora benzodiazepinowego, nie dzielące jednak podobieństwa strukturalnego z benozdiazepinami.

Moderatorzy: GABA, Leki

• 821 / 333 / 0

Uważaj z tym zolpidemem, łatwo przy nim stracić kontrolę i na zerwanym filmie wyzerować opakowanie a później odpierdzielać jakieś krzywe akcje na nieświadomce.
  • 621 / 100 / 0

Szczególnie niebezpieczny w połączeniu ze zjazdem po stymulantach, kiedy stan oniryczny zostanie spotęgowany przez psychozę postymulantową.

W Afganistanie ćpanie nie ma w sobie nic z rozrywki. Heroina: zapomniana wojna Afganistanu

Pod mostem zbiera się cichy tłum. Szum rzeki Kabul i dźwięk odpalanych zapalniczek rozbrzmiewają echem pod niskim betonowym stropem. Czasem ciszę przerwie syk palnika, który rozgrzewa szklane lufy. Raz po raz woda zalewa wąski brzeg rzeki tworząc lepkie błoto; stęchłą mieszaninę ziemi, fekaliów i śmieci. Choć parę metrów wyżej jaskrawe promienie kwietniowego słońca rozpalają karki przechodniów, pod mostem widać tylko cienie.

Wpływ kwarantanny na europejski rynek marihuany – co wiemy?

W połowie marca świat obiegły zdjęcia ludzi ustawiających się w gigantyczne kolejki przed holenderskimi coffe shopami. Był to efekt zapowiedzianej przez rząd kwarantanny z powodu koronawirusa. “Holenderscy” palacze porobili w ten sposób zapasy na następne tygodnie, ale nie wszyscy mieli taką samą możliwość, bo w większości krajów UE sprzedaż marihuany pozostaje wciąż nielegalna.
  • 80 / 3 / 0

Witam. W życiu zjadłem z 3 paczki zolpidemu. Jadłem go co 2-3 dni. Potem z 50 dni przerwy i czasem jadłem pochodne typu zopiklon/zaleplon w małych dawkach. Po jakimś czasie przestały działać rekreacyjne efekty wizualne. Czy one jeszcze wrócą jak będę rzadko jadł?
  • 1926 / 212 / 1

Zdarza sie, ald rzadko. Nie ma sensu probowac więcej niż 10-20, jeśli to nie zadziała za pierwszym razem to niestety.

@dajmon nie powiedzialbym ze po stimie jest niebezpieczny. Po stimie to rzadko zolpidemn na mnie działa. Zdarzalo sie że po kocie 8 tab nie zagralo
  • 87 / 4 / 0

29 marca 2020ZbigniewStonoga pisze:
Witam. W życiu zjadłem z 3 paczki zolpidemu. Jadłem go co 2-3 dni. Potem z 50 dni przerwy i czasem jadłem pochodne typu zopiklon/zaleplon w małych dawkach. Po jakimś czasie przestały działać rekreacyjne efekty wizualne. Czy one jeszcze wrócą jak będę rzadko jadł?
jak będziesz rzadko jadł lub/i zrobisz przerwę to wtedy prawdopodobnie tak
zawsze dla pewności zjedz po prostu więcej dla oczekiwanego efektu, zmixuj z benzo i :wino: i efekty murowane :mniam:
  • 1926 / 212 / 1

Nie, nie mixuj ani z benzo, ani z alkoholem.
Mozna ewentualnie z MALUTKA iloscia mj
  • 1978 / 299 / 9

Ja ostatnio po 10 mg rolki, 5 piwach, na dysocjantach wjebałem 3x30 mg zolpidemu i dowaliłem dyso. Absolutnie niezalecany mix. Głowica rozmagnesowana. Taśma nie do odczytania. W sensie zerwany film a autopilot dalej leciał. Rozpierdol w negatywnym tego słowa znaczeniu. Budzę się rano i wtf? Dobrze, że cało wylądowałem ja i żadna rzecz się nie zepsuła.

Ogólnie nie zauważam rekreacyjnego potencjału zolpidemu i raczej więcej nie będę go testował.
  • 87 / 4 / 0

Jak wzmocnić efekty wizualne na zolpi, może podajcie jakieś linki do brainfucków, jakieś hipnotyczne obrazki,gify lub filmiki
  • 29 / 1 / 0

mam 1 tabsa zolpi, ale dziś po południu zażyłem, bromazepam 3mg i poszedłem spać na 2/3h.
Zolpi nigdy nie brałem a chciałem uświadczyć tych ciekawych efektów. Czy jest sens go dziś brać?
  • 1927 / 502 / 0

po tak niskiej dawce nie uświadczysz żadnych ciekawych efektów, a jedynie terapeutyczne działanie leku, czyli ułatwienie zasypiania. w przypadku tej substancji zalecana jest ostrożność, bo może ona być dosyć nieprzewidywalna w większych dawkach, a te efekty też nie są wcale aż tak ciekawe. jak nie możesz spać to jest sens - pomoże, jak liczysz na jak liczysz na haluny, to odpuść.
Wróć do „Niebenzodiazepiny”
Na czacie siedzi 1093 uczestników Wejdź na czata