Zolpidem - Wątek ogólny

Z-drugs – substancje wykazujące powinowactwo do receptora benzodiazepinowego, nie dzielące jednak podobieństwa strukturalnego z benzodiazepinami. Przykłady to zolpidem, lub zopiklon.

Moderatorzy: GABA, Leki

• 152 / 8 / 0

Czyli wychodzi, że nie jestem doszczętnie zwraczona :halu:
  • 27 / / 0

Witam moja mama od 3-4 lat dzień w dzień bierze zolpa onirex najczęściej 2-4 tabletki zdążyło się że wzięła i 6-8 ale rzadko przed snem co może jej być jeśli z tym nie skończy chce jej pokazać co napiszecie ? Cały dzień nic nie je dopiero po zolpi wpierdziela łyka paracetamol na ból głowy który ma rano po zolpi namawiam ja na szpital ale nie chce o tym gadać ... Dajcie jakieś rady

Adam Nyk: polskie dzieciaki cierpią głównie na to, że nikt nie ma ochoty ich słuchać

– Przychodzą z uzależnieniem, po próbach samobójczych. Rodzice chcą, żeby od razu zająć się problemem. Są zdziwieni, gdy terapeuta najpierw próbuje się dowiedzieć, co w ogóle dzieje się z ich dzieckiem, oprócz tego, że ich dziecko sięga po dragi – mówi Adam Nyk, specjalista terapii uzależnień.

Czy zatrzymania CBA odbiją się na dostępności medycznej marihuany w Polsce?

Nadal wiele pytań pozostaje bez odpowiedzi, jeśli chodzi o zeszłotygodniowe zatrzymania CBA związane funkcjonowaniem Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych. Przypomnijmy, że funkcjonariusze zatrzymali dwie osoby: przewodniczącego Komisji ds. Produktów Leczniczych przy URPL oraz prezesa firmy, która chciała wprowadzić do polski swój preparat z medyczną marihuaną. Do zatrzymania miało dojść w restauracji, gdzie mężczyźni finalizowali podpisanie umowy.
  • 25 / 2 / 0

No pytanie czy bierze tabletki by zasnąć czy bierze bo korzysta z ich właściwości rekreacyjnych. Akurat na mnie też zolpic dzialal bosko brałem 3-4 i były n ieziemskie wizję nawet po grzybach tak real halunow nie mialem. Tylko minusem tego jestto zee działa strasznie amnezyjnie i szybko tolerkaa rośnie.

No najlepiej iść na jakiś detoks albo zrobić sobie samemu bo zjazdy po Benzo i pochodnych mogą czasem nie jednego zdziwić naprawdę.

Ale też mam takie pytanie bo brałem to ostatnio w ciągu rok temu i przestało działać nawet nassenie wiadomo tolerka poszła ale jak miałem rok przerwy to mogę liczyć że coś wystartuje i mogę liczyć na wyprawde w inny świat czy raczej pipka

Sorka rozpisalem się trochę wuja henio za bardzo wszedl

scalono - surv

Jak zolpi chcecie odstawić to polecam diazepam doraźnie i na problemy z snem to Ketrel 25 mg nie uzależnia jak jakiś xanax i wg mnie najlepsze tabsy na spanie
  • 1999 / 236 / 1

tak, po dłuzszej przerwie zolpidem znowu wystartuje, ale to z reguly raz lub dwa.
  • 959 / 82 / 0

Mega uzalezniajace gowno nie warte brania I odstawki
Polecam mirtazapine w to miejsce Elo
  • 1794 / 152 / 0

Jakis czas temu mialem taką sytuację że kupując leki w aptece zabrakło mi na Nasen więc pani aptekarka zaproponowała mi tańszy zamiennik - Zolpidem Genoptim. No to wziąłem go a w domu jak zwykle pokruszyłem sobie dwie i snif - nic. Jeszcze raz - to samo. Wyzerowałem całą paczkę. Spać nie poszedłem. Czy ktos ma podobne doswiadczenie z tym zamiennikiem i potwierdzi ze to lipa? Czy moze fakt ze brałem w owym czasie spore dawki różnych benzo ma tu kluczowe znaczenie?
  • 20 / / 0

Dostałem paczkę zolpidemu, który jest 10 lat po terminie ważności. Branie tego ma jakiś sens czy po takim upływie czasu lepiej to wyrzucić?
  • 392 / 71 / 0

ja bym zarzucił, termin leków obecnie jest mocno skracany, za PRL miały 3x dłuższy termin ważności

https://oczymlekarze.pl/nowosci/4071-ni ... owane-leki
  • 1432 / 1413 / 0

16 grudnia 2019Dersu Uzala pisze:
Jakis czas temu mialem taką sytuację że kupując leki w aptece zabrakło mi na Nasen więc pani aptekarka zaproponowała mi tańszy zamiennik - Zolpidem Genoptim. No to wziąłem go a w domu jak zwykle pokruszyłem sobie dwie i snif - nic. Jeszcze raz - to samo. Wyzerowałem całą paczkę. Spać nie poszedłem. Czy ktos ma podobne doswiadczenie z tym zamiennikiem i potwierdzi ze to lipa? Czy moze fakt ze brałem w owym czasie spore dawki różnych benzo ma tu kluczowe znaczenie?
dokladnie! fakt, ze brales spore dawki benzo ma tu kluczowe znaczenie.
  • 1894 / 479 / 0

16 grudnia 2019Abbadon666 pisze:
Dostałem paczkę zolpidemu, który jest 10 lat po terminie ważności. Branie tego ma jakiś sens czy po takim upływie czasu lepiej to wyrzucić?
Zarzuć najpierw jedną tabsę, co najgorszego po takiej może się stać? ;)
Są pewne grupy leków, z którymi byłabym b. ostrożna, ale zolpidem się do nich nie zalicza z datą przydatności. Ona też jest robiona troszkę na zasadzie "better safe than sorry" i jak większość studenciaków dobrze wie, jedzenie też magicznie się nie psuje minutę po północy w wybitym dniu. %-D

BTW znam przypadek odcięcia typowego dla z-drugsów po jednej tabletce zolpi i przegapionym momencie na sen, natomiast to już chyba ekstremum. %-D Ta osoba reaguje 'inaczej' na większość środków. U mnie im więcej tabletek = większa szansa na tę specyficzną atmosferę i jakiegoś pseudotripa, a tam czasem trzy tabletki nie dawały nic, zaś jedna powodowała telefony do mnie, o których dwa dni później z szokiem się dowiadywała.
Wróć do „Niebenzodiazepiny”
Na czacie siedzi 1481 uczestników Wejdź na czata