Zolpidem - Wątek ogólny

Z-drugs – substancje wykazujące powinowactwo do receptora benzodiazepinowego, nie dzielące jednak podobieństwa strukturalnego z benozdiazepinami.

Moderatorzy: Leki, GABA

• 1746 / 174 / 1

Najpierw zolp później lol. Tylko z nie za dużo
  • 138 / 7 / 0

01 października 2019Retrowirus pisze:
Najpierw zolp później lol. Tylko z nie za dużo
Wzialem w rezultacie w ratach 250 mg zolpi i z 20 mg klona. W miedzy czasie dopalilem sobie lolka. I bylem urobiony ale nia tak jak chcialem. Zero amnezji jeszcze ogarnialem mojego kumpla ktrory wzial 25 mg zolpi i 4 klony w ratach. Ja brenzo nie biore od dawna. Jak juz kiedys to raz na kilka miesiecy. Kilka lat tamu lecialem na xanaxie ale odtawilem to zupelnie. Odstawilem wszelkie leki na 1,5 roku. Kilka dni wczesniej poszla paczka klonow i zolpi. Moglo mi to nabic tak tolerke?
I kolejne pytanie czy klon moze znosic typowe dzialanie zolpi?
I ktory wedlug was generyk zolpi jest najmocniejszy. Nie chcialbym odpowiedzi ze kazdy dziala tak samo bo jest tyle samo substancji czynnej bo wiem z doswiadczenia ze jezeli chodzi o leki jest to totalna bzdura. Substancji jest tyle ile w innych generykach ale sposob i jakosc produkcji oraz pozyskania polproduktow jest inny. Z gory dziekuje za odpowiedz

Lewico, dlaczego się boisz marihuany?

Jaś Kapela przypomina Lewicy o polityce narkotykowej, bo chyba zapomniała.

Naukowcy odkryli gen zwiększający ryzyko uzależnień

Niewielka mutacja genu COMT w połączeniu z negatywnymi doświadczeniami z okresu dzieciństwa może zwiększać prawdopodobieństwo uzależnienia od alkoholu i narkotyków – twierdzą naukowcy z Uniwersytetu Oklahomy (USA).
  • 1 / / 0

Co powiedzieć rodzinnemu żeby przepisał Zolpic bez hecy? Prosto z mostu poprosić czy udawać głupa?
  • 24 / / 0

Iśc z pustym opakowaniem po zolpi a temu w kitlu powiedzieć że brales ale Ci sie skończyło i potrzebujesz bo nie możesz spac.
  • 2 / / 0

Zarzucając Zolpidem, przypomniało mi się, że Tramadol mam. No i wyszedł mix niechcący. Jestem ciekawa efektów.

Wcześniej jadłam sam Zol, więc czekam na wasze sprawozdanie po takim mixie, jeśli ktoś dorzucał Tramadol. pozdrawiam cieplutko misiaczki.

Jeszcze dodam, że piszę w trakcie działania, więc nie pamiętam tego co napisałam powyżej. Zaraz przeczytam.
Za jakąś chwilę zdam tripraport, który będe pisała w trakcie przygody.
  • 2 / / 0

Wracam z mixem Zolpidem i Tramadol.
Szczerze mówiąc był to i nadal jest przyjemny rejs dookoła myśli, które szybko parują, bo otoka snu robi swój zamęt. Za chwilę zapomnę co napisałam ale to jeszcze będzie tak z 50 razy. Na tą chwilę potrzebuję z kimś pogadac, bo wlewanie litrów myśli w telefon nie jest satysfakcjonujące.

Zaczęło się od przytulenia przez nieistniejącą materię, która potem przykryła mnie kocem. Poczułam takie peace and love. Jedność w otoczce snu.
Byłam taka lekka, mogłam pofrunąć. Za to myśli były ciężkie jak ołów.
Tych materii było więcej w całym pokoju. Wszystkie mnie przytulały.
Dawały mi ciepło, wsparcie, zrozumienie, ukojenie od chaosu i fałszu. To jest wymiar niebios. Nie dostaniesz tego na rodzinnym obiedzie.

Trochę halunów było ale najwięcej euforii, ciepła, zjednoczenia ze światem, ukojeniem i brakiem chaosu.

Zapomniałam co napisałam.
Ale wysyłam.
Jeszcze trip się trzyma.
Trzymajcie się kochani. :korposzczur:
  • 1746 / 174 / 1

Raz ten mix robiłem, było przyjęmnie ale to za mało by coś więcej opisywać.
  • 61 / 4 / 0

Zolpidem moim zdaniem ma trzy zasadnicze wady: 1. Szybko rośnie tolerka 2. Po kilku braniach zanika efekt halucynacji co w przypadku tego leku jest zajebiste 3. Jak się przegnie z dawką to na drugi dzień ma się objawy jak po spożyciu etanolu (dwojenie w oczach, chwiejny chód, ospałość) o dyspozycyjności w pracy nie wspominając... Do rekreacji moim zdaniem totalnie się nie nadaje
  • 258 / 23 / 0

@Piolun racja, tylko sporadycznie ma sens ta używka, na co dzień szybko następuje rozczarowanie zolpi

Nie cytujemy posta bezpośrednio nad swoim. taurinnn
  • 7 / / 0

Brałam przez kilka tygodni nasennie, max 10 mg i musiałam odstawić bo uboki straszne: bóle głowy, zaniki pamięci, dzwonienie w uszach, obniżony nastrój i brak motywacji. Owszem, kładzie spać jak nic innego.
Wróć do „Niebenzodiazepiny”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata