Zolpidem - Wątek ogólny

Z-drugs – substancje wykazujące powinowactwo do receptora benzodiazepinowego, nie dzielące jednak podobieństwa strukturalnego z benozdiazepinami.

Moderatorzy: GABA, Leki

• 553 / 3 / 0

No dokładnie tak jest i ciężko mi zrobić przerwe.
  • 150 / 7 / 0

edziek piszesz najpierw co się stanie po 40 mg, a potem ze całą paczkę wcinasz i nic?
To cała paczka ma miligramów więcej jak 40 :halu: 8 lat- jesteś lepszy ode mnie. Ja tak ok 6 lat będzie blisko, ale schodzę. Z 6 sztuk stopniowo na 2, w porywach przy mega stresującym dniu do 3. Nie ma szału, bo chcę zejśc do 1, ale może z czasem się uda.

Politycy i prezydenci przeciwni marihuanie, którzy nie mogli oprzeć się jej urokowi

Niesprawiedliwa delegalizacja konopi indyjskich to temat, który jednoczy użytkowników marihuany na całym świecie. Być może, najbardziej irytujące zachowanie przejawiają przywódcy polityczni, którzy utrzymują swój sprzeciw wobec marihuany, mimo że sami z niej korzystają.

Wielka Brytania: przychodzisz z dzieckiem do restauracji – możesz wypić maksymalnie dwa drinki

Znana brytyjska sieć restauracji wprowadza genialne ograniczenie. Jeżeli klient przychodzi z dzieckiem, to może zamówić maksymalnie dwa drinki i ani kropli więcej.
  • 3 / / 0

Zolpi nawalam od dobrych 7 lat, naodwalałem masę niepotrzebnych, nieciekawych rzeczy, ale bywało tez oczywiście zajebiście. Co byście polecali o podobnym działaniu rozweselającym, ale mniej „wariackim” niż zolpi? Chodzi bardziej o leki.
  • 4279 / 638 / 22

Baclofen.
  • 6 / / 0

7 lat brania zolpidemu to poważne uzależnienie, polecam wizyte u psychiatry i psychoterapie
  • 479 / 77 / 0

24 lipca 2019Bongosik95 pisze:
Zolpi nawalam od dobrych 7 lat, naodwalałem masę niepotrzebnych, nieciekawych rzeczy, ale bywało tez oczywiście zajebiście. Co byście polecali o podobnym działaniu rozweselającym, ale mniej „wariackim” niż zolpi? Chodzi bardziej o leki.
Ty sobie to szamiesz w dzień? Jesli tak to ja się nie dziwie że nieźle musiałeś naodstawiać. Tak jak kolega pisał, mozesz baclo spróbować. Tylko myślę że te zolpi ciężko będzie Ci rzucić i zastąpić czymś innym. Może pregabalina by pomogła, ale nie wiem niech się wypowie ten co sie bawił w zombi/zolpidem i wyskoczył z tego.
  • 3 / / 0

Szamałem dzień w dzień bardzo długo, razem z alko i białkiem. Teraz zolpi biorę czasami, rzadko w zasadzie, bo działa na mnie jak na alkoholika w zaawansowanym, ostatnim w zasadzie stadium - weźmiesz: odwalasz. Chciałbym coś innego, coś w ten deseń, ale bezpieczniejszego. Clony za słabe, miłe - ale za słabe. Alprazolam troche lepiej, ale zbyt usypia. Pregabalinę brałem i bylem nie do życia, bez sensu. Diazepam zadziała na mnie podobnie jak zolpi? Może zielone? Baclofen ktoś mi wypisze w ogóle? W miarę łatwo to dostać?
Nie używamy nazw handlowych preparatów. Poprawiono. Cooba83
Ostatnio zmieniony 26 lipca 2019 przez Cooba83, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 660 / 99 / 0

Najbliżej jest zopiklon i jest raczej bezpieczniejszy.
  • 656 / 59 / 0

Czy dla Was sen po zolpidemie też jest mało regenerujący?
Fakt, człowiek zasypia, tylko ten sen jakby sztuczny. Może brakuje jakiś faz snu.
Jakies macie doświadczenia w tym zakresie?
  • 1713 / 407 / 0

ja tam nie miałem problemu z nieregenerującym snem po zolpidemie czy benzodiazepinach, ułatwiają u mnie zasypianie i pozwalają się nie wybudzać w ciągu nocy. ze wstawaniem też nie ma problemów.
Wróć do „Niebenzodiazepiny”
Na czacie siedzi 628 uczestników Wejdź na czata