Zolpidem - Wątek ogólny

Z-drugs – substancje wykazujące powinowactwo do receptora benzodiazepinowego, nie dzielące jednak podobieństwa strukturalnego z benozdiazepinami.

Moderatorzy: GABA, Leki

• 465 / 106 / 0

Trudno powiedzieć. Ale jak zrobisz chociaż z tydzień przerwy, a jeszcze lepiej dwa, to myślę że na luzie.
  • 6303 / 538 / 0

16 kwietnia 2019sedambromek pisze:
I teraz zastanawiam się czy po tych 100mg jak wezme 20mg, poloze sie w bezruchu to działanie nasenne nastąpi?
Rozumiem, ze ten wybryk z 100 mg to było jednorazowo ? jak tak to 20 mg ulula Ciebie dobrze a jak waliłeś w ciągach takie dawki to zapomnij.

Narkotyki w paczkomacie

...czyli kilka słów o przemycie z wykorzystaniem poczty.

Gmina Dukla wprowadziła na czas katolickiego festiwalu ostrzejszą prohibicję niż na Woodstocku

W dniach od 12 do 14 kwietnia, w gminie Dukla w województwie podkarpackim odbędzie się impreza Spotkanie Młodych Archidiecezji Przemyskiej. Z tej okazji, rada miejska w Dukli wydała uchwałę wprowadzającą między innymi zakaz sprzedaży alkoholu.
  • 15 / / 0

Tak, to była jednorazowa akcja i pierwsze wciąganie w trąbę. Wcześniej zjadlem z 5 paczek Onirexu ale to było w 2017. I wtedy fakt, instalacja siadła, korki wyjebaly. Ale mało pamietam, w sumie to cały chuj. A teraz owszem, wziąłem 100 mg wieczorem. Rano wstałem niedojebany i chciałem jeszcze przysnąć i rzeczywiście przymknąłem oko.
  • 359 / 32 / 0

Macie tak ze po zolpi jest gorsza regeneracja w czasie snu?
Mam wrazenie ze jestem wrecz niewyspany jak sie obudze a pol tabletki zwala mnie z nog po 15-20 min.
Potem caly dzien to bym sie spac polozyl.
  • 1474 / 118 / 1

Tak, bo to nie jest naturalny sen. Nie indukuje normalnego odpoczynku tylko sztucznie narzuca koc, że niby kamuflaż.
Oficjalnie stwierdzam, że zolpidemu to zło a ponadto zwiększa szansę na zachorowania na nowotwór oraz udary
  • 71 / 4 / 0

Ja się zawsze po zolpidemie budziłam wyspana i nigdy nie widać było, że się czymś raczę. Za to jak mi przepisali tisercin, to wtedy zwlec się z wyra było mega cięzko i mega ciężko przetrwać dzień na normalnym funkcjonowaniu .

Mam pytanie z innej mańki..
Czy efekt przeciwbólowy zolpidemu to na wskurtek wyłącznie uzależnienia, czy niekoniecznie?
Pytam, bo w styczniu miałam artroskopie kolana -dośc skomplikowana kontuzja i mało pomagał tramal, zaldiar, skudexa, ale za to hypnogen owszem. Nie mówię o efekcie usypiającym, tylko uśmierzającym ból. Czy to kwestia, że jestem tak wrąbana, że po prostu każda dawka przynosi mi ulgę w bólu , czy jednak coś w łepetynie się robi że tak działa?
Dodam, że oczywiście nie spałam po takiej dawce- 1 tabl nie usypia mnie ale skutecznie pozbawia bólu. Czemu tak jestt ?
Wróć do „Niebenzodiazepiny”
Na czacie siedzi 69 uczestników Wejdź na czata