Zolpidem - Wątek ogólny

Z-drugs – substancje wykazujące powinowactwo do receptora benzodiazepinowego, nie dzielące jednak podobieństwa strukturalnego z benozdiazepinami.
  • 193 / 24 / 2

Jak z stosowaniem zolpidemu do usypiania po stimach? Ja mam pozytywne wrażenia, 20 mg kładło mnie spać nawet po koceniu 5 godzin wcześniej :) Kładło mnie też spać 10 mg po hekszeniu 8 godzin wcześniej bez problemu.
  • 5349 / 377 / 0

@LittleQueenie
Zolpidem to lek nasenny wiec na usypianie po stimach jak najbardziej, tylko nie przesadzaj z dawka i gdy weźmiesz zolpi do od razu do łóżka i czekaj aż uśniesz.Inaczej zaczniesz dojadać i może być nie milo. :zły:

Ładni chłopcy, brzydkie zabawy - o kinie, które nie potrafi zerwać ze swoimi narkotykowymi nawykami

W tym tygodniu Timothée Chalamet rozsypuje krystaliczną metamfetaminę w charakterze przynęty na filmowe nagrody. W przyszłym Clint Eastwood będzie przemycał koks w ramach odważnego komentarza do bieżących problemów społecznych. Kiedy kino skończy z nadużywaniem narkotyków?

Dilerzy uniknęli więzienia. Sąd zachwycił się ich SMS-ami do klientów. "Nienaganna gramatyka"

Para brytyjskich studentów miała u siebie marihuanę o wartości ponad 1,5 tys. dolarów. Od kary uratowały ich dobrze napisane wiadomości tekstowe.
  • 34 / 2 / 0

Co na dłuższą metę sprawdzi się lepiej do usypiania po fecie? Załóżmy max 2 razy w tygodniu, alpra czy zolpidem?
  • 5349 / 377 / 0

@roader
Lepiej się sprawdzi zolpidem.Alprazolam ma typowe działanie przeciwlękowe a zolpi nasenne.
10 mg - do łóżka i masz przespana nockę.Pamiętaj !! Od razy kładź się spać, ponieważ później zaczniesz dojadać, pojawi się przyjemny stan a skończy się urwanym filmem.
  • 1412 / 99 / 1

roader pisze:
11 stycznia 2019
Co na dłuższą metę sprawdzi się lepiej do usypiania po fecie? Załóżmy max 2 razy w tygodniu, alpra czy zolpidem?
@UJebany, nie zgodze się kolego.
Zdecydowanie wskazałbym na alprę w tym duecie.
Alpra uspokaja CIAŁO, umysł i popycha w sen.
Zolpidem nie uspokoi ciała! Umysłu w sumie też nie, a jedynie poprzez zapomnienie zamaskuje krzywe myśli. Sen zaś sprowadza... chemiczny. Nienaturalny. Po alprze sen nie jest tak wymuszony drogą na skróty, jak po zolpidemie.

Ja kociłem w różnym natężeniu i alpra dawała mi ukojenie, poźniej sen.
Zolpidem (o ile sie przebił przez koci zjazd i stymulację- pomagał jedynie przy próbie zasypiania. Ale wtedy musisz byc juz przetrawiony tym stimem, wysikany itd. Bo jak chcesz cudów w połowie mocnejgo zjazdu po fecie to bracie weź alpre.)

Od siebie: ja bym nie przekreślał ani jednego ani drugiego- otóż zaaplikowałbym te dwie substancje i to wcale nie bedzie przesada ani mijanie sie z celem.
Alpra ukoi organizm, mi np. uspokajała serce- tetno spadało, serce spokojniejsze. Krzywe mysli i moralniaki sumienia szły spac, traciły groźny błysk. Ale żeby alprą się uśpić, to trzeba jej solidnie kropnąć.
Ja, jako osoba bez zaprawienia w benzo- zażywałem ~2mg po kotach i mogę powiedzieć uczciwie, że mnie to kładło. Ale zaznaczam że nie miałem tolerki na benzo.

Dla świeżaka polecałbym 1mg alpry na ukojenie ciała i umysłu, +10 mg zolpidemu na szybkie błogosławieństwo morfeusza.
Oczywiscie nie wiem ile tej fety, jaka twoja tolerka na benzo i czy w ogole je stosowales, ile wazysz itd.
Połączenie powinno działać cacy
  • 5 / / 0

Biorę zolpidem już długo. Najczęściej w dawkach od 30 mg do 40 mg.
Kilka dni temu odmówiono mi wypisania. W zamian dostałam estazolam, ale on w ogóle na mnie nie działa. Probowalam dawek 2 mg, 4 mg, 6 itd ma razie do 10. Ale męczę się kilka godzin z zaśnięciem. Zolpidem był dobry, ponieważ wystarczyło go wziąć przed położeniem się do łóżka i usypiał. A po estazolamie tego nie ma, kilka godzin kręcenia się i potem pół dnia "chodzę do tylu". Po zolpidemie tego nie było.
Jest jakiś inny lek podobny dzialaniem do zolpidemu (Noxizol) czy po prostu muszę zmienić przychodnię i wkręcać coś lekarzowi?

Potrzebuję być "na chodzie" na drugi dzień , a nie chodzić jak pijana po esta.
Nigdy wczesniej nie brałam benzo. Biorę tylko zolpidem od kilku lat, ale trzeba było zwiększać dawkę wraz z upływem czasu.
  • 768 / 89 / 0

podobne są właśnie tylko benzodiazepiny. typowo nasenne to estazolam, nitrazepam, bromazepam i diazepam z tych popularnych. jest jeszcze lek zopiklon o podobnym działaniu do zolpidemu. skoro estazolam nie pomaga to wypróbuj jeszcze inne benzo lub zacznij szukać tego zolpidemu.
  • 5349 / 377 / 0

Ogarnij sobie midazolam - król wśród usypiaczy.Tylko pamiętaj, zawsze pod język !
  • 5 / / 0

UJebany pisze:
14 stycznia 2019
Ogarnij sobie midazolam - król wśród usypiaczy.Tylko pamiętaj, zawsze pod język !
Jest szansa, że przepisze to internista (rodzinny) czy juz raczej ogarniać psychiatrę?
  • 5349 / 377 / 0

@Ves90
U internisty może być ciężko, celowałbym w psychiatrę.
Wróć do „Niebenzodiazepiny”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata