Organiczne związki chemiczne oddziałujące na receptory kannabinoidowe w mózgu.
Więcej informacji: Kannabinoidy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 2097 • Strona 210 z 210
  • 1000 / 269 / 0
A da się jeszcze dostać takie rzeczy jak aemka 2201 albo czikita CHMINACA?
Uwaga! Użytkownik GermanskiOprawca jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1311 / 334 / 12
Pewnie odpowiedz, nie będzie satysfakcjonująca ale NIE MAM POJĘCIA, gdyż po prosu nigdzie nie szukałem.

Ostatni raz zostalem uraczony spicem z czystej ciekawości jak oskubałem angielskiego włóczęgę (imo bardzo otumaniający, bliżej temu było do fentanylu niż do starych mieszanek). W darknetach nie szukałem bo nie korzystam tak czesto z komputera ale na zagranicznych forach tematycznych to samych kanna JWH jest ponad 200 pozycji, wiec na bank w USA albo na zachodzie jacyś zakonnicy gdzieś jeszcze sie w to bawią. W clearnecie nawet można dostać jakieś wynalazki, no ale trochę mi szkoda wyjebać kilkadziesiąt eurogąbek na pojderzany proszek jak za tą cene mógłbym ogarnąć ćwiartkę porządnej konopii i jeszcze starczy na piwo. Bije o zakład, że te najprostsze w syntezie mogą być w jakiś śladowych ilościach w tych vapopenach co jest na nie moda - to tylko teoria, ale raczej sympatycy kana są zbyt leniwi żeby sie pofatygować i sprawdzić.
16 października 2023Stteetart pisze:
"mam wyjebane na wszystkich i pierdole też Famasa".
  • 1631 / 555 / 0
Swego czasu naprawdę dużo musiałem syfu palić na nieświadomce, młodszy łapałem padaczki po paleniu itd. myślałem że źle reaguję na to gówno, teraz to po paru dniach palenia w NL mogę i 10 gram na dobę spalić i już bez różnicy. A mówili skurczysyny że full natural bro
  • 7 / / 0
Mam ochotę na syntetyczne kanna, co dzisiaj można zdobyć relatywnie łatwo i jest w miarę bezpieczne? nie mówię o wynalazkach typu hhc hhc-o, tylko jakiś jebacz
  • 111 / 5 / 0
nie cpajcie tego
  • 1 / / 0
Natural nie klepie

rozwijaj posty - następnym razem kosz @v44
  • 111 / 5 / 0
lecz sie pojebie
ODPOWIEDZ
Posty: 2097 • Strona 210 z 210
Newsy
[img]
Bezzałogowa łódź z internetem od Muska. Kartele coraz bardziej „smart”

Kolumbijskie służby wiele już widziały, ale ich ostatnie odkrycie zaskoczyło nawet weteranów walki z kartelami narkotykowymi. Marynarka wojenna tego kraju po raz pierwszy zatrzymała półzanurzalną, zdalnie sterowaną łódź do przemytu narkotyków. Jednostka była połączona z internetem przez system Starlink należący do Elona Muska.

[img]
CBŚP z Łodzi zlikwidowało dwa laboratoria syntetycznych narkotyków

Zgarnęli klofedron o wartości ponad 25 mln PLN.

[img]
Rozbita grupa narkotykowa. Marcin K. odpowie za handel heroiną i kokainą wartą miliony

Przed Sądem Okręgowym w Gdańsku stanie mężczyzna oskarżony o udział w zorganizowanej grupie przestępczej zajmującej się międzynarodowym obrotem heroiną i kokainą oraz praniem pieniędzy. Śledztwo w tej sprawie, pod nadzorem prokuratora Prokuratury Regionalnej w Gdańsku, prowadzili funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji w Gdańsku.