ODPOWIEDZ
Posty: 228 • Strona 23 z 23
  • 4895 / 840 / 0
Haha ja to samo w sumie jak zapomnę chusteczek a to się często zdarza, wtedy muszę strzelać z nocha xd ale nie strzelam w miejscach jak urząd miasta czy sklep xd
Uwaga! Użytkownik F6mGCrx3 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1160 / 289 / 12
zawsze to lepiej strzelać z nosa niż z dupy
Spoiler:
Uwaga! Użytkownik neurotoXXXsick jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 5679 / 1151 / 43
Ja tak nie umiem.
Raz chciałem to się cały umazałem smarkami.
Przywykłem do tego gdy ktoś tak robi.
Ale jest to mega obrzydliwe.
>A komendant po tym gównie ląduje na Kolskiej.
  • 63 / 13 / 0
Kurwa jak zadowolony jestem z swojej pracy mam prawie swój prywatny kibel z którego korzysta jeszcze 6 osób poza mną a w firmie pracuje ponad 250 ha. mam tam tez umywalkę z ciepłą wodą i dużo papieru który mogę namoczyć i umyć sobie dupę po sraniu, bo jakby ktoś nie wiedział dalej dupę po sraniu się myje a nie wyciera papierem, papier jest to osuszenia, nie urobił bym 8 godzin w pracy z obsraną dupą kiedy w lecie pocę się jak świnia.
  • 5679 / 1151 / 43
Ja pierdole.
Zszokowało mnie to, że nie każdy tak robi.
Ludzie, ohydni jesteście ...
>A komendant po tym gównie ląduje na Kolskiej.
  • 150 / 24 / 0
czyli waszym tokiem myslenia najlepiej po sraniu wyjsc z kabiny i zaczac myc dupe w umywalce gdzie kazdy moze wejsc %-D
dawka czyni truciznę
  • 63 / 13 / 0
Nie kurwa wyobraź sobie, że masz dwie pary drzwi najpierw jest umywalka a później kibel.
Z obsraną dupą wychodzisz przez pierwsze do umywalki bierzesz papier moczysz w wodzie wracasz zamykasz i nad kiblem mokrą ścierką wycierasz sobie odbyt dokładnie.
  • 5679 / 1151 / 43
Od biedy ślina daje rade.
Ja tam mam toaletę razem z umywalką.
>A komendant po tym gównie ląduje na Kolskiej.
ODPOWIEDZ
Posty: 228 • Strona 23 z 23
Artykuły
Newsy
[img]
Uprawa trzech krzaczków konopi będzie legalna w Czechach? Padła propozycja zmian w prawie

Ministerstwo sprawiedliwości zaproponowało w poniedziałek, by posiadanie do trzech krzaczków konopi indyjskich z przeznaczeniem na własny użytek było legalne. Propozycja dotyczy osób powyżej 21 roku życia. Legalne byłoby także posiadanie do 50 gramów suszu marihuany w domu i 25 gramów poza domem.

[img]
22 kilogramy marihuany w pustostanie. Policjanci wyczuli jej zapach z radiowozu

Marihuana tak intensywnie pachniała, że lubińscy policjanci wyczuli ją przez okno radiowozu. Po sprawdzeniu pustostanu funkcjonariuszom udało się znaleźć 22 kilogramy narkotyku. Zatrzymano cztery osoby.

[img]
Palenie na klatce schodowej jest legalne

Chyba każde dziecko wie, że palenie papierosów jest wybitnie wręcz niezdrowe. Równocześnie kolejne pokolenia Polaków ulegają temu nałogowi. Dzieje się tak pomimo ustawowej prewencji, profilaktyki i ograniczeń. Nic dziwnego, skoro te są dziurawe jak sito. Trudno o lepszy przykład niż palenie na klatce schodowej. Niby nie powinno być legalne, ale jednak jest.