Dział dostępny także bez rejestracji, gdzie szybko możesz otrzymać odpowiedź, gdy czas jest na wagę złota.
ODPOWIEDZ
Posty: 14 • Strona 2 z 2
  • 2 / 1 / 0
@Allergrifter
Rano nie bardzo mogę bo rano mam jeszcze Brintellix . Póki co 5 mg a za tydzień zaczynam 10 mg. Do tego mam tą Esci. Dzisiaj wzięłam na próbę całe 20 mg Esci po południu i mam znowu mdłości.
Tak się zastanawiam czy to może być różnica jak wezmę dwa razy po 10 mg co kilka godzin czy muszę całą tabletkę za jednym razem ? W sumie wysycenie organizmu, mózgu powinno być takie same ale czy sama " siła uderzeniowa " pomiędzy 2x 10 a 20 za jednym zamachem robi jakąś różnicę ..

Xanaxem się wspomagam na noc przed snem bo choć było lepiej na 15 mg Esci to po zwiększeniu dawki i dołożeniu Brintellix wróciły herzklekoty i lęki. I mineło 10 dni a narazie nie mam motywacji do życia i napędu a anchedonia jak trzymała tak trzyma. Pozdrawiam
  • 0 / / 0
Może skonsultuj to z innym lekarzem, wiem że to koszty, ale wydaje mi się trochę dziwne brać 2x różne ssri, jedno rano, a drugie wieczorem. Nie bierz za często Xanaxu bo cie zmiecie z planszy, mocno uzależnia.
  • 2 / 1 / 0
Masz rację. Chyba tak zrobię . Ale już dzisiaj było lepiej. Mniejsze mdłości i jakoś spokojniej przeszło to pierwsze uderzenie po zażyciu Esci. Xanax biorę już 14 lat ale nie przekroczyłam nigdy dawki 1 mg ( może to było 2 razy) a zwykle brałam max 0.5 raz na tydzień lub raz dwa tygodnie to chyba mam nadzieję, że się nie uzależniłam Operuję już tak kilkanaście lat że wezmę od czasu do czasu jak już kilka godzin nie mogę oddychać albo strach mnie puszcza . Ale tak jak mówię
0.25 lub 0.5 od czasu do czasu . Co o tym myślisz? Zawsze bałam się uzależnić i bardzo tego pilnuję. Myślisz że tak jest ok taki postępowanie ? Mam tego mnóstwo w szafie bo lekarz rodzinny daje mi co miesiąc 28 tabletek po 1 mg a ja tego po prostu " nie żre" ;)) Tylko raz za czas. Tu chyba takie dziwne prawo jest że na miesiąc muszą przypisać bo za każdym razem daja taka receptę ;)) Jeszcze kiedyś słyszałam że alprozam może pogłębiać depresję to już w ogóle się boje wracać do tego co było kilka miesięcy temu ze mną. Dzięki śliczne za odzew i wsparcie !
  • 0 / / 0
Poobserwuj się jeszcze kilka dni, esci rozkręca się nawet do 3 tygodni. Eee to luz z tym Xanaxem, myślałem że wsuwasz codziennie na noc. Wiem jak ważne jest wsparcie w tych momentach, jak jesteś rozbity nerwica, stanami lękowymi itp.
ODPOWIEDZ
Posty: 14 • Strona 2 z 2
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.