Leki stosowane w leczeniu zaburzeń psychicznych.
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 24 • Strona 3 z 3
  • 3 / / 0
Czy ogólnie ten cały clopixen podbija coś mam 3 opak po 100 tab Absenor w słoiku 500mg 100 tab . Wawa praga jak coś egzyste 300mg 56 kaps. Dogadamy sie pw . Klozapol baclofen xanax i zamienniki jego bo są o połowe tańsze a to samo .
  • 38 / 2 / 0
Witam, chciałbym szybko opisać na mnie działanie clopixolu.
Cierpię na borderline i depresję od 2015 roku.
Na psychiatrii drugi pobyt wiosna 2022
Dostawałem co tydzień clopixolu depot, doraźnie też depot lub acuphase.
Nie usypiało mnie ani trochę, lecz miałem inne skutki uboczne mianowicie nasilenie depresji skrajnie i skrajnie silne lęki w postaci napadów paniki od samego przebudzenia. Dostawałem na to klona 1mg i.m (nic nie pomagało )
Haloperidol 5mg i.m (nic nie pomagało )
Po wyjściu ze szpitala długo trzymał clopixol około miesiąc ze szpilkami w oczach.
Tyle chciałem się wypowiedzieć
.
  • 1006 / 176 / 0
10 mg tableteczka fluklopentiksolu sprawiła że zamiast jak zwykle obudzić się o 3 w nocy, dopiero telefon od szefa spowodował że wstałem. Niby normalnie się czułem ale ochota do pracy była słabiutka cały dzień i wcześnie położyłem się spać, a zbudziłem już normalnie, o 2 w nocy. Mocna rzecz, na pewno nadaje się w celu szybkiego zaśnięcia i odespania.
  • 1 / / 0
Zażyłem raz 4tab clopixolu na raz zaczęło mnie wykrzywiać jak poszedłem spać spałem 3dni a i tak czułem jak by mi wgniatało szczękę i nie mogłem nic powiedzieć porównał bym to do szczękościsku ale takiego hardcorowego jak już zeszło miałem tyle energii ze musiałem to rozchodzić nie mogłem wysiedzieć w miejscu
ODPOWIEDZ
Posty: 24 • Strona 3 z 3
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.