Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 22 • Strona 3 z 3
  • 1009 / 235 / 10
Znalazłem stronę producenta - wyglada legitnie: https://dxmdirect.com/

W Stanach normalnie można je kupić poprzez Amazona. Przy obecnym kursie dolara (nawet policzmy ~4PLN) wychodzi mw 1zł za tabletkę 30mg. W zasadzie 10x wizyt w aptece po Tussidex wyjdzie na to samo a biorąc pod uwagę, że reshiping od Wuja Sama pewnie trochę kosztuje no i kwestia czy paczka przekroczy granicę Unii Europejskiej bezprzypałowo sprawia, że na nasze warunki to raczej gra niewarta świeczki. Chociaż z czystej ciekawości jakbym kiedyś poleciał tam na wycieczkę to nie zawahałbym się wziąć ze sobą takiego suwenira na powrót.
i am bound to chains on my ankles, that grow heavier with every step, the infinite amount of sand will be my tomb and my foolishness will be my legacy
  • 2406 / 558 / 0
Tylko 30mg bromowodorku = ~39mg wolnej zasady.No i już tak nie pamiętam,ale robotablety raczej mają fajniejszy releasing niż tussidex.I tussi jest trudno dostępny.
ODPOWIEDZ
Posty: 22 • Strona 3 z 3
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.