Dział poświęcony niesklasyfikowanym wyżej substancjom, których struktura zawiera w całości cząsteczkę morfiny – dihydrokodeina, etylomorfina, hydromorfon, oksykodon i inne.
ODPOWIEDZ
Posty: 5411 • Strona 539 z 542
  • 20 / / 0
16 września 2023xantiago pisze:
@krzychv owszem masz racje i calkowicie się z tobą zgadzam, ale ile można się rozwodzić nad tym w 5 postach i notorycznie wypytywać czy to prawda ze oxydolor robi 2x mocniej od oxycontinow czy tam odwrotnie, chociaż to ta sama substancja i jeszcze jakieś głoszenie herezji, jeśli tak bardzo przeżywa ten temat niech bierze p.o bo dla mnie to już się robi spamem, i sam jestem użytkownikiem oksykodonu i.v i mogę
śmiało powiedzieć, ze nie ma żadnej różnicy w mocy tych dwóch preparatów, jeśli dobrze wszystko zrobimy i nie narobimy strat, a pisze to po to by ktoś nie wszedł na oksykodon i nie zraził się do jednego z obu świetnych preparatów przez właśnie takie herezję, różnica w cenie owszem 50zl na paczce to spoko opcja, mi to tam jakos różnicy nie robi chociaż kupuje 2-3 paczki na miesiąc, ważne żeby było. Jak jest recepta to już mało mnie interesuje który preparat jest na stanie ostatnio były braki w hurtowniach wszędzie jeśli chodzi o OxyContin 80
Stary nikt niczego nie przeżywa, zadałem pytanie, nie głosiłem herezji tylko podałem przykłady. Po drugie od tego chyba jest to forum żeby móc zapytać jeśli się czegoś nie wie, bo wiem że są osoby które mają pojęcie i dużą wiedzę na ten temat, o filtracjach, sposobach i od takich osób oczekuję odpowiedzi. Ty odpowiedziałeś jak to u Cb wygląda i spoko, nie odczuwasz różnicy to ok. Natomiast są osoby które to odczuwają i chciałbym dowiedzieć się jakiego sposobu np. dana osoba użyła że czuje różnicę taką a nie inną. Tyle w temacie.
  • 29 / 9 / 0
Od siebie powiem tak, ze będąc w ciągu na oksy, gdzie brane głównie doustnie 80mg (oczywiście zdjęta otoczka, wypelnienie zmielone na pył i do soku) tak 4-5razy dziennie potrafiłem co 2-3 dni przywalić iv w celu „odczucia tego wow” wiecie o co chodzi. I pierwsze kilkanaście razy to czasami musiałem się mocno pilnować, żeby oddychać i nie zasnąć. Nie wiem na ile to moje tez tendencje do różnych schiz. A było to już po roku ciągu na oxy. Wiec co do pomysłu o iv - lepiej zacząć ostrożnie zawsze za kilka h możesz więcej. Dodając: heroina iV ma rzekomo przeliczenie 3:1 co do morfiny jeśli chodzi o moc, w sensie 3x silniejsza, oxy jest niby 50% mocniejsze od morfiny wiec w teorii hera 2:1 oxy. Z 2 lata temu patrzyłem na czystość heroiny gdzie ludzi policjanlapala z jakimiś tam ilościami to było to gdzieś w okolicach 15%. Ćwiara w WWA w bramie ma 200-220mg. Przyjmijmy 200mg dla lepszych obliczeń. Wiec mamy 30mg czystej Hery. Wniosek taka tabletka ma jednak swoją moc, wiec warto się zastanowić, wiadomo wjazd inny ale łatwo sobie zaszkodzić.

PS.
Gdy o tym pisałem to przypomniał mi się smak sniffa oxy, uwielbiam. Marnotrastwo towaru, ale jakoś mi się to podobało, ze mogłem sobie iść i przyjebac takie oxy
  • 662 / 118 / 0
@gekon2116 a tam gowno prawda, muszę przyjebac takie 3 oxy80 i.v żeby poczuć to co po jednej MST 200, oksykodon drogą dożylna to przy morfinie tą drogą gówno, morfina doustna to jak inny narkotyk i tylko porównując oxy p.o do majki p.o można stwierdzić ze jest „mocniej”
  • 20 / / 0
16 września 2023xantiago pisze:
@Prox wystarczy zapytać raz, to po pierwsze po drugie wnioskuje ze nie miałeś chyba doczynienia z oksykodonem moja wypowiedz nie jest atakiem w twoją stronę teraz pisze co wnioskuje z twojej wypowiedzi wiec luz, bo pytałeś kilkukrotnie o i.v a próbowałeś wcześniej tych dwóch preparatów doustnie tak btw? Albo w ogóle miałeś styczność z iniekcją jakiegokolwiek silniejszego opio? Czy to będzie debiut? Staram się troszczyć o userów, skoro nie próbowałeś to przemysl to, ale tatusiował tez nie będę, skoro już jesteś „wjebany” No to nie muszę nic dodawać, mogłeś trochę doprecyzowac z tym oksykodonem czy był przyjmowany chociażby doustnie i co do tolerancji na opioidy, ale skoro rozważasz 80mg i.v to wnioskuję ze jakąś tolerancje tam masz, widzisz docelowość tego forum to również redukcja szkód a nie tylko podpuszczanie pewnych użytkowników jak to zajebiscie jest po wszystkim i zachęcanie do nałogu, bycie moderatorem to tez pewnego rodzaju reprezentowanie tego typu zachowań dbanie o ludzi mając np pewne doświadczenie, oczywiście każdy jest kowalem własnego losu i zrobi co uważa za stosowne, zakazany owoc lepiej smakuje czasami im bardziej tez odsuwamy kogoś od pewnych czynów, one bardziej kuszą, wiem po sobie, nie znam Cię i twojej historii zażywania, sorry za mały offtop nie będziemy tutaj odchodzić od wątku oksykodonu, wiec jeśli możesz to opisz swoje uzależnienie i CV brania np w knajpie opioidow lub w wątku o uzależnieniu oznaczając mnie
Nie wiem do czego najpierw się odnieść więc zacznę od początku.Jeśli chodzi o moje doświadczenie to tak: Brałem jakiś czas oxycontin jak i oxydolor ale tylko doustnie. Jeśli chodzi o majkę to w ciągu roku, z niewielkimi przerwami doszedłem do 700 mg dziennie żeby czuć się normalnie. Czy ja zadałem to samo pytanie kilka razy? Rozmawialiśmy, podałem Ci przykłady, chciałem uzyskać odpowiedź. No bo kogo mam się pytać jak nie tutaj? Swojego rodzinnego? Który preparat jak przerobić żeby działał tak a nie inaczej i jakim sposobem? Ty odpowiedziałeś, podziękowałem za rozmowę a Ty mnie wyzywasz od skąpców czy tam innych. Jeśli dla Cb różnica 150 zł to jest nic to zazdroszczę, nie każdy może szastać pieniędzmi jak ty .Starałem się szukać odpowiedzi na forum zanim zadałem pytanie ale nie znalazłem odpowiedzi dlatego zdecydowałem się odezwać. Mam nadzieję że odezwą się osoby które mają takie odczucia względem oxydoloru albo ktoś kto będzie potrafił wytłumaczyć od czego to zależy i po prostu nie będę musiał wydawać pieniędzy na darmo za "najlepszy" Oxycontin.
Pozdrawiam.
  • 662 / 118 / 0
@Prox ale skoro jako doświadczony użytkownik obu preparatów w formie dożylnej mówiłem Ci, ze takowej różnicy nie ma, to dlaczego mi nie wierzysz i dalej szukasz dziury w całym bo ktoś coś napisał? Z mojej strony to na tyle nie będę zaśmiecał wątku, skoro na siłe oczekujesz jakiejś życzeniowej odpowiedzi
  • 20 / / 0
Widzę że nie za bardzo zrozumiałeś sens mojego postu ale ok. Jeszcze raz dzięki za odpowiedź i zdrówka życzę.
  • 29 / 9 / 0
17 września 2023xantiago pisze:
@gekon2116 a tam gowno prawda, muszę przyjebac takie 3 oxy80 i.v żeby poczuć to co po jednej MST 200, oksykodon drogą dożylna to przy morfinie tą drogą gówno, morfina doustna to jak inny narkotyk i tylko porównując oxy p.o do majki p.o można stwierdzić ze jest „mocniej”
Jeśli ktos lubi „szpilki” na ciele to tak, mi chodziło tylko oxy iv w porownaniu do po
  • 316 / 49 / 0
A no i zapomniałem o jednej rzeczy też ważnej. Jak wróciły continy w nowych blistrach dużych do apteki w tamtym roku jakos we wrzesniu/październiku po wielkich brakach to nie dało się ich do końca kruszyć na kompletny pył, tylko w pewnym momencie się takie płatki z tego robiły.
:tabletki:
  • 3024 / 425 / 0
Rozwinęła się ciekawa dyskusja, jednak zaznaczyć pragnę, panowie są silnie wciągnięci, z długim stażem.

Przypomnijmy: oxy 80 najlepiej wziąść po lekkim lunchu, pół tabletki doustnie.
"Ty mi powiesz nie rób nic: ja Ci powiem i tak już wiele zrobiłeś."
  • 61 / 3 / 0
40 to przed wyjściem z łóżka najlepiej. Matko Boska daj tu siłę
ODPOWIEDZ
Posty: 5411 • Strona 539 z 542
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.