U mnie jest tragicznie z tym na dzień dzisiejszy ale w sumie przywykłem już do tego i akceptuję to jako część leczenia neuroleptykami. Jednakże w 2020 roku byłem przez jakiś czas bez leków i testowałem na sobie różne naturalne środki w tym korzeń maca. Byłem w szoku gdy zobaczyłem jak to na mnie podziałało. Wróciło mi czucie w męskich częściach ciała, dodało mi to na tyle pewności siebie że mówiłem płynnie, przestałem odczuwać dyskomfort fizyczny, taki dziwny ścisk czy napięcie w okolicach klatki piersiowe i czułem się jak lekko upalony trawką. Wystarczyły trzy dni stosowania korzenia.
Później próbowałem innych środków i wszystko się spierdo**** na tyle że wylądowałem znów na neuroleptyku. Teraz gdy jestem na olaznapinie to mój organizm nie toleruje tego korzenia w miksie z lekiem. Poza tym gdy próbuję wtłoczyć korzeń w siebie na siłę to nie odczuwam już tego cudownego działania. Obwiniam o to lek.
Polecam mielony korzeń zamiast wątpliwej jakości suplementów w tabsach. Przyrządza się to bardzo łatwo bo wystarczy łyżeczkę korzenia wciepać do szklanki, zalać zimną wodą, wybełtać i wypić.
13 czerwca 2023przeCZOLG pisze: Ja lubie eksperymentować w łóżku z wszelakimi substancjami żeby bylo bardziej egzotycznie jakies świeczki i mieszanki ziołowe moja ostatnia partnerka seksualna po skończonym stosunku i zapaleniu cracku miała ochotę na więcej to może być dobra droga chociaż po niektórych stymulantach w ogóle mi nie staje
Chcesz wspomóc narkopedię swoją wiedzą? Pisz na — martwamysz/at/tuta.io
Dołącz do Hajpowego Mastodona - kliknij„link na końcu”i dołącz do naszej społeczności! — https://hyperreal.cyou
Chcesz wspomóc narkopedię swoją wiedzą? Pisz na — martwamysz/at/tuta.io
Dołącz do Hajpowego Mastodona - kliknij„link na końcu”i dołącz do naszej społeczności! — https://hyperreal.cyou
Akurat z baklofenem chyba jest jakiś tam sens,słyszałem że podbija libido.Nie wiem,nie próbowałem.
Jedna impreza z mix 3cmc + 0,8mg estazolamu, dużo alkoholu (wódki), 2 buchy alfy (najebany to nie myśle) i na koniec krecha hexenu która tylko roztrzelała od środka.
Od tej imprezy stimy nie dają tego co kochałem, libido upadło, spadało i teraz nawet orgazmu nie czuje zbytnio.
Czy da się jakoś, czymś, odratować libido? Czy popalone styki już zostaną spalone?
Marihuana negatywnie wpływa na płodność kobiet? Nowe badania kanadyjskich naukowców
Magiczne grzybki działają na mózg dłużej. Odkrycie pomoże w leczeniu depresji
Efekty terapii wspomaganej psychodelikami są zachwycające
Narkotyki w starożytnym Egipcie i Mezopotamii? Archeolodzy mają koronny dowód
Nowe badania przenoszą nas w czasie o ponad 2500 lat. Odkryto dowód na to, że elity starożytnego Egiptu i Mezopotamii regularnie używały opium. Był to stały element ich życia. Prawdę ujawniło alabastrowe naczynko.
Palenie marihuany na mrozie: Dlaczego „faza” uderza dopiero po wejściu do ciepła?
Stoisz na balkonie, skulony w kurtce, przestępując z nogi na nogę. Jest minus pięć stopni. Odpalasz jointa, zaciągasz się mroźnym powietrzem i… masz wrażenie, że to nic nie daje. „Słaby temat?” – myślisz. Dopiero gdy wchodzisz do ciepłego salonu i zdejmujesz czapkę, rzeczywistość uderza Cię z siłą pociągu towarowego. Nogi robią się miękkie, a głowa nagle waży tonę.
Złagodzony wyrok za przemyt narkotyków. „To od pana zależy, czy skorzysta z tej szansy”
Półtora roku więzienia za przemyt trzech kilogramów narkotyków z Holandii do Polski. W kwietniu tego roku w mieszkaniu Tomasza M. z Lęborka znaleziono duże ilości różnego rodzaju środków odurzających. Sąd Okręgowy w Słupsku zdecydował się na złagodzenie kary dla 37-latka.

