Pochodne 2,5-dimetoksyfenyloetyloaminy.
Więcej informacji: 2C-x w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 1197 • Strona 112 z 120
  • 269 / 59 / 0
Te z którymi ja miałem styczność to jak połknie się całą czyli deklarowane 25mg to jest idealnie, za to na sniffy połówki są w sam raz, bo po całych już się za mocno robi. Dlatego obstawiam, że faktycznie mogą mieć te 25, jedyne co to 12-13mg per oral to za mała dawka w otoczeniu z dużą ilością bodźców zewnętrznych.

Moje konto tu będzie miało niedługo rok (choć forum czytam od bardzo dawna) dlatego planuje sobie z tej okazji zrobić rocznicowego tripa na DXM, po peaku planuję tamtą połówkę sniffnąć czyli pewnie coś około 12-13mg 2C-B.

To że tabsy są zazwyczaj mocno oszukane to faktycznie można zobaczyć po tym jak opisy mój i @psotka123 się mocno różniły. Obstawiam, że to kwestia tego że nasze deklarowane wartości pomimo, że były podobne, to faktyczne się mocno różniły ze względu na różne źródła. Jest też możliwość, że albo ja jestem bardziej wrażliwy na 2C-B lub @psotka123 mniej, ale bardziej prawdopodobna wydaje mi się opcja z tym, że często się różni to ile piguły mają faktycznie mg, a ile jest deklarowane.

Czyste 2C-B trochę ciężko odmierzać domowymi wagami ze względu na to że dawki to przeważnie kilkadziesiąt mg. Dlatego jeśli dane źródło ma piguły o jednakowej mocy to można sobie wyczuć ile ich trzeba żeby było przyjemnie i łatwiej je dawkować.
  • 1923 / 480 / 0
W łodzi niedawno latały tabsy takie, że niektóre działały a niektóre nie. xD
togheter the ants will conquer the elephant
:tabletki: :świnia:
  • 269 / 59 / 0
W sumie to jak się kupuje na ulicy to wszystkiego można się spodziewać, dlatego jeśli źródło niepewne to ten sposób na dawkowanie o którym pisałem faktycznie może nie działać.
  • 80 / 17 / 1
Testowałem już wiele razy mix pregabaliny z 2cb i musze powiedzieć, że jest zajebisty. Najpierw bierzemy oralnie prege, 900-1200 mg. Jak prega zaczyna wchodzić wtedy sniff 25 mg 2cb. Odnoszę wrażenie ze 2cb z pregabalina wzmacnia i trochę zmienia działanie 2cb. Czuć, że o obie substancje działaja naraz osobno ale tez jednocześnie jest jakas synergia między nimi. Wizualnie robi sie naprawde ciekawie, ciężko opisać to co sie dzieje bo trip jest naprawde mocny. Bodyhigh bardzo mocno przyjemny ale raczej ruszanie się nie wchodzie w grę. Jeszce jak kto lubi mocna jazde mozna po tym jak bedzie peak 2cb i pregi zajebac fugi troche %-D Wtedy to juz rozpływasz sie jak baton
%-D %-D %-D %-D %-D %-D %-D %-D %-D %-D
  • 269 / 59 / 0
25mg sniffem to spora dawka, jak to odmierzyłeś?
  • 114 / 2 / 0
Miał ktoś doczynienia z tymi pigułami?
[ external image ]
Deklarowane 24 mg 2C-B i wydają się być bardzo duże.
BREJKOR SZMATO !
  • 269 / 59 / 0
Ocenianie piguł po wyglądzie jest trochę jak ocenianie kartonów po obrazku, nie jest to raczej zbyt dobra metoda badawcza. Z drugiej strony lepsze to niż nic
  • 80 / 17 / 1
31 maja 2023omertse pisze:
25mg sniffem to spora dawka, jak to odmierzyłeś?
Do 2cb uzywam mikro miarek z allegro, sprawdzaja sie. Do 2cb sa idealne
%-D %-D %-D %-D %-D %-D %-D %-D %-D %-D
  • 269 / 59 / 0
Chciałem sobie sniffnąć pół piguły po peaku na DXMowym tripie, ale zdekszony źle oceniłem swój stan i zrobiłem to już w trakcie peaku, przez co miałem mega grubego tripa. Nie sądziłem, że DXM i 2C-B aż tak mocno się wzmacniają. Jeśli kogoś interesuje tripraport to wrzuciłem go do działu DXM - miksy.

Dodam jednak tu, że po raz drugi miałem po 2C-B słuchowy odpowiednik visuali, nie wiem czy to ma jakąś nazwę, ale jest to bardzo ciekawe zjawisko. Tym razem dzięki miksowi osiągnąłem ten efekt przy dwukrotnie niższej dawce, jednak obeszło się bez szeptów, były tylko zmieniające się częstotliwości. Obstawiam że to była synestezja słuch-inny kanał percepcji tak samo jak visuale to często wzrok-słuch.

Te neonowe visuale też kojarzą mi się aktualnie z 2C-B ale może to kwestia okoliczności i inne psychodeliki gdyby tripować w ciemnym pomieszczeniu też by wywołały taki efekt. Kiedyś spróbuję to się przekonam.
  • 93 / 10 / 0
elo czy jak moj homie ma schizofrenie to moze zabrac 2cb? nie widzielismy sie dawno i mysle ze bedzie w sumie spoko a jak cos sie wydarzy to neuroleptyki pomoga mu od razu?
ODPOWIEDZ
Posty: 1197 • Strona 112 z 120
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.