Substancje stanowiące pochodne kwasu γ-aminomasłowego (w tym gabapentynoidy) – m.in. baklofen i pregabalina.
ODPOWIEDZ
Posty: 4568 • Strona 454 z 457
  • 51 / 4 / 0
Działanie to tak pomiędzy niższymi dawkami dxm, a alkoholem. Może odrobinę mdma.
Już po 3 dniach używania przy zasypianiu działo mi się coś tak dziwnego że chyba tylko niektóre z objawów odstawiennych lorazepamu jedzonego codziennie w dawkach medycznych przez kilka lat temu dorównywało. Bałabym się długo używać tego środka.
  • 304 / 74 / 0
@theharewhohears

Piszesz o baklo solo, czy wcześniej wspomnianym mixie z kodą?

Przy dłuższym stosowaniu już się niekoniecznie odczuwa działanie.

Jak ktoś w tym temacie wcześniej napisał, bierze się tylko po to, by czuć normalnie.

I coś w tym jest. Ja po dłuższym stosowaniu czuję tylko gdy się załaduje, przestaje się źle czuć. Potem nie czuję jako takiego rekreacyjnego działania.
Jedyny sposób by pozbyć się pokusy, to jej ulec.
  • 152 / 15 / 0
Przestrzegam przed dokładaniem jak już czujemy że jest grubo. Zarzucilem łącznie 125mg, dołożyłem jeszcze fenibut 1g wcześniej.
Mniejsza. Dostałem senności nie do opanowania, a byłem na lotnisku i zaraz miałem lot xd W samolocie już prawilnie znoodowalem i nim się obejrzałam byłem na miejscu, ale nie polecam się w ten sposób odstresować, 100mg to jest max ze średnia tolerką na gaba b.
  • 666 / 67 / 22
To samo dzieje się po miksie z kodeina. Jest albo euforia, a później senność nieogarnięta, albo paw i długotrwałe nudności.
  • 666 / 67 / 22
Pierniczę ten baklofen... Po 5 dniach ciągu po 125 mg czuję zejście... Zacząłem się denerwować, pocić bez powodu i ogólnie chujnia z grzybnią, zacząłem też ciężko oddychać. Schodzę od jutra po 25 mg przez tydzień - później 12,5 mg też przez tydzień - a później się zobaczy... SCHODŹCIE CZYM PRĘDZEJ Z KOŃSKICH DAWEK! I jakiś "dym" mi przed oczami się halucynuje...
  • 342 / 90 / 4
@global108 o 25mg przez tydzień czy po 25mg na dzień przez tydzień? Jak rozumiem o 25 przez tydzień i bardzo słusznie, zejście z baclo jest bolesne ale krótkie. po tygodniu od ostatniej tabletki jest już gites. Z pamięcią może być problem, nie w zapamiętywaniu ale mogłeś utracić jakieś wspomnienia. Znaczy tydzień to krótko więc raczej nie masz o co się obawiać. Tak końskie dawki to zły pomysł w ciągach. Powodzenia w odstawianiu życzę!
"Nie istnieję, nigdy nie istniałem, ale skoro Ty już istniejesz to może i ja kiedyś zaistnieję."

"Do mniejszych dawek trzeba dorosnąć"
  • 666 / 67 / 22
Miałem też bolesne zejście po 300 mg baklofenu. Najpierw przez 3 godziny zajebutnego ucisku w lewej skroni, a później 7 godzin horroru, zanim nie położyłem się spać. Ucisk zamienił się w bolesne pulsowanie, i obawiałem się, że jakieś padaki nie dostanę. Pierdolę takie zabawy, mam już/dopiero 54 lata (rocznik 1969), i wolę praktykować buddyzm tybetański...
  • 304 / 74 / 0
Mi się baclofen tnie małymi dawkami bardzo dobrze. Sporadycznie kilka dni gorszego samopoczucia.

Najpierw półroczny fenibutowy ciąg na dawkach 5g+, potem bezproblemowe wejście na baclofen 50mg. Były dni że dwa razy tyle testowałem.

Ciąłem co kilka dni/tydzień-dwa 5 mg w zależności od samopoczucia. Czasem wracałem spowrotem o 5mg.
Aktualnie jestem na 5-5-5.

Podejrzewam że ostatnia 5-tka będzie najgorsza, ale nijak to się ma do setki rzuconej od ręki.

Niema się co spieszyć przy lądowaniu.
Jedyny sposób by pozbyć się pokusy, to jej ulec.
  • 666 / 67 / 22
Co sądzicie o combo przy odstawianiu baklofenu - najpierw schodzenie z dawek do zera. a później Anafranil (stary trójpierścieniowiec) + Signopam (stara benzodiazepina). Signopam mam zamiar zarzucać w trakcie odstawiania baklofenu. Jestem z rocznika 69 i mam sprawdzone takie miksy przy odstawianiu alka. Łykam jeszcze paroksetynę.
  • 21 / 5 / 0
Mały update co do moich postów z dwóch ostatni stroch jakby ktoś kiedyś miał podobnie. Po odstawieniu Phenibuta rzeczywiście sen się poprawił. Na pregabie/gabapentin śpi mi się już bardzo dobrze, ostatnio nawet bez żandych pobudek. Na Baclo też, ale często wybudza mnie pełny pęcherz mimo, że staram się pić jak najmniej na parę godzin przed snem - dawkę zredukowałem też do rozłożonych co kilka godzin 70mg(wcześniej 100). Lepsze to niż sikanie w materac :P. Chęć na spróbowanie fenia jest, ale nie sądzę, że tam coś się podziało względem resetu tolerancji przy aktualnym systemie gaba-baclo-pregaba-baclo repeat.
ODPOWIEDZ
Posty: 4568 • Strona 454 z 457
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.