Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 934 • Strona 90 z 94
  • 188 / 8 / 0
Elo
Brał ktoś z Was 45mg mirty ? Jakąś różnica względem niższych dawek
  • 9 / 1 / 0
Od 190-250mg Mirty są halucynacje jak po tryptaminach dla ciekawskich haha
https://psychonautwiki.org/wiki/Mirtazapine
  • 714 / 130 / 0
@vitaliswag1337 nie jestem w stanie sobie wyobrazić jak się człowiek czuje po takiej dawce na następny dzień.
  • 2013 / 389 / 0
Podejrzewam,że prędzej jak po deliriancie a nie tryptaminach.
  • 3 / / 0
A jaki jest mechanizm tycia w Mircie? Z doświadczenia wiem, że po SSRI+Mirta przytyłem sporo, jednak w tym czasie po prostu miałem mniej ruchu i więcej żarłem. Przy deficycie kalorycznym i ćwiczeniach też tycie występuje? Tu chodzi o zalewanie wodą czy jak? Czy upośledza jakoś metabolizm? Sam w sumie nie wiem czy to wina większej ilości snu i wzmożonego apetytu, czy działania leku na organizm. Ja tak się zastanawiam, czy nie zejść całkowicie z Escitalopranu i zostać przy Mircie, bo sama Mirta działa na mnie lepiej niż Esci po 3 latach przyjmowania.
  • 714 / 130 / 0
@Bersheba tak dokładnie chodzi o te zatrzymanie wody.Ja mimo diety i ruchu to po mixie SSRI+mirta puchne w oczach.Super jest mirta bo w połączeniu z ssri podbija działanie przeciwdepresyjne i przeciwlękowe ale z powodu tego tycia brać jej nie mogę.No i fajnie działa na sen.Myślałem o mianserynie ale ona ma taki sam skutek.Jedynie na mixie wenla+mirta nie byłem w stanie nawet kilograma przytyć ale brakowało mi działania przeciwlękowego.
  • 123 / 6 / 0
Jak wygląda łącznie mirtazapiny z selegiliną w dawkach 2,5 - 5mg podjęzykowo? Na redditcie ludzie polecają mirtazapinę na problemy ze snem po selegilinie. Odstawiłem sertralinę 20 dni temu. Obecnie biorę ok. 22mg mirtazapiny, tabletkę 45mg dzielę na pół.
  • 732 / 11 / 0
Zażywam 15mg mięty.naszczescie nie mam apetytu jak zazwyczaj he
  • 714 / 130 / 0
@deoodeoo ja nawet jak powstrzymuje ten napad głodu to w połączeniu SSRI+mirta puchnę w oczach
  • 732 / 11 / 0
Ja nie mam głodu biorę do tego wenle też
ODPOWIEDZ
Posty: 934 • Strona 90 z 94
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.