Pochodne dwuazepiny, które produkowane są jako preparaty lecznicze.
ODPOWIEDZ
Posty: 11473 • Strona 1138 z 1148
  • 185 / 16 / 0
Masz rację. Jutro dzwonię po 3 paki rolek i wskakuje 5-5-5. Za jakieś 2 tygodnie tnę popołudniowa 5 i tak będę trzymał do Detoxu i terapi.
Jeszcze jest za wcześnie by było już za późno
  • 65 / 3 / 0
12 marca 2023Palkrolik pisze:
12 marca 2023Anszuaa03 pisze:
To ja nie wiem. Jak ludzie biorą stała dawkę przez klika lat. Ja bralam te 0. 5 Lorka i było ok czasem 0.5 dodatkowo jak ból się nasilał. Pregabalina i inne wynalazki odpadają w ogóle wszystko odpada bo mam niedobory dopaminy spadki po ssri typu akatyzja i objawy parkinsonowskie a po neuroleptykach zzn(byłam 2 razy w szpitalu) w 2018 mi pomogli. Nie jest ciekawe. Ja tych benzo nie chce ale rok na nich jestem. I gdybym nagle nie odstawiła tylko powoli może było by ok ale wątpię bo mam sfpn. Ogólnie chodzi mi o to czy zmiana z 1mg lorafenu na 0.25 max 0.5 klona coś da ze względu na dłuższy czas półtrwania. Czytam że diazepam to nie takie super wyjście bo ma długi czas i odkłada się w układzie nerwowym i mimo równoważnej dawki wciąż można mieć objawy z odstawienia lorafenu . Niby lorazepam jest pod tym względem Lepszy. Nie wiem. Wikipedia tak podaje i ncbi. Nie znam się. Tyle co przeczytałam. Ogólnie lipa. 6 msc jak przywróciłam lorafen i nie działa tak jak wcześniej. Dlatego myślę nad zmianą. Dodatkowo czytałam że klon zwiększa trochę serotoninę i dopamine w CNS. Zawsze coś. W ogóle jak działa klon? W sensie senności i zamułka czy taka lekka euforia i chęć do zrobienia czegosc jak na lorafenie? Ja nie jestem jakimś fanem benzo dostałam 6 lat temu 1 raz afobam i dla mnie był. Ok ale słabo działał i. Krótko ale lorafen to była inna liga dłuższe działanie i jakoś lepiej się myślało. Relanium raz na oddziale i w domu taka zamułka po tym do auta bym. Nie wsiadła. Benzo biorę ze względu nie dopasowania leków. I. Ubolewam nad tym wierzcie mi. Miałam. Zajebiste życie. Obecnie kalectwo i do tego małe dziecko.
Na Clonozepam raczej nie polecał bym przesiadki. Clon na początku działa bardzo euforycznie. Tzn. jak masz ochotę coś zrobić to robisz z uśmiechem. Jak masz ochotę się przespać, zasypiasz miło. Ale potem weź go odstaw. Jak już masz tolerke na benzo a z tego co czytam to masz, więc jeśli już chcesz zacząć z nim przygodę to zacznij od dawki 0,25-0-0,25 lub mniej. Zresztą zastanów się czy całkowicie nie zrezygnować z Benzodiazepin.
Ja tych leków nie chce brać. 2 razy próbowałam dobrać antydepresanty w szpitalu i nie wyszło. I chce z tego wyjść ale z moją depresja i polineuropatia ciężko bo benzo łagodzi mi bóle. Szukam leku dla siebie i chce to gowno odstawić. Wiem że 1 mg lorafenu można stopniowo w 8-10msc w miarę bezpiecznie odstawić No ale wypadałoby się czym wspomoc. Ale chodzi mi. O to że przez to przerwanie przez z***a z oddziału który stwierdził że 0.5 nie uzależnia i po miesiącu piekła i przywrócenia on już nie działa jak wcześniej i tyle. Nie wiem czy jest sens zmieniać chociaż spróbować i później to powoli odstawić po prostu taki mam teraz sposób jedyny. Innej opcji nie widzę. Ale nie powiem bo klonów się boję bo widziałam na oddziale kloniarzy. I mówili że to najcięższa benzo. Nie wiem moim zdaniem wszystko zależy od dawki i problemu.
  • 185 / 16 / 0
3 najbardziej top benzo to Alprazolam, Clonozepam i właśnie twoj Lorafen. Chcesz odstawić minimalna dawkę Lorafenu czyli 1 mg, no jeszcze jest te 0,5 brana przez Rok czasu w 8-10 miesięcy. Halooo. To tylko przedłużanie twojego ciągu. Jeżeli inne leki odpadają, detox odpada... Hmm... Może sprubòj relanium, nitrazepam, estazolam... Poczytaj na forum o lekach z grupy benzo i wybierz jakiś dla siebie. Na neuropatie czytałem że Pregabalina jest dobra. No ale ty nie chcesz. Na neuropatie ja aktualnie przyjmuje Neurovit. Czemu z twoją neuropatia nie pójdziesz do neurologa. Pomoże.
Jeszcze jest za wcześnie by było już za późno
  • 47 / 3 / 0
co wziasc na poprawe samopoczucia, mam alpragen 2mg i Clonazepam 1mg… mam mala tolerancje
  • 534 / 132 / 0
alpre bierz
  • 5 / 2 / 0
Alpra uzależnia też mocno. Jak clon.
  • 15 / / 0
Klon to szatan i mocarz. Miałem wziąć doraźnie a tu cyk i po 6 tyg musiałem się rolkami ratować bo bym tego diabła nie odstawił mimo że leciałem na niskich dawkach. Działa fajnie ale jednak za bardzo otępia i zmienia człowieka. Jak dla mnie rolki wygrywają. Działają w tle i długo trzymają i nie robią takiej sieczki na bani.
  • 8 / / 0
Zdobyłem tego legendarnego klona i dostałem klasyczne 2mg z krzyżykiem. Moge dziabnąć 2 naraz czy urwie mi sie film? Dodam że będę w szkole tak dla funu a doświadczenia z benzo nigdy nie miałem. Czy lepiej może łykać ćwiartkami i patrzeć jak działa? pozdrawiam
  • 925 / 186 / 0
Hahahaha. Idź do szkoły po klonie dzieciaku, koledzy zrobią z ciebie taką marmoladę, że będziesz musiał się do innego miasta wyprowadzić ze wstydu. W tedy będzie fan po pachy.
A serio to wywal go w cholerę.
  • 343 / 90 / 4
21 marca 2023Xcccv pisze:
Zdobyłem tego legendarnego klona i dostałem klasyczne 2mg z krzyżykiem. Moge dziabnąć 2 naraz czy urwie mi sie film? Dodam że będę w szkole tak dla funu a doświadczenia z benzo nigdy nie miałem. Czy lepiej może łykać ćwiartkami i patrzeć jak działa? pozdrawiam
zacznij od 0.5mg i to w weekend, o ile wstydzisz się paradować bez spodni po szkole czy cokolwiek innego co zrobisz po pierwszej dwójce w życiu
"Nie istnieję, nigdy nie istniałem, ale skoro Ty już istniejesz to może i ja kiedyś zaistnieję."

"Do mniejszych dawek trzeba dorosnąć"
ODPOWIEDZ
Posty: 11473 • Strona 1138 z 1148
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.