Alkaloid opium - metylowana pochodna morfiny.
Więcej informacji: Kodeina w Narkopedii [H]yperreala
Wolisz kodę z Antka czy z Thioco?
Antek
28
28%
Thioco
71
72%

Liczba głosów: 99

ODPOWIEDZ
Posty: 9706 • Strona 953 z 971
  • 394 / 14 / 0
@Up
U mnie głównym motywatorem jest to, ze idzie na to dużo kasy i to mnie wkurza najbardziej. W potrafilem robic tygodniowe przerwy, ale wtedy sie łamałem i bylem pewny, ze jeden wyskok to nic. Inpotem juz leciało z gorki. Szly ciagi po dwa tygodnie. Co do objawów odstawienia to u mnie najbardziej wkurwia ten gil z nosa i dreszcze, sraka nie jest jeszcze taka najgorsza.
"Świat który stworzyłem był kaleki.Chciałem bólu prawdy"
Mikołaj Jaska
  • 200 / 23 / 0
Jestem już w dwu miesięcznym ciągu. Każdego dnia podbijamy DXM. Co raz trudniej przychodzą do mnie myśli na temat rzucania. Im dalej w las ... Powoli do przodu? Nie, póki co akceptuję to, że stoję w miejscu.
  • 2686 / 360 / 0
Ja rzuciłem kodeina bo po prostu nie chciało mi się już latać po aptekach.
"Ty mi powiesz nie rób nic: ja Ci powiem i tak już wiele zrobiłeś."
  • 52 / 9 / 0
14 marca 2023MentalStefan pisze:

Mistrzowsko ujęte, gdybym mógł to dałbym ci z tysiąc łapek w górę. Cały "urok" kodeiny polega na tym, że niezależnie od stanu wejściowego zawsze poczujesz się po niej dobrze. Nie ma bardziej perfekcyjnego narkotyku do "zaćpania" negatywnych emocji jak samotność, niechęć, smutek, złość itd. Zaryzykowałbym stwierdzenie, że większość opiatowców to ludzie po trudnych przejściach, którzy nie poradzili sobie psychicznie z nimi zbyt dobrze i które "niedoleczone" spowodowały szereg problemów wtórnych. Kiedyś widziałem na wikipedii takie zagadnienie, które nazywało się "teoria leków" wedle której na podstawie preferowanego narkotyku można z grubsza określić osobowość człowieka i problemy które wpędziły go w uzależnienie. Dałbym linkacza, ale nie mogę go na szybko znaleźć. Opiaty wedle tej teorii są przede wszystkim brane w celu zwalczenia intensywnego uczucia złości, nienawiści; poczucia niesprawiedliwości losu wobec nas samych. Preferują je osoby, które mają skłonność do uciekania we własny świat, do odcinania się od rzeczywistości.
Wysłałbyś może link do tego artykułu? Wydaje się być bardzo ciekawy a nie mogę go znaleźć, chętnie bym przeczytał
  • 125 / 30 / 2
koda daje czystszą euforię, zbliżoną do morfiny. DHC jest mocnniejsze, ale ta euforia jakby nieco przytłumiona, przeciwbólowo nawet 4 - 6 razy silniejsza. Brałem DHC całe lata, zresztą nadal dostaję od lekarza czystą 30 x 112 na miesiąc, przydaje się jak słomy zabraknie :)
We are such stuff as dreams are made on.
  • 3273 / 629 / 9
Tak samo jak koda to metylomorfina. Jedna mała grupa metylowa. 3 wodory, jeden węgiel. Już zmienia farmakokinetykę. Jeden mały niuansik. To jest właśnie piękne. Aha no i omija zakaz morfiny otc. #prodrug

Ja po DHC zawsze żygałem, po kodzie nie. Taka wersja dla ludzi, których na prawdę może coś boli a nie zrobią ekstrakcji tylko tracą czas na wizytę u lekarza.
JEBAĆ BIG PHARM'Ę
  • 3273 / 629 / 9
A jeszcze dodam, dokańczając tamtą myśl, że DHC jest uwodorniona przy dwóch podstawnikach. Popatrz sobie na wzór strukturalny. Generalnie, zastosowanie jest to samo, przeciwbólowe. Dla ćpuna zgrzeing. A dla geeka to już przepastna różnica. Taki opiatowy rc. Staje się bardziej ksenobiotyczna już, stąd wymioty. Ale zapewne przy dłuższym stosowaniu zajdą mutacje i wytworzą się enzymy i ktoś nauczy się lepiej to przyswajać. Ja tam jestem zwolennikiem klasyki i jakby się dało to waliłbym tylko opium.
JEBAĆ BIG PHARM'Ę
  • 8 / / 0
U mnie w ciągu kilku miesięcy było tak że przywaliłem kodę może z 50 razy. Pierwsze kilka razy działała super przy 150mg. Teraz 4 paczki po 16 thioco ledwo były odczuwalne. Miesiąc przerwy w moim przypadku to nic, jeżeli mowa o zbiciu tolerki. Dosłownie nic. Na chwilę obecną wychodziłoby mnie to z 80-90zł żeby mieć fazę na 2 może 3h. Dlatego wiem że już nie wezmę. trampek 800mg i jest ok.
  • 4 / 1 / 0
@RED17 przecież to jest wchodzenie z deszczu pod rynnę. Jak chcesz zbić tolerancję to odstawiasz opioidy liczmy na te 3 miesiące.
  • 20 / 1 / 0
Po jakim czasie od zażycia bupry 0.2 mg pod język mogę zarzucić kode, żeby coś poczuć??
ODPOWIEDZ
Posty: 9706 • Strona 953 z 971
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.