Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.
ODPOWIEDZ
Posty: 3343 • Strona 320 z 335
  • 30 / 3 / 0
Niestety w trzech apktekach, nie chcieli wydać leku. Ma być poprawiona odnośnie tego znaku zapytania, lekarz natomiast, nie chce poprawić receptu, bo jego zdaniem jest prawidłowa...i takie odbijanie piłeczki.
  • 11585 / 2237 / 0
A pytałeś lekarza, co znaczy ten znak zapytania? Gdybyś tak zrobił, zapewne miałbyś odpowiedź i argument w aptece.
Farmaceuci boją się wydawać tego typu leki, jeśli cokolwiek im się nie spodoba.
  • 290 / 54 / 0
Ja, nikt w aptekach do końca nie ogarnia jak to jest z medyczną, dlatego wolą dmuchać na zimne. A to naprawdę wygląda jak literówka lekarza, bo znak zapytania na klawiaturze leży obok znaków mniejszości/większości. Może typ liczy, że się zapiszesz na nową wizytę. Tym kurwom konowałom nie można ufać.
  • 9 / 2 / 0
Dziwna akcja, lekarz powinien to skorygować po kontakcie tel i po problemie. Co to za klinika?
  • 246 / 33 / 0
08 lutego 2023sensejo1992 pisze:
Ma być poprawiona odnośnie tego znaku zapytania, lekarz natomiast, nie chce poprawić receptu, bo jego zdaniem jest prawidłowa...i takie odbijanie piłeczki.
Większość klinik ma taką politykę, że jeśli nie ma leku w aptekach obok Ciebie, to możesz wymienić receptę na inny lek, a chłop źle wystawił receptę i idzie w zaparte. Jak się nazywa klinika, z której brałeś?
  • 1 / / 0
Hej pacjenci i nie tylko,
ja dostałem receptę na aurorę 8/8, lekarz od razu na wizycie sprawdzał czy jest dostępna w moim mieście żeby nie było problemów. Topy wyglądają bardziej na indicę ale niby to sativa, czy jakaś tam hybryda. Pachnie bardzo ładnie. Byłem trochę sceptyczny i zastanawiałem się czy w ogóle coś poczuję ale powiem wam, że klepnęło mnie i to po małej ilości. Bardzo przyjemna faza ogółem, lepsza niż po towarze z ulicy. Rozluźnienie, rozkminy i szum w głowie. Dostałem ją za 462zł. Jak ktoś nie ma potrzeby upalenia się tak, że ciężko się podnieść, albo jeśli ktoś jest wrażliwy na THC to polecam. Pierwsze doświadczenie z medyczną było u mnie bardzo pozytywne.
  • 1 / / 0
Cannabis Flos na gdziepolek jest w cenach od 670 do 1200zł w Wwie. Jest jakiś sposób by znaleźć najtańszą aptekę czy trzeba jeździć po całym mieście i szukać?
  • 16 / 2 / 0
Dzwonić i szukać . Ciesz się wogóle ,że masz dostępne susze bo teraz są braki aurory20 i 22 . Codziennie obserwuję czy coś się zmienia i jedyne co znalazłem ,że w hurtowniach a22 ma być jakoś w połowie tego miesiąca a a20 w Marcu.Dziwne ,że te po 15g slab i po 5g są dostępne.
Spoko informacja wyszła ,że aurora wypuszcza w kwietniu 2 nowe susze :D
  • 1649 / 227 / 0
Te nowe sorty będą jakąś inaczej nazywane ?
What do you think? You break bad?
  • 2168 / 208 / 210
09 lutego 2023zoncek pisze:
Cannabis Flos na gdziepolek jest w cenach od 670 do 1200zł w Wwie. Jest jakiś sposób by znaleźć najtańszą aptekę czy trzeba jeździć po całym mieście i szukać?
Zamiast łazić, możesz obdzwonić kilka i wyciągnąć wnioski odnośnie cen. Zrób sobie tabelę - zapisuj i popytaj. Wyciągnij z tego taką, która najbardziej finansowo Ci odpowiada. Lepsze kilka telefonów, niż trip po 10 punktach.
deep mod
ODPOWIEDZ
Posty: 3343 • Strona 320 z 335
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.