Alkaloid opium - metylowana pochodna morfiny.
Więcej informacji: Kodeina w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 84 • Strona 9 z 9
  • 169 / 21 / 0
@dejotrusza Standardowo - podbicie euforii, rozluźnienia i uspokojenia. Stricte nasennych właściwości ten lek nie ma, albo można uznać za niewielkie, więc na sedacje bym nie liczył. Można też obstawiać wydłużenie działania opiatu ze względu na synergiczne działanie substancji. Piwo już odpuść. Jak jesz thiocodin to wiem po sobie, że sulfogówno i alkohol to chyba najgorsze co można zrobić swoim bebechom, a jeśli wybierasz antidol to masz tam resztki parasyfu, który w połączeniu z piwem jest hepatotoksyczny.
  • 5 / / 0
Czy jak biorę codziennie 10mg olanzapiny 100mg lamotryginy i 200 mg kwetiapiny XR (wszystko na noc) to mogę zapodać kodeinę? jak tak to ile?
  • 39 / 10 / 0
@up
Olanzapina jest w niewielkim stopniu metabolizowana przez enzym CYP2D6, więc przy podaniu z kodeiną zajdzie lekka kompetycyjna inhibicja.
A farmakodynamicznie kwetiapina i olanzapina jak to neuroleptyki tłumią euforię, tak jak wszystko inne we łbie.
Lamotrygina bez interakcji.
  • 340 / 71 / 4
Re:
Nieprzeczytany post autor: Hlaskover »
15 lipca 2007Bill pisze:
A co z DXM?
Wydaje mi się, że gdzieś czytałem, że to ciekawe połączenie, ale nie mam pewności i prosze o potwierdzenie.
Ja osobiście zawsze wrzucam 75mg dexa około 2/1.5 godziny przed grzaniem bo wyraźnie podbija działanie i leciutko przeciwdziała wzrostowi tolerk bo to blokuje nmda. Nie zmienia to profilu fazy tylko ja podbije więc uwaga na dawkowaniem. Ubokòw nie doświadczyłem.
Just a perfect day, you made me forget myself
I thought I was someone else, someone good
ODPOWIEDZ
Posty: 84 • Strona 9 z 9
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.