Negatywne konsekwencje przyjmowania fitokannabinoidów i sposoby im przeciwdziałania.
ODPOWIEDZ
Posty: 1092 • Strona 108 z 110
  • 1649 / 227 / 0
Proponuję suplementację magnezem
What do you think? You break bad?
  • 1553 / 248 / 0
Najgorszy ubok po wieloletnim paleniu zioła to zaburzenia snu, często jaracze mi opowiadają jak nie mogą nocy przespać. Mi akurat zioło na sen pomaga bo usypiam natychmiast w poczuciu rozkoszy ale znam wiele przypadków, gdzie przez zioło mają bezsenność. Ja miałem sen zjebany od alk i mj oraz mirtazepina mi dają sen ile potrzebuję akurat.
Demotywacja, ale to można rozwiąząć paląc wieczorami po wykonainiu obowiązków. Często się wyłamuję zdarza się robienie obowiązków na haju nawet praca. I co zaskakujące, idzie b, dobrze.
Wpływa na OUN więc na pewno następują zmiany w układzie nagory itp w końcu to narkotyk.
Wiem o tym i świadomie się w ten drug wjebałem stawiając go ponad wszelkimi trwardymi oraz mocnymi psychodelikami typu shrooms/LSD bo się tego raczej boję ale LSD raz zarzuciłem kartona było fajnie ale klon zażyty wcześniej absobrbował część fazy
  • 2173 / 209 / 210
W tym przypadku suplementacja melatoniną mogłaby przynieść zbawienny skutek dla snu. Tylko wiadomo, rozsądne ilości, a potem odstawienie, aby organizm już finalnie sam produkował jej na tyle, aby układać się elegandzko do snu.

Nie wiem, ja zawsze paliłem i też to sporo trwało, natomiast podobnie jak Ty, nigdy nie miałem problemów z zasypianiem. Zazwyczaj, właśnie jak potulny misiaczek kładłem się spać. Po odstawieniu to samo, do dziś nie mam żadnych problemów. Ba — rzekłbym nawet, że jakiś większych długofalowych skutków z tych 4-5 lat palenia nie mam.
deep mod
  • 543 / 144 / 0
To chyba zależy co kto pali. Ludzie niestety nadal nie rozróżniają odmian i nie umieją przewidzieć działania. Jak ktoś non stop kopci Sative może mieć poważne problemy ze snem. Analogicznie jak wyłącznie Indi to może mieć problemy by się obudzić %-D
  • 381 / 146 / 0
Macie jakieś sposoby na to, aby po mj nie zjeść całej lodówki.. ?
Lubię czasami zapalić lufę ale trochę walczę z nadwagą bo wieczorem przed snem po mj, dostaję małpiego rozumu i wpierdalam wszystko jak leci po kolei bez opamiętania :)
Bóg rozdaje karty.. diabeł je miesza...
  • 1649 / 227 / 0
Tak, zrób wcześniej 20 min trening z youtubem a potem zjedz.
What do you think? You break bad?
  • 1121 / 386 / 0
@Krzysiu86Dr zjedz normalny obiad przed paleniem , w trakcie pij duzo herbaty/wody zeby zapchac bebech no i najwazniejsze nie trzymaj slodyczy przekasek w domu ktorych nie planujesz zjesc .
Życie jest zdrojem rozkoszy; ale tam, gdzie pije zeń motłoch, zatrute są wszystkie studnie.
  • 33 / 8 / 0
12 lutego 2023Krzysiu86Dr pisze:
Macie jakieś sposoby na to, aby po mj nie zjeść całej lodówki.. ?
Lubię czasami zapalić lufę ale trochę walczę z nadwagą bo wieczorem przed snem po mj, dostaję małpiego rozumu i wpierdalam wszystko jak leci po kolei bez opamiętania :)
jeżeli masz możliwość to pomyśl nad zmianą odmiany. Ja palę medyki głównie od pewnego czasu i mam paru faworytów dzięki którym lodówki nie opróżniam. Drugi pomysł jest dobry z tym, żebyś po objedzie jarał na pełne brzusio, jak już Ci tu pisali, wtedy też aż tak nie ssie.
  • 188 / 61 / 0
A to odmiana ma znaczenie w kwestii jedzenia? Wiem, ze różne odmiany różnie działają, jedne bardziej pobudzają drugie wbijają w fotel itd ale że z jedzeniem ma też związek serio?
Lepiej trzymać nos w książkach niż w cudzych sprawach 📖
  • 33 / 8 / 0
No widzisz jakoś ma, u mnie z medyków przy Redzie nr2 jest spoko i gastro nie wyskakuje natomiast przy reszcie niestety bywa gorzej. Fajnie pod tym względem wypadają te odmiany z Cantopy Growth, są wyjątkowo mało żarcio-chłonne.

Albo to jakaś kwestia osobnicza, no nie wiem.
ODPOWIEDZ
Posty: 1092 • Strona 108 z 110
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.