Dział dostępny także bez rejestracji, gdzie szybko możesz otrzymać odpowiedź, gdy czas jest na wagę złota.
ODPOWIEDZ
Posty: 7960 • Strona 791 z 796
  • 59 / 9 / 0
Jak długo piłaś taką ilość?
Będąc sobą wygrywasz na starcie z braku konkurencji.
  • 119 / 25 / 0
Pomocy!
Po iniekcji morfiny gdzie wydaje mi się, że w dużej mierze nie usunąłem otoczki (wosku). Sam roztwór nie miał zawiesin ale był mocno zabarwiony na zielono. Zrobiła mi się się miękka opuchlizna w formie dwóch guzków o średnicy pięćdziesięciogroszówki jeden, a drugi ciut większy. Wszystko poszło dożylnie, nic się nie wylało. Zastrzyk był robiony w zgięciu łokcia, a ten defekt pojawił się po drugiej stronie 10 cm od łokcia. Guzki nie bolą przy dotyku. Polewałem ciepłą wodą, smarowałem heparyną i voltarenem ale nic się nie zmieniło. Jestem bardzo zaniepokojony, proszę mnie uspokoić.
uzależniony od bycia nietrzeźwym
  • 17 / 3 / 0
Dziś u znajomych brałam oxy (jestem w ciągu ostatnio) i mówiłam że chce spróbować morfiny i kumpela która to ma powiedziała, że mi da kilka tabu MST200 na spróbowanie. Poszłam do toalety i jak wróciłam gdy już chciałam wracać do domu chciałam sypnąć sobie oxy a znajoma ze mogę z posypanej już kreski bo nie chce całej, więc wzięłam i zaczęłam się dziwnie czuć, wzięłam 0.25mg Xanaxu, zadzwoniłam do kolegi a on powiedział, że to było posypane właśnie MST... czuje się dziwnie na głowie, cały czas lekka panika, oddycham raczej normalnie, choć po prostu pilnuje tego, nie wiem czy mogę dorzucić alprazolam na uspokojenie chociaż? I jak tak to ile? Chciałam pierwszy raz MST spróbować solo, później ew. zmieszać po dowiedzeniu się więcej o tych dwóch substancjach, a dziś wyszło to nieświadomie, nie wiem ile nawet morfiny było w tej kresce, więc chciałabym chociaż wiedzieć czy dla uspokojenia wziąć dziś oxy (bo póki co 0.25 xana wzięłam) czy brać dziś benzo i ile max. Dzięki za pomoc z góry.
  • 113 / 29 / 0
Nie, nie mieszaj benzo z morfiną, a już zwłaszcza jak już się dziwnie/źle czujesz.
  • 17 / 3 / 0
@technodziewczynka zanim odpisałas dorzuciłam kolejne 0.25 bo myślałam ze się uspokoję... ale już więcej nic nie wezmę
  • 35 / 4 / 6
@trippieatplay po jakim czasie zaczęłaś dziwnie się czuć? i co to w ogole znaczy? jak mozesz okresl mniej wiecej dlugosc/szerokosc i gestosc(?) tej kreski w cm to postram się ocenic ile to moglo byc mg
w razie potrzeby proszę o kontakt prywatny na:
telegramie: nick - @cccvvv555j

wickr: nick -
  • 17 / 3 / 0
@zodwyk moglo być tego MST ok. 50mg lub więcej tak kumpel który to widział ocenił. 1,5h przed spotkaniem 80mg oxy, w trakcie spotkania ze 40 oxy przed ta kreska mst (oxy często biorę). Czuje się dziwnie jakieś 20 min po tamtej kresce (wzięłam wtedy pierwsza 0,25 Xanaxu druga ok. 22;20) cały czas do teraz a było po to 19 lub ok. 20. Czuje się dziwnie, tak jakby podczas stanu przedpadaczkowego takie chwilowe utraty przytomności, oszołomienie, nerwowo cale ciało się czuje, głową ciężka nawet jak leżę, próbowałam jeść ale po tym się nawet trochę gorzej poczułam. Dziwny stan i ciężko mi opisać jakie to uczucie, na pewno niepokój, ciężką głowa, taka jakby dezorientacja jakbym miała zaraz stracić przytomność? coś takiego no i serce wali
  • 35 / 4 / 6
jak określilabyś swoją tolerancję na opioidy? albo zapytam się inaczej: ile optymalnie (tak, że potrafsz normalnie funkcjonowac ale nie czujesz ze jest za mało) robi cię mg oxy?
w razie potrzeby proszę o kontakt prywatny na:
telegramie: nick - @cccvvv555j

wickr: nick -
  • 17 / 3 / 0
@zodwyk z oxy to różnie, od dawna mam do czynienia z ta substancja, staram się robić przerwy gdy robię ciągi, ale ja sniffuje ze względu na wjazd więc trzeba co godzinę dorzucać ale nie wiem wtedy ile dokładnie dorzucam, po prostu żeby utrzymać stan. Teraz dostałam dolory80 które potrafią nawet po ponad 2h trzymać po sniffie. Ostatnio. 1 80ka i połówka lub mniej i dorzutki by utrzymać stan. Ale na 80mg potrafię wszystko zrobić normalnie bez mocnego noddingu jak jestem już 2-3 dzień (ale donosowo jest mniejsza biohostepnosc). Więc tolerancja raczej średnio-wysoka, kiedyś miałam do czynienia z Tramalem ale już go nie biorę. Z morfina za to 1 spotkanie.
Ostatnio zmieniony 08 grudnia 2022 przez trippieatplay, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 35 / 4 / 6
Z taką tolerką to o zadne przedawkowanie w tym wypadku nie musisz się obawiać. To jak się poczulas raczej wynika z dorzucenia morfiny, bo skoro dziwne/zle samopoczucie pojawilo sie po 20 minutach to pokrywa się to akurat z czasem wejscia morfiny sniff. W kazdym razie 50mg majki donosowo nawet i w polaczeniu z 0,5 alpry przy twojej tolerancji to niegrozna dawka.
moze lekko się "strułaś" ale nic powaznego ci nie grozi. spróbuj się zrelaksować i przeczekać, powinno być lepiej, powodzenia

ps tez napierdalam oxy sniffem dla samego wjazdu od ponad roku abstrachując od ogromnych strat... strasznie wpierdalająca metoda podania oxy
w razie potrzeby proszę o kontakt prywatny na:
telegramie: nick - @cccvvv555j

wickr: nick -
ODPOWIEDZ
Posty: 7960 • Strona 791 z 796
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.