Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.
1.Czy lubisz jarac ?
1.Cały czas.
411
39%
2.raz w tygodniu.
146
14%
3.Jaram i miksuję
211
20%
4.Nie miksuję bo to Świętokradztwo.
53
5%
5.raz w miesiącu.
103
10%
6.Jaram jak ktoś postawi.
119
11%

Liczba głosów: 1043

ODPOWIEDZ
Posty: 14812 • Strona 1460 z 1482
  • 1066 / 349 / 0
@IGotHigh909 wraz z doswiadczeniem nie ma juz takich dzikich pacmanow :pacman: jak na poczatku ale najlepiej to po prostu nie trzymac duzej ilosci przekasek w domu - zaplanowac se w sklepie wczesniej ile zjesz na zjarce i tylko tyle kupic

Nastepnego dnia zazwyczaj omijam sniadanie , wystarczy sluchac sygnalow ciala .
Życie jest zdrojem rozkoszy; ale tam, gdzie pije zeń motłoch, zatrute są wszystkie studnie.
  • 224 / 27 / 0
Korzystaliście z filtrów węglowych do jointów? Rzeczywiście jest to zdrowsze?
Skręciłem sobie jointa, normalnie pale i w 3/4 końcówki ciężko było złapać bucha, jakby całkowicie przelot powietrza się zapchał, patrzę a przez te dziurki na filtrze a tam wylewają się substancje smoliste.
  • 236 / 47 / 0
Musi być zdrowsze, skoro tyle smoły zostaje na filtrze, a nie trafia do płuc.
Dla mnie to przerost formy nad treścią
  • 129 / 56 / 0
06 grudnia 2022IGotHigh909 pisze:
A Wy czymś konkretnym zagryzacie gastofazę? Kontrolujecie ją? Macie na nią jakieś ciekawe i sprawdzone pomysły, aby się w to nie wpierdolić i nie zjeść całej lodówki?
U mnie gastrofaza po ziole praktycznie nie występuje, za to 1-2 piwa sprawiają że natychmiast szturmuje lodówkę, a hardkorową dużą pizzę opierdalam jak kanapeczkę, jednorazowo potrafię wtedy bez problemu wchłonąć większą ilość pożywienia niż przez cały dzień.
Jebać
  • 456 / 34 / 0
05 grudnia 2022matinowak01 pisze:
Czy istnieje jakiś sposób (lek, substancja lub coś takiego) na całkowite wyeliminowanie, bądź blokowanie fazy po THC? Podobnie jak benzo wyłącza psychodeliki?
CBD faktycznie trochę zmniejsza psychodelę, ale do benzo przy psychodelikach bym tego nie porównywał. Ostatnio trochę przegiąłem z ziołem i faza zaczęła mnie przerastać. Przypomniałem sobie o właściwościach CBD, ubiłem komorę z kombinatowskiego suszu i w pierwszym momencie było jeszcze gorzej, poczułem jeszcze więcej kannabinoidów we krwi i wpadłem w lekki popłoch xD. Dopiero po jakimś czasie faktycznie się uspokoiło, tzn. faza zrobiła się bardziej cielesna, albo zwyczajnie częściowo zeszła, nie wiem bo to są mocno subiektywne odczucia na które wiele czynników ma wpływ. Na pewno nie wyłącza to fazy jak benzo psychodelik, takiej substancji chyba nie ma, a na pewno nie jest łatwo dostępna. Także jak już, to raczej izolat albo olejki, bo wapowanie/palenie suszu tak średnio.
  • 1863 / 335 / 0
Również nie słyszałem o takiej substancji.Powiedz w jakim celu Ci to potrzebne,to może cos poradzimy.
made by god
  • 224 / 27 / 0
Jakie emocje towarzyszą wam podczas fazy?
Mam coś takiego, że czuje się jak w bunkrze, nic po za tym pomieszczeniem gdzie palę nie istnieje. Całkowicie zapominam o tym co się dzieje po za pokojem. Zastanawiałem się, co może się ze mną dziać jak będę palił w plenerze i o dziwo bardzo dobrze mi było, tylko też odnosiłem podobne wrażenie, czyli jak szedłem ulicą, to dla mnie istniała tylko ta ulica, nic po za nią, jak siedziałem na arenie, to miałem wrażenie, że ta arena jest mała, pomimo ok.50 tyś miejsc.
Gdy zapalę uwielbiam rozmawiać, staje się bardziej emocjonalny, pomysłowy, mam wrażenie, że rozmowa z ludźmi nigdy mi się tak dobrze nie kleiła. Może się to wydawać głupie, ale przypomina mi się wtedy taki beztroski obraz dzieciństwa, gdzie dziecko nie myślało o niczym inni niż "tu i teraz".
  • 1886 / 192 / 210
Jak paliłem w plenerze, to czułem wolność, raczej rozluźnienie i spokój. Jak w pomieszczeniu, to osaczenie i jakby faza siadała mocniej. Zawsze byłem i będę fanem palenia na otwartych przestrzeniach, gdzieś zdala od cywilizacji i ludzi, w fajnym miejscu, którym można odpocząć z piwkiem w tle.
See where I am now, and where I will be in a few moments.
  • 129 / 56 / 0
Ja nie lubię palić za dnia bo mam wtedy wrażenie marnowania czasu na byciu zjaranym i strasznie mi to wjeżdża na banie, jak zioło to tylko wieczorkiem po produktywnym dniu. Ktoś ma podobnie?
Jebać
  • 224 / 27 / 0
Też mam podobnie, że wieczorem tylko.
ODPOWIEDZ
Posty: 14812 • Strona 1460 z 1482
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.