Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.
ODPOWIEDZ
Posty: 3156 • Strona 297 z 316
  • 2 / / 0
Jestem przed zrealizowaniem recepty i martwi mnie jedna kwestia. Jedna osoba z rodziny pracuje w aptece, w której jako jedyna w okolicy jest dostępny surowiec i chciałbym wiedzieć, czy ma wgląd do wykupionych w tej aptece leków dla danego pacjenta. Wiem, że pokazuję się u nich w systemie - nie wiem natomiast, jakie dane są dla tej osoby wyświetlane. Wolałbym, żeby ta osoba nie dowiedziała się o mojej terapii. Czy ktoś mógłby udzielić dodatkowych informacji na ten temat?

Poza tym polecam "Pierwszą Ogólnopolską Klinikę Konopną w Specjalizacji Terapii Medyczną marihuaną" i klinikę poleconą przez mestosława. W obu z wystawieniem recepty nie było problemu, chociaż mam pokaźną dokumentację medyczną.
  • 1816 / 188 / 210
Farmaceuta w aptece nie ma podglądu do IKP pacjenta i ma dostęp tylko do tych e-recept, których kod identyfikacyjny wprowadził do systemu oraz tych, które już wcześniej zostały zrealizowane, przynajmniej częściowo — w jego aptece. Przy realizacji nowej, starych nie widzi.
See where I am now, and where I will be in a few moments.
  • 1496 / 240 / 0
28 listopada 2022sensejo1992 pisze:
Od kilku dni testuje aurore i rzeczywiście bardziej to sativka niż indyjka, mianowicie mam pytanie do osób, które z tej wersji korzystali. Czy zawsze rano, po serii dni z kilkoma blantami macie tak cięzke płuca i plujecie flegmą ?
To nie ma nic wspólnego z kwestią aurora/nieaurora. Ciężkość w płucach masz od palenia. Ja jeżeli palę (najczęściej używam Mighty), to z lufki 3 buchy i spokój. A blant to przecież pełno buhów z peta bez filtra więc siada na płuca mocno, jeszcze z tytoniem zapewne.
Do tematu: dzisiaj znowu przelałem 150 zł za wizytę recepturową- jednak uważam, że to drogo. Chyba się przepiszę to tej która daje Rc za 100. W skali roku ponad tysiak w kieszeni do przodu. Chyba się pożegnam z obecną kliniką i od przyszłego miesiąca atakuję inną i tak już mnie oskubali.
  • 224 / 27 / 0
28 listopada 2022sensejo1992 pisze:
Czy zawsze rano, po serii dni z kilkoma blantami macie tak cięzke płuca i plujecie flegmą ?
Polecam zakup waporyzatora, który nie wytwarza substancji smolistych podczas konsumpcji.

Jeden raz nawet uświadczyłem lepszy efekt z oddychania jak byłem chory i miałem mokry kaszel. Po waporyzacji przez ok 15 min miałem wzmożony kaszel, a potem mogłem zasnąć w nocy.
  • 88 / 10 / 0
Flegmy nigdy nie mialem, ale za to po wiadrach, czasami w kewym płucku mnie bolało.
Ale wystarczy dobre cardio, czy interwały i naura.
Uwaga! Użytkownik Jarandos77 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1496 / 240 / 0
Płuca są nieunerwione i nie bolą - tak mi się wydaje. Do tematu - dziś zrealizowałem Rc na 10g aurory 20%THC. Świeży rzut - z datą ważności na maj 2023. Za wszystko zapłacisz Mastercard ale ten ziemisty zapach po rozpieczętowaniu plomby w opakowaniu to bomba. Typowy skunk. Tak powinno pachnieć zioło.
  • 1612 / 224 / 0
Spore braki w aptekach, np Red nr 2 w ogóle nie ma. Ani sativy 22 Aurora. Ktoś testował ten sprzęt od s-lab? Tilray również nigdzie niedostępny.
What do you think? You break bad?
  • 1496 / 240 / 0
Rozmawiałem z farmaceutką, powiedziała faktycznie że brakuje właśnie a22 i red nr2. Powiedziała, że co do a22 to najprawdopodobniej kolejne partie mają trafić jeszcze w grudniu, o red2 nie pytałem.
  • 224 / 27 / 0
@mietowy3 dupy nie urywa. Ja bym na twoim miejscu poczekał na Red no.2.
  • 1816 / 188 / 210
@aurora20 r.2 podobno po nowym roku, niepotwierdzone info, ale pogłoski takie dostałem. :)
See where I am now, and where I will be in a few moments.
ODPOWIEDZ
Posty: 3156 • Strona 297 z 316
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.